Ayhan Şahenk CEHENNEM OLSUN..

Değerli abilerim (Eyüp Abi, Kerem Abi, Önder Abi, Onur Abi, Savaş Abi ve diğer isimlerini bilmediğim abilerim) ;

Malumunuz Buducnost maçı hem biz Galatasaray taraftarları için hemde takımımız için son derece önemli ve zor bir maç olacak. Rakibimizin ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Ve son yıllarda özellikle geçen sene bu takımında taraftar arkasında olduğu zaman neler yapabildiğini gördük. Tartışmalı bir Badalona maçında bile 15-20 kişide olsa taraftarlarımız takımımızın yanındaydı, onlara arkalarında olduğunu göstermişti. ULEB CUP'ın şampiyonu ve bizden 3-4 gömlek üstün DKV Joventut Badalona'ya kafa tutabilmiştik.

Şimdi Buducnost maçı ve yine bizim için çok önemli bir maç.. 4 Kasım Salı günü Ayhan Şahenk'i dolduracağız elbette, o salon hınca hınç olacak..

Fakat bir ricam, isteğim var sizlerden.. Siz değerli büyüklerim / abilerim sayesinde iyi bir organize ve koordinasyon ile Ayhan Şahenk'i rakibimiz için CEHENNEM havasına sokabiliriz. Sokmalıyızda.. Ayhan Şahenk rakip takımın oyuncularının ayaklarının geriye geriye gittiği bir salon olmalı artık.. GELMEKTEN KORKACAKLARI BİR SALON OLMALI..Tıpkı ALİ SAMİ YEN gibi..
Nasıl yaparız veya ne yapmalıyız ? Benim aklıma bir kaç fikir geldi bunlarıda sizlerle paylaşmak istedim. Hem öyle aman aman bir maliyetide yok, hemde yapılması gerçekten çok kolay, çok basit ama yapıldığı takdirde rakibi etki altına alabilecek şeyler.

1- Maçta kareografi yapalım. Bütün tribünlerde, koltuklarda hazır bulunan kırmızı kartonlarla salonda cehennem havası yaşatalım. Yani kısacası 4 tribüne kırmızı karton dağıtalım ve harika bir görüntü oluşturalım..Ortalık kıprkımızı olsun düşünsenize, sizcede harika bir görüntü oluşmaz mı? Her taraf kırmızı, kıpkırmızı.. Hep istediğimiz gibi.. Ve ayrıca yine görsel bir şov olarakta Sarı-Kırmızı balonları sahaya bırakalım ? (Tabii eğer ceza almazsak..) Gerçekten takımımız adına ekstra motivasyon, rakibimiz adına ise maça psikolojik olarak 1-0 geride başlama durumu söz konusu..

2- Top rakibimize geldiği andan itibaren müthiş bir ıslık tufanı kopartalım. Hatta maç öncesi eğer yapılabilirse kapıda veya kantinde DÜDÜK dağıtılsın. Baskımızı, sesimizi rakibin ensesinde hissettirelim. En büyük gürültüyü çıkartalım..

3- Takımımız öndede olsa geridede olsa asla ve asla ritmi yavaş olan besteler söylemeyelim. Her zaman ateşleyici, her zaman hırslandırıcı ve en önemlisi takımı farka götürücek besteler söyleyelim. Her zaman ateşleyelim, daima fitilleyelim.. Onlar zaten patlamaya hazır bomba gibiler.. İşte o bombalarıda biz patlatalım.. Harekete geçirelim.. Ateşli ve hırslı bir taraftar eminim ki rakibi etki altına alacak ve istediklerini yapmalarına engel olacaktır. Yavaş ritimdeki besteler takımımızı yavaşlatmakta, rakibe doğruları yapmak için şans tanımakta. Ama tam tersi olan besteler ise takımımızı ateşlemekte, rakibimizin yapmak istediklerini sahaya yansıtmasına engel olmaktadır.

4- Maç öncesinde salon görevlisinden ricada bulunulsun ve maç öncesinde Kızıldereli marşı olan WARCHANT marşı çalınsın. Ve her Ali Sami Yen maçlarında olduğu gibi Warchant yapalım. Gerçekten nefis bir görüntü olur ve rakibimize gerçek cehennemi yaşatırız.

Umarım önerilerimi dikkate alırsınız..
Ayhan Şahenk rakiplerin korkulu rüyası olmalı..
Ayhan Şahenk CEHENNEM OLSUN.. KIPKIRMIZI OLSUN !!

Kareografi için çok geç ama maçta gereken desteği vereceğiz....

çook iyi olur bencede salıı günü için böyle birşey yapamazyız hem takım için çok büyük bir moral olur hemde rakip için yıkıcı bir güç olur hemde bizde kendimizi böyle kanıtlamız oluruz.. eyüp abi salı günü için yapamazmıyız böyle bişey acaba ??

Arkadaşlar!

Facebook ve benzeri sitelerde, vede gs forumlarında bu maçın propagandasını yapalım bence.

Eyüp Abi kareografiden kastım öyle aman aman bayraklar falan değil..

Bütün herkeste kırmızı karton :) Ve eğer yapılabilirse birer tane Sarı ve Kırmızı renkte balon..
En fazla kişi başına maaliyeti 50 YKR falan tutar herhalde..
Öyle dev bayraklar, pankartlar falan değil demek istediğim..
Sadece herkeste birer tane kırmızı karton :)

Çok zor bir şey olmasa gerek ?

Düdük olayında ise sanmıyorum yasak olduğunu çünkü her maç bende düdük oluyor.
Hakemlerinde rahatsız olacağını sanmam. Çünkü Avrupa'da (İspanya özellikle) çoğu zaman düdük veya korna öttürülüyor.

Barış Çamur' Alıntı:
Eyüp Abi kareografiden kastım öyle aman aman bayraklar falan değil..

Bütün herkeste kırmızı karton :) Ve eğer yapılabilirse birer tane Sarı ve Kırmızı renkte balon..
En fazla kişi başına maaliyeti 50 YKR falan tutar herhalde..
Öyle dev bayraklar, pankartlar falan değil demek istediğim..
Sadece herkeste birer tane kırmızı karton :)

Çok zor bir şey olmasa gerek ?

Düdük olayında ise sanmıyorum yasak olduğunu çünkü her maç bende düdük oluyor.
Hakemlerinde rahatsız olacağını sanmam. Çünkü Avrupa'da (İspanya özellikle) çoğu zaman düdük veya korna öttürülüyor.
Bu işler bir kişi önceden organize ederse olabiliyor, şimdi herkes kırmızı karton alıp gelsin desek 50 kişi bile almaz malesef.
Birde Barış şu sanal alemde senin elin uzun, tüm internet ortamına şu maçın duyurusunu yapabilirmisin?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu işler bir kişi önceden organize ederse olabiliyor, şimdi herkes kırmızı karton alıp gelsin desek 50 kişi bile almaz malesef.
Birde Barış şu sanal alemde senin elin uzun, tüm internet ortamına şu maçın duyurusunu yapabilirmisin?

Aslında 2 gün gibi bir zaman dilimi var. Maçtan saatler önce özel izinle salona girip her koltuğa tek tek kırmızı karton bıraksak fena olmaz aslında tıpkı Ali Sami Yen'deki Olimpiakos maçında Eski Açık'ta yapılan organizasyon gibi..

Neyse abi dediğin gibi olsun :) Bir dahaki Avrupa maçına artık..

Tabii ki Eyüp Abi, ne demek..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Ver gazı verrr =)

Ayhan Şahenk'in Cehennem olması için hem yönetim hem de taraftar grubumuz fedakarlık yapacaktır.Bu takımın kadrosu şampiyon olmaya yetmez ancak Yönetim-Basketçi-Taraftar üçlüsü sağlam birlik olursa o zaman hayallerimiz gerçek olur ;)

Benim facebook taki grubum 6.600 kişi 5. 000 üzeri gruplara mesaj yok ama bu akşam tüm 5.000 altı galatasaray grupları adminlerine mesaj atarım üyelere özel mesaj atmaları için.Bayram kardeşimizin zaten grubu var oda onu halleder facebook ayağını böyle yaparız.Bu yolla 50 kişi fazladan çeksek bile kar ama servis olsa belirli noktalardan insan daha kolay gelmeye ikna olacak.

Eren Aydın' Alıntı:
Benim facebook taki grubum 6.600 kişi 5. 000 üzeri gruplara mesaj yok ama bu akşam tüm 5.000 altı galatasaray grupları adminlerine mesaj atarım üyelere özel mesaj atmaları için.Bayram kardeşimizin zaten grubu var oda onu halleder facebook ayağını böyle yaparız.Bu yolla 50 kişi fazladan çeksek bile kar ama servis olsa belirli noktalardan insan daha kolay gelmeye ikna olacak.
Sen seçilmiş kişisin EREN :p

NEW MİSSİON A.ŞAHENK'İ DOLDURMAK!

HERKESE YOLLA MESAJI!

adszyd6.jpg

Resmimizde hazır 8)

Karambole geldi biraz ama idare eder artık.

DP : Küçük bir yanlışlık vardı düzeltildi :)

Burak Barut' Alıntı:
Eyüp Abi benim şeçmen kitlem çok geniş:)
12 tane köyüm var, 35 tane kasabam var ben ne yapayım =)
Burak senin mesafe sorunun var, bence sen Alpella ile ilgilen Trabzon'da basketbol gelişsin :p

bence çok süper bir fikir.eğer bu kareografi işi hafta içi olmayacaksa hafta sonu efes maçında olsun.her yer kırmızı olsun:)

olayın afcebook ayağını büyük ölç,de hallettim.5.00o üstü grupların duvarlarına şu'' Sevgili Galatasaraylı kardeşlerim.Bilindiği üzere bu sene basketbolda iddialı bir kadromuz kuruldu ligte de 3te 3 yaptı.Bu takımımızın salı günü Ayhan Şahenk spor salonunda Karadağ şampiyonu olan Buducnost ile önemli bir maçı vardır.Bu maçta atılacak her sayının değeri olduğu için büyükçe bir taraftar desteğine ihtiyaç var.Salı günü 20.15 de başlayacak karşılaşmaya tüm Galatasaraylıları bekliyoruz.biletler her zamanki gibi 5 ytldir..'' yazıyı yapıştırdım.5.000 altı olan diğer grupların ise adminlerine mesaj attım.işin kalan küçük kısmı ise hatta sorunu acaba 200 veta 100 kişilik grupların adminleri ile kontak kurayım mı?Kurun derseniz anca bu akşam o işi halledebilirim:))