Asist Programı

Murat hocanın beklediği bir adam kesilmiş.

Point forward,eşleşme sorunu yaratacak hem atan hem attıran bir oyuncu.

Luke Jackson 2.01 i ile eşleşme sorunu yaratacak.

Burak bana inanmıyordun hemen yavşamışssın Murat'a :D :D

Kaan bey 118. dönemden sanırım.Bekliyoruz valla kendisini.En kötü bizimle bir irtibata geçerse seviniriz.Ortak bir çok şey yapabileceğimize inanıyorum valla :)

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
sormasi ayip kim bu Kaan bey??? :)

37 yaşında ooooo :)
Galatasaray Kongre Üyesi oooooo :)
Galatasaray Lisesi çıkışlı oooooo :)
Küçükken tost almadı diye havuza atıldı oooo :)
Galatasaray'da çeşitli görevlerde bulunmuş oooo :)
Benim gibi Murat Özyer'i pek sevdiği söylenemez oooo :)
Asist programının mudavimlerinden ooooo :)
Bu siteyi de takip ediyormuş ve yakında yazılarıyla bizi daha da bilgilendirecekmiş oooo :)
Yaşı ilerlediği zaman çok daha konuşacakmış ooo :)
Ve onun Adı Kaan Abi :)

Biraz Mehmet Ali Erbil'e benzediğim için kusura bakmayın :)

Sevmeme nedeni yoksa Murat Özyerin alt dönemlerindenmi olması :D Yoksa havuza atanlardan biri Murat hocamı..Evet Kaan bey açıklama yapınız =)

Kaan bey'e çağrı.

Artık sitemize üye olsun bazı bilgileri bizlede paylaşsın:)

kaan beye cevap hakkı dogmus :)

bence üye olup cevap hakkını kullanmalı
merakla bekliyoruz kendisi hakkındaki iddiaları cevaplamasını :D

arkadaşlar bende size yeni katıldım yalnız kaan beyi iyi tanıyorum galatasaray için oğlunun doğumuna rağmen uefa finaline gidecek kadar galatasaraylı

:) Başkan Adayı olacak demeyin düşüp bayılırım :) Kaan Abi'nin gelişiyle liseli lisesiz tartışmaları görür müyüz dersiniz :) Murat Abi senin hipotezin mantıklı geldi :) Kaan Abi'nin artık gelişi farz oldu :) Luke Jackson-Kaan Abi elele hep beraber Gsbasket'e :)

kaan beyin başkanlık hayali olup olmadığını bilmiyorum yeni oluşacak yönetime dışardan her türlü desteği vereceğini söylediğini biliyorum yalnız liseli lisesiz tartışmasını asla kabul edilemez olduğunu galatasarayın tek olduğunu her galatasaraylının galatasarayın manevi sahibi olduğunu seminerde söylediğini biliyorum

asist programında herhalde yeni transferimizle ilgili sorular yoğun olacaktır.dee brown transferiyle şaşkına dönen murat murathanoğlu bakalım hite transferinde nasıl bilgiler verecek

Re:

Alp Erdem' Alıntı:
asist programında herhalde yeni transferimizle ilgili sorular yoğun olacaktır.dee brown transferiyle şaşkına dönen murat murathanoğlu bakalım hite transferinde nasıl bilgiler verecek
Murat Murathanoğlu bugün yok programda.Ama blki telefon ile bağlanır.