Asist Programı

avrupa ıcın 3 numara duruma gore dusunulebılır fatıhı rotasyona sokamaya basalıcas seyırcının tahrıklere kapılmaması gerektıgını belırttı zamanl ıyı olcas gıbı seylerden bahseddı

Kocumuz, istedigimiz oyuncuları alamadık anlamında konustu. Skorer ve savunmacı ihtiyacı nedeniyle Hite'ı almısız. Size o kadar onemli degil dedi. İhtiyacımızı karsılayacak biri dedi.

Huseyin'i yedekleme- uzun rotasyonu sorununa ise, teşhise katılmakla birlikte eldeki oyunculara guvendigini belirtti.

5.yabancı icinse, yabancı transferinden once takımın oturması uzerine ugrastılarını belirtti. Belki daha sonra olabilir dedi. Avrupada oynatmak uzere..

Katılacak arkadaslardan biri uleb grup macları nedeniyle 5.yabancı transferinin one cekilmesi gerekliligini vurgulayabilir mi? 4 yabancıyla gruptan cıkamazsak, ah cekmeyelim.. Hos takımın oturmasıyla 5.yabancının birebir iliskisi yok ama ihtiyacımız da var.

"Bir yabancı daha alacağız"
Galatasaray Basketbol Şube Sorumlusu Ahmet Dedehayır, Robert Hite transferinin ardından, bir yabancı oyuncu daha almak istediklerini söyledi.

Galatasaray Kulübü'nün internet sitesine açıklamada bulunan Dedehayır, 4. yabancı transferini, geçen sezon NBA'de forma giyen Robert Hite'ı alarak gerçekleştirdiklerini ifade ederek, ''Bir yabancı oyuncu hakkımız daha var. Bu hakkımızı da kullanmak istiyoruz. Hedefimiz Beko Basketbol Ligi'nde play-off finali. Bunu başarabilecek güçteyiz. Bugün Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi (TBBL) başlıyor. Güçlü bir kadro ile sezona giriyoruz. TBBL'de hedefimiz şampiyonluk'' dedi.

Kombine bilet satışlarının, TBBL'de oynanacak 3. hafta (17-18 Kasım) maçı olan Galatasaray - Beşiktaş Cola Turka maçına kadar devam edeceğini kaydeden Dedehayır, sarı-kırmızılı taraftarlardan, kombine avantajını kullanmalarını ve Ayhan Şahenk Spor Salonu'nu doldurarak takımlarını desteklemelerini istedi.
02.11.2007

Kaynak : AA

arkadaşlar murat hocanın açıklamaları sizi tatmin ettimi ben biraz şüphe duydum kamızdaki acabaların devam etmesi beni derin bir kaygıya düşürüyor sizlerden fikirlerinizi yazmanızı rica ediyorum

yenılmez arma bayan takımının kaptanı zeynepgul ene orhun ene nın hanımı gunduztekın onayın kızı gultekın oanyın da kardesı

İnsanoğlunun yapısında hep bu vardır ''ne kadar versen hep daha fazlasını ister''
Transfer'de çok geç kalındı.. ancak buna rağmen shooting guard pozisyonuna geçen sene bu dönemler olduğu gibi Fitch ayarı bi oyuncu getirildi..(Bu transfer şu an için fazlasıyla yeterli ) ama hala savunma yönü kuvvetli iyi bir 3 numara istiyoruz ? (istemekte haklıyız ,katılıyorum ama bu oyuncu gelse bile yine tatmin olmayacağız )
olurmuyuz acaba :)

sevgili sinan basketbolu bilmekle yorumlamak çok farklıdır ama sen konuyu çok farklı ele almışsın fitch ile teni transferimiz robert aynı karakter ve tarzda oyuncular değiller senden iyi araştırmanı öneririm artı biz galatasaraylılar her zaman en iyisini ve daha fazlasını isteriz çünkü biz dünya markası bir kulubüz son 10 senedir yeterince aza kanaat ettik artık sabrımız kalmadı

arkadaşlar kaan beyi maçta gördünüzmü şeref türbününde oturuyordu maçı kazandık ama son 6 dakka bitmedi tebrikler galatasaray tebrikler hüseyin beşok

Murat hoca eğer Fatih ile Cemal'i hiç kullanmayacaksa 5 numaraya bir yabancı almalıyız çünkü Hüseyin 25 dk dan fazla oyunda kalamıyor hem faul problemine giriyor hemde yoruluyor...

Merhaba arkadaşlar. Şu anda (14:41) radyo spor da asist programı olması gerekiyordu ama başka bir program var.. Konu hakında bilgisi olan arkadaşlar varmı. Yoksa yayındanmı kaldırıldı program (ALLAH KORUSUN).

ya boyle sey olmaz yaaa futbol futbol aksam ac kanali futbol sabah ac futbol tamam bizde futbolu seviyoruzda niye basketbol programlari yok potada sadece mac ozetlerini veriyor nba studyo nba konusuluyor ama ben seviyorum bir tane basketbol programi yok bi ara sky turk yapiyordu oda artik gs fb bjk kanal degistiordi diye sadece efesi konusuyor bugun asistin yerine serhat ulueren cem papilayi koymuslar kardesim bunlar dun aksam kanal 1 de konusmadilarmi ? ben boyle adaletin icine edeyim yaaaaaaa

Murat Murathanoğlu bu sene Euroleagu maclarını da sunacagı yuksek tempodan yorulmus bu yuzden sanırım program kalkmamıs ama haftada 3 gun olabilir. Sanırım yarın cıkacak