Aslantepe'ye Basketbol Salonu Projesi

Galatasaray Taşınıyor [ Sinan Erdem Hayırlı Olsun]

Galatasaray yönetimi yeni sezon öncesi salon değişikliğine hazırlanıyor.

Final serisinde Federasyonla tartışma yaşayan sarı kırmızılılar Abdi İpekçi’den ayrılmaya yakın. Taraftarın takıma olan ilgisindeki artıştan yararlanmak isteyen yönetim, kapasitesi Abdi İpekçi ‘ye göre daha fazla olan Sinan Erdem Spor Salonu’na taşınmayı planlıyor.

Sinan Erdem’deki localardan gelir elde etmeyi düşünen yönetim sponsor belirsizliğinin sürüklediği yokuştan bu yolla çıkmayı düşünüyor.

Koç Ergin Ataman’da daha önce yaptığı açıklamalarda Sinan Erdem Spor Salonunda oynamaya sıcak baktığını belirtmişti.

KAYNAK : GALATASARAY TAŞINIYOR - AltıncıAdam.com

Eğer haber doğruysa ki bana mantıklı geldi bilet fiyatları aynı şekilde devam edecekse daha iyi bi atmosfer yaratılabilir. Gerçi Abdi İpekçideki mazi unutulmaz ama.

Abdi İpekçiden vazgeçilmesin. İki salonda da bulundum. Kesinlikle Abdi İpekçinin akustiği ve rakip takım üzerinde yarattığı baskı daha fazla. Ulaşımı sıkıntı ama. Gerçi Sinan Erdem'de metroya ve metrobüse uzak kalıyor biraz.

Dursun Özbek: "TT Arena'nın bulunduğu alan spor kompleksi alanıdır. Ankara'ya 2 defa ziyaret yaptım. Bakanımıza spor salonundan bahsettim."

Dursun Özbek: "Bunu ilgiyle karşıladılar. Kendilerine teşekkür ettim. Sonra 2 defa daha gittim. Bu salonun yapımıyla ilgili yetkiyi aldık."

Dursun Özbek: "Spor salonunda finansman kısımı hallettim, sorun yok. Yakında inşaata başlayacağız ve nasipse 1,5-2 yılda bitireceğiz."

Dursun Özbek: "Otopark yapılmayacak, TT Arena'nın otoparkı kullanılacak. Diğer salonların kiralarından da kurtulacağız."

Bi bütün olarak sponsorluktan bahsediliyor bütün ariziler hic ediliyor gibi geldi bana tam bulamadim nasil bir anlasma olacagini ama facebooktan taraftar sayfalarinin birinden paylasilmisti. Eger gercekse felaket bence riva arazisi falan var. Yönetimin simdiye kadar ortaya koydugu performansa bakarak umarim hic bir seyi ellemeden defolup giderler daha akli basinda en azindan yalan söylemeyen birileri gelir..

yorumları okuduğum kadarıyla kapasite konuşulmuş daha çok. elde imkan varken yapılacak maksimum seviyede kişilik salon yapılsın. 3000'lik yaparsın, zamanı gelir bilete talep 10.000 olur, çözüm üretemezsin, tıkanırsın. Kapasite 10.000 olur, bugün bilete talep 3.000 olur çekersin siyah perdeleri bugünü kurtarırsın ancak zamanı gelir bilete talep 10.000 olduğunda aksiyon alanın olur en azından. dersin ki 10.000 kişi kapasiteli zaten bu salon. kaldı ki seyirci talebi istiyorsan, birşeyler arz etmelisin. güzel kadro kur, takım seyirciyi salona çeksin. denklem basit. Arz-Talep.

Yapılacak çok amaçlı salon sana yazın da olası konser v.b kapalı alan organizasyonlarıyla ek gelir getirir. Umarım zemin gerekirse sökülüp havuzdan tut buz pistine kadar çevrilebilir olur. Events | STAPLES Center bugünden ayın sonuna sadece 4 gün boş ve son gün 2 farklı müsabaka var. önce buz hokeyi sonra clippers maçı.

Futbol maçlarindan cikip basket maçına gidilmesi falan hikaye. Cogu maç uyusmayacaktir. Ve yapi olarak ulker arena gibi 2 katli nba salonu yapilmaya kalkilirsa o salonda atmosferin a'si baskinin b'si olmaz. Madem ulasimi kolay merkezi bir yere yapamiyorsun bari tek katli sahaya yakin 15 binlik salon yap.

G.saray gibi karsiyaka gibi butcesi diğerlerine göre nispeten dusuk takimlar için nimettir abdi İpekçi. Burada herkes malum sezonda ki cska, oly maclarinda taraftarin sahaya etkisini görmüştür. ulker arena gibi abuk subuk sosyete salonu yaparsan arkandaki en buyuk gucu kaybedersin.

Futbol maçlarindan cikip basket maçına gidilmesi falan hikaye. Cogu maç uyusmayacaktir. Ve yapi olarak ulker arena gibi 2 katli nba salonu yapilmaya kalkilirsa o salonda atmosferin a'si baskinin b'si olmaz. Madem ulasimi kolay merkezi bir yere yapamiyorsun bari tek katli sahaya yakin 15 binlik salon yap.

G.saray gibi karsiyaka gibi butcesi diğerlerine göre nispeten dusuk takimlar için nimettir abdi İpekçi. Burada herkes malum sezonda ki cska, oly maclarinda taraftarin sahaya etkisini görmüştür. ulker arena gibi abuk subuk sosyete salonu yaparsan arkandaki en buyuk gucu kaybedersin.

Tek tarafa yapacağın localarla daha fazla gelir elde edersin. Salon sporlarına mutlaka gelir gerekiyor. Abdi İpekçi'de ancak günü kurtarırsın kırk yılda bir olacak maçları konuşursun.

Tek tarafa yapacağın localarla daha fazla gelir elde edersin. Salon sporlarına mutlaka gelir gerekiyor. Abdi İpekçi'de ancak günü kurtarırsın kırk yılda bir olacak maçları konuşursun.

Yahu salon yapilsin yapilmasina da seyrantepeye degil. Galatasaray klubunun merkez de ulasimi kolay bir araziyi kapatacak sekli yok mu? Ali samiyeni yerinde yapamadik bari bu sefer merkezden kopmayalım.

Hayır madem Riva ya dair tasarruf hakkı bu kadar kolayca bu damdan düşen çapsız yönetime verilebiliyor; Ünal Aysal neden gitti? Kafamda garip sorular.

Ben Ünal Aysal'ın kulübü düşürdüğü ekonomik felaketten sonra spor salonuna yaratacağı mali yük nedeniyle takvim olarak sıcak bakmıyordum. Ancak başkanın söylediğine göre salonun yapımı mali yük değil, mali getiri oluşturacakmış. (İsim hakkı vb.) Bu durumda salonun bir an önce yapılmasında fayda var.

Bu yönetim benim beklediğimden çok çok daha iyi ve net işler yapıyor. Başlarda yaptığım eleştirilerden (Sabri ve Şampiyonluk Kutlaması) dolayıda bir özür borçluyum galiba. Otel, Florya, Beyoğlu Mağazası, Kara Geçen Mağazacılık, Mali Tasarruf Tedbirlerinden sonra bunu da yapabileceklerine inanıyorum. Zaten izni almışlar. Helal olsun. Tebrik ederim.

Umarım hem büyük, hem çok amaçlı, hem geleceğe dönük, hemde iyi ambiansı olan bir salon yapılır. Hem seyirci sayısına, hem futbol dışı branşlara ilgiye çok katkısı olacağına da eminim.

Madem bu salon yıllarca kullanılacak en az 15 bin kişilik olmalı,sonuçta bu takım euroleague'de belki final four hedefi ile avrupa'ya katılacak gelecek yıllarda,bu durumda euroleague'de 15 bin kişi önünde oynarız maçları.

İki katlı olmalı salon ama ülker arena stili olmamalı tribün yapısı,sahaya çok yakın olmalı tribünler,ambians çok önemli,ses akustiği için gereken şekilde tasarlanmalı salon.Ve hemen başlansın,2017'de orada oynayalım.