Arda Turan

Forlanın Maketinin yanında fotoğraf çektirmeler best player felan demeler şaklabanlığa başlamalar..

Şuana kadar iyi temsil ediyorsun ülkeni evet..(!)

B_743d2f006efe6d39e6d05f15bdc90f7b.jpg

B_10c50d8fe94f7ddba51aaa7c2489c2e7.jpg

B_67b7acc9f6cecec13d2f72facf594cd7.jpg

İspanya'da gelip takımı ziyaret etmiş, Arda.

7.5 kilo vermiş bu yaz. İnşallah futbolunu da olumlu yönde etkiler bu değişim.

Ayrıca yüzü gülüyor, ben kendi adıma mutlu oldum.

İstiklal Marşı seramonisinde yine,yeniden Emre Abisi ile omuz omuza..

Artık kimse tesadüf demesin ya, nefret ediyorum bu adamdan iyi ki gitmiş. Adına ait başlık da arşive mi gider nereye bilmem ama Galatasaray SK altında olmasın mümkünse..

gereksiz bir cesaret örneği göstererek son dakikada topun başına geçti beklediğim(iz) gibi kötüde vurdu ne mutluki gol oldu
Arda karşıtı bir yazı gibi görünebilir ancak öyle değil gönül ,Arda dan klas bir firikik golü izlemek isterdi ama o eğileceği yaşları sinema kapattırmakla geçirdiği için olduğu olacağı bu

Adam atsa bi dert atmasa bi dert.Gitse bi dert gitmese... Şimdi diyorum iyiki gittin Arda haketmiyor senin bu adamlar,Arda golü attıktan sonra oturduğunuz yerdende fırlamamışsınızdır şimdi siz bide.Arda'nın değerini bilemeyen sizlere anca Stancular Almaguerler yakışır...

Arda ve değer birbirinin yanından geçmeyecek kelimeler.

Golü Arda attı yazıyor tabelada ama o şutu gören İspanyollar bizim gibi sadece tabelaya bakmıyor.. Neyse.

Evet o ispanyollar sadece sinema kapatmasınada bakmıyor gece dışarıda çıkmasına bakmıyor kimle gezdiğinide bakmıyor.Çok bile durdu Arda.Semihe yumruk atarkende ondan büyüğü yoktu tabi..NEYSE.

onun kazandığı parayı kazanın siz o sinema salonunu satın alırsınız. sevgilisinin oynadığı filmi bir arkadaş ortamında seyretmek için salonu kapatmış. o salonda ikisi yalnız değiller arkadaşlarıyla birlikte gitmişler. Arda jest yapmış. hani üç kuruş parası olmadığı halde kredi kartına abanıp sevgilillerine altın kolyeler alanlar gibi de yapmamış. olanı harcamış. antremanını yapmış izinli olduğu günde bu jesti yapmış. ve hala bizim taraftar bunlara laf atıyor. adamı böyle gönderdiniz. gerrard barda adam döver liverpool taraftarı destekler, Arda sinemaya gider küfür yer. Ultraslan'ın o iğrenç bestesi hiç bir zaman unutulmayacak.

20li yaşların başında müthiş yetenekli bir futbolcunun ekstra antrenmanlarla eksik yönlerini geliştireceğine alemlere akmasınımı savunuyorsunuz
dk 90+4 firikik kazanıyoruz mutlak gole ihtiyacımız en yetenekli yıldızımız dediğimiz Arda topun başında ve şut tercihini gördük
yani görebilen görmüş Arda yarında firikik kullansın yine aynı şutu çeker barajın üstüne

Burda yazan herkes işini kusursuz yapıyor sanki Ardayı beğenmiyorsunuz.Forumdaki öğrenciler boş kalan tüm vakitlerinde ders çalışıyormu? Arda sinema kapattı diyenlerin kendi mesleklerinde Ardanın yaptığı çalışmanın çeyreğini yapmadığına eminim

Vay arkadas cidden cok tuhaf adam ne yapsa yaranamiyor. Ne mukkemel ne kusursuz insanlarmisiz biz de herkesi iyi kotu ne yapsa elestiriyoruz valla helal olsun ya

Ya Allah aşkına gitti çocuk işte, artık rahat bırakın. Hala neyin davasını yapıyoruz, anlamıyorum.

Sevmeyen sevmesin, beğenmeyen beğenmesin, kıl olan içten içe kıl olmaya devam etsin. Ama yetmedi mi, gitti işte çocuk, bari şimdi rahat bırakın.

Bundan sonra Arda hakkında yalan yanlış bir şey yazıldığını görürsem ne gibi sonuçlara yol açacağını düşünmeksizin sileceğim yazılanları.. Adam oynadı yaranamadı, gitti yaranamadı.. Ne yapsın bu çocuk.. Ölsün mü ?

Sevmiyorsanız gitti işte, bırakın peşini.. Bakın ben de Hagi yi sevmiyorum. Gitti, sustum.. Siz de susun..

Bu başık 1-2 gün kilitli kalsın. Biraz düşünelim, sonra yazarız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arda Turan basligi kapatildigi icin buraya yazmak durumunda kaldim. Daha uygun bir yer varsa, adminlerden tasimalarini rica ederim.

Arda Turan'in, Basaksehir'le anlastigi haberleri dolasiyor. Herseye ragmen kendisine cok iyi bir kariyer yapti ama henuz 30 yasinda, boylesine bir dusus yasamasina, bir sporsever olarak uzuluyorum. Elbette onemli basarilar kazandi ama gerek milli takimda, gerekse Ispanya'daki kariyer cok cok daha iyi olabilirdi. Potansiyelinin cok altinda bir performans sergiledigine inaniyorum. Bunda da malesef kendisine sectigi arkadas cevresinin, cok buyuk negatif etkisinin oldugu bir gercek.

Diger yandan, Ispanya'daki 6. sezonunda hala daha ispanyolca roportaj veremiyor olusu ayrica uzucu. Turkiye'ye yetisip, yurtdisina giden sporcularimizin bircogunda malesef yabanci ulkeye entegre olma sorunu var. Nerdeyse Tugay Kerimoglu ve Nihat Kahveci haricinde, devamlilik saglayabilen bir oyuncumuz olmadi. Bence Futbol Federasyonun mutlaka bu konuya egilmesi lazim.

Entegre değil bu, Türk milletinin genlerinde olan tembellik ve "oldum" güdüleri. Herşey İspanya'da villada oturup Ferrari'ye binene kadardı. Sonrası için futbolculuk hayaliymiş, idealmiş, çocukluk rüyasıymış fasa fiso oldu. Kendini kanıtlamaya ihtiyacı olmayan trilyoner Ronaldo her gün saatlerce çalışıyorken sen yan gelip yatarsan böyle olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi