Arda Turan

Arkadaşlar şu sinema bestesi biraz abartılmıyo mu. 2000 de Fenerliler Rüştü yü dövdüler. Laf atma küfür falan değil bildiğin dövdüler. 2001 de takımı şampiyon yapanların başındaydı Rüştü. Arda ya gösterilen tepkinin kat be kat fazlası destek verildi. Hangi Fenerli Hakan Şükür ün Bülent Korkmaz ın etrafında Arda nın Emre abi Emre abi dediği gibi pervane olmuştur. Benim kaptanımın böyle pis adama gösterdiği hürmet; sinema bestesinden 10 kat zoruma gidiyo arkadaş...

not: Hakan Şükür ve Bülent Korkmaz ı Emre gibi biriyle kıyaslamadım yanlış anlaşılmasın.

Arda yolun açık olsun kaptan orada Ramosu Alvesi döndüreceğini biliyorum.

Azizin medyası o kadar iyi oynadı ki yordular bitirdiler adamı.

İyi yaptı bence orada rahat bir şekilde sadece topunu oynayacak ama sezon başında gitse daha iyi olurdu.

Arkadaşlar şu sinema bestesi biraz abartılmıyo mu. 2000 de Fenerliler Rüştü yü dövdüler. Laf atma küfür falan değil bildiğin dövdüler. 2001 de takımı şampiyon yapanların başındaydı Rüştü. Arda ya gösterilen tepkinin kat be kat fazlası destek verildi. Hangi Fenerli Hakan Şükür ün Bülent Korkmaz ın etrafında Arda nın Emre abi Emre abi dediği gibi pervane olmuştur. Benim kaptanımın böyle pis adama gösterdiği hürmet; sinema bestesinden 10 kat zoruma gidiyo arkadaş...

not: Hakan Şükür ve Bülent Korkmaz ı Emre gibi biriyle kıyaslamadım yanlış anlaşılmasın.

Ben Fener taraftarını örnek olarak almıyorum, onların ne oldukları belli zaten. Rüştü'yü dövenler, Kezman'a "Are you big player" diye saldıranlar ve daha nicesi. Ancak bir yerde de haklısınız, Arda'nın Acun gibi Emre gibi isimlerle takılması benim de zoruma gidiyor ancak saha içine yansımadığı sürece -yansıdığını sanmıyorum- bozulsak da diyecek lafımız yoktu. Ancak Arda'ya o maçta yapılanlar çok ayıptı. Ben onu bilir onu söylerim.

Boşversenize ya..ne anlatıyorsunuz..Bende Ali sami yende 22 bin taraftar Arda Turan diye tempo tutarken Ardanın taraftarı sallamayıp tribündeki kız arkadaşına Bi eli kalbinde diğer eli işaret parmağıyla onu gösterdiğini bilirim..

Güle güle ve başarılar..Ne ardanın taraftara hakkı kalmıştır..Nede Galatasaray taraftarının arda da hakkı kalmıştır..Aksi garip yorumlarda bulunmanın onu bunu eleştirmenin bir anlamı yok..

Arda' yı biz hak edecek başarı göstermeden, bir Bülent Korkmaz, bir Metin Oktay, bir Hagi ilan ettik, geçmişe bakınca Arda başarı olarak bize hiçbirşey vermedi, hep bizimle taraftarla arası gergindi, bence gitmesi bizim için iyi oldu onun için bilmem, keşke bu gidiş transfer sezonu başında olsaydı da iyi oyuncular yollarını çizmeden boşluğu doldursaydık. Yazık çok yazık.
Sevgili Arda, Metin Oktay Galatasary için nişanlısından ayrıldı, sen bir beste için tüm Galatasaraya küstün, işte Metin Oktay' la farkın bu.....

bir_bakista_arda_0289a_800.jpg

Artık bizim oyuncumuz değil di mi hakaret edebilir miyim ?

Kimisi karısını bırakır takımını bırakmaz, kimisi karısıyla rahat olabilmek için Madrid'e gider...

Neden Metin Oktay'ın heykeli olduğunu şimdi anladım...Arda seni asla affetmeyecem defol cehenneme kadar yolun var:

Arda yi cok sevsemde gidisini dogru oldugunu bilsemde Burak in dedigini de bildigimden ve dogru buldugumdan herkes gibi bi yanda sevinc bi yanda kizginlik yasiyorum.

Hasan sas da takimini satmamisti fakat kac kere oda yuhlanmisti sonradan. Belki Metin Oktay gibi degil di fakat ozamanin taraftar kulturyle bu zamanki taraftar kulturude ayni degil Arda 10 senelik imza atsaydi bize en ufak seyde yuhhlamicakmiydik. Takimin olasi bi kotu sonucnda ilk kufur etcegimiz Arday di. Keske taraftarlarimizda Metin Oktay zamaninda ki gibi bazi degerlere daha cok sahip ciksaydi. Tabii bu tamamen goreceli bir sey herkes ayni seyi dusunemez.

Fakat bende biliyorum ki Arda yi savunsamda buradan gitmesine en buyuk neden maalesef sevgilisi ve ustunden para kazanacak manejeridir. Yine de yolun acik olsun kaptan ben senin bir cok balon oyuncuda daha degerli oldugunu dusunuyorum bence atletico dan daha iyi bir takima kesin gidecektir. Tekrar seni parcaliyla gormek dilegiyle.

Bir daha asla görüşmemek ve seni parçalıda görmemek dileğiyle...

Eğer birgün Türkiyeye dönersen gideceğin takımı biliyorsun az çok belli..

Emre abisi,Acun abisi,Aziz baskani,Ridvan abisi ve Ahmet Bulut,Sinem Kobal ve Aziz yildirim medyasinin 3 yilimizi yitirten bir enkazidir.O masum,sempatik tertemiz cocugu 3 yilda getirdikleri durum.

Türkiye- Estonya maçında sakatlanarak oyundan çıkan Atletico Madrid'in yeni transferi Arda Turan'ın 2-3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Arda´nın İspanya´da sürekliliğinin olmayacağını düşünüyordum sakatlıklardan dolayı..
Bugün de bu haberi görmem hiç şaşırtıcı olmadı açıkçası. Biraz erken oldu sanki, geçmiş olsun.

Galatasaray dan ayrılmak mutlu etmiş Ardayı anlaşılan..Birde Fatih Terimin gitmesine laf atıyor şaka gibi..Hoca kupa getirip gitti ya Arda sen?Ah Arda ah...