Asist Programı

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Alp Erdem":d5816]asist programında herhalde yeni transferimizle ilgili sorular yoğun olacaktır.dee brown transferiyle şaşkına dönen murat murathanoğlu bakalım hite transferinde nasıl bilgiler verecek
Murat Murathanoğlu bugün yok programda.Ama blki telefon ile bağlanır.[/quote:d5816]
doğru barcelona ya gitmişti değil mi??yalnız eyüp abi ve senin yorumlarını bekliyorum gökçe tarnsferle ilgili

İsmette tek başına çekilmiyor yahu :) Eyüp bey katıldı, transferi duyurdu ve kaan beye çağrıda bulundu.
Birde fenere gönderme yaptı ayıptır :D

peki bu tempo arttirma olayinin basari ile orantisi nedir. yoksa hedef göze hos gelen basketbol oynayip "serefli yenilgiler" le göz boyamak mi?

herkeze merhaba yeni transfer hayırlı olsun ama ben başarılı olacağını sanmıyorum takıma yine kısa pozisyonunda bir transfer yapıldı ama ihtiyaç skorer uzun bir üç numaraydı yinede hayırlı olsun tempolu basketbol oynaya bilirsiniz ama bunun için takıma tempo kazandırmanız lazım ve süreyi 10 adama yaymanız lazım sizce galatasaray bunu yapabilirmi

Abi benim izlediğim kısım Kaan Abi kapattıktan sonra bende kapattım.Kaan Abi katıldı ve dediki bu senki 7. guard oyuncumuz hayırlı olsun artık Tufan Center olarak oynayacaktır büyük ihtimalle dedi.Tüm idman boyunca yarı saha da 5'e 5 ve idmanında büyük bölümünde konuşularak tempo artırılmaz dedi.Ayrıca Murat Hoca'yı bu kadar eleştiriyoruz ve bu yayına katılmasını bekliyoruz neden eksiğimiz olan bölgeye değil de oyuncu kalabalığı olan yere oyuncu alıyor bunu bize açıklasın dedi.
Ayrıca takımın 2 metre üstünde bir 3 numaraya ihtiyacı olduğunuda belirtti.

Benden sonra birşey oldu mu bilmiyorum .

hergun programa katilan kaan isimli arkadas bence gsaraya hergun yaptigi yorumlarla zarar veriyor murat ozyere destek vermeliyiz ki onlarda ustlerinde baski olmasin hem daha transfer icin 1 oyuncu daha alabiliriz yonetim ucuz bi savunmaci 3 numara alabilir ama bunu kaan cok abartiyor uzun rotasyonuda bence oturunca yerine yani fatih ve cemal oynamaya hazir oldugunda center da gerek duyulmayacaktir murat ozyerin roportajini turkbasket.com da okuyabilir ve nasil bi gsaray olucagi hakkinda bilgi edinebilirsiniz arkadaslar