Banvit:83 - Galatasaray:84

Oncelikle gecen seneyi unutmadik.Yapilanlar hala aklimizda.Neyse gun olur devran doner..

Daha sonrada Banvit cok istikrarsiz bir takim.Onemli olan dengesini bozmak.Bakalim basarabilecekmiyiz.

agfasfa4kn.jpg

intikam

geçen sene oynanan maçın intikamını kesinlikle almalıyız orada bize yapılanlar unutulmadı unutulmayacak neredeyse türkiye ye gelen isviçre ye dönmüştük geçen sene bir de küme düşmek üzereydik ve onun da teleşı vardı.Bu sene de iyi değiliz ancak kadromuz iyi geçen seneye göre.İyi bir hücum seti ve gaza gelmiş bir dixon-fatih-whisby 3 lüsü ile kesin alırız maçı banvit çok istikrarsız ama yine de iyi bir kadrosu var ve ERSİN çok formda.Halil e güvenmiyorum ama bizim çocuklar kendi gayretleriyle bu maçı alacaklardır. :hi

50 60 kişi fenerli gibi gidilmesi lağzım bi kaöç fener atkısıyla

o şekilde içeri girilebilir içeri girdikden sonra gerisi gelir zaten turuva hesbaı

selim53' Alıntı:
50 60 kişi fenerli gibi gidilmesi lağzım bi kaöç fener atkısıyla

o şekilde içeri girilebilir içeri girdikden sonra gerisi gelir zaten turuva hesbaı

bu maç öle bişi yapıcaklarını hiç sanmıyorum yemez çnkü bu maçın rövansı var

Bence bu macta gecen seneyi unutturmak icin ellerinden geleni yapacaklar,ligin 2. yarısında istanbula geleceklerinin farkındalar.

Ama kırmızı halı serselerde İstanbulda olacakların önüne gecemeyecekler hicbir sekilde !

arkadaslar tamam banvit istikrarasız ama bizde cok saglam papuc diiliz dime?tem itici guc gecen seneki olaylar olabilir oda belki kadro olarak iiiyiz ama halil uner faktorunu unutamam

Ya keşke Halil Üner geçen seneki gibi ceza alsada sahaya onsuz çıksak. Çünkü onsuz maçlarda daha iyiyiz. Banvit maçına gelince eğer Halil hocanın elini kolunu bağlayıp çenesinide kapatırsak banviti yeneriz. (Keşke böyle bişiy mümkün olsa)

banvit macı 2005 seensinde en cok üzüldüğüm günlerden biri oldu ne yazıkki gercekten o gün televizyonun karsısında kendimi cok caresiz hissettim.Hele macın sonunda macın anonslarını yapn gerizeklı varlık kümeye kümeye gs kümeye diye bağırınca normalde kavgayı hic sevmeme rağmen o an gercekten o adamın suratını dağıtmak istedim iste arkadaşar gördünüz yaızyı yukarda hani bazen diyoruz bizde fener ezikliği var bundan otesi olurmu bilmiyorum neyse bu mac benim gözümde fener macını bile geciyor insallah kazancağız aslına bakrsak benim o gün hissettikleirmi takım hissedebilse bu macı kesin kazanıorız ama diyeceksiniz kadro tamamen değişti herkes icin rutin bir mac iste burada devreye halil bey ve saz arkadaşalrı geliyor bari bunu basarsınlar :motivasyon.Bu macta da dixon'ın skoru sallamayan gülümsemesini görmek istemiyorum bu macın bir dönüş noktası olacağını da düşünüyorum bu macı alırsak hali ünere olan tepkiler bir nebze de olsa azalcak bana kalırsa

valla biz bursa da okuyoz fener macına bilet bulamıyacaz gibi 3-4 kişi gitmeyi dusunuyoz bandırmaya. gecen senenin hesabını soracaz. :atki :atki :atki :atki :atki

pazar gününden ctesi veya cumaya alınması lazım maçın.
futbol maçında olacağımızdan izleyemiyecez ki muhtemelen tv de verir maçı.
hiçbir galatasaraylının izleyemeyeceği bi maçı tv nin vermesi çok saçma.
günü değişmeli muhakkak.
bu maçı alıcaz laf aramızda.

queencounty' Alıntı:
hiçbir galatasaraylının izleyemeyeceği bi maçı tv nin vermesi çok saçma.günü değişmeli muhakkak.

Ali Sami Yen Stadı' ndaki 20.000 civarında Galatasaray taraftarı , tüm Türkiye genelindeki 30.000.000 Galatasaray taraftarına oranlar mısın ?

Lütfen biraz düşünerek yazalım ...

ikinci yarıdaki banvit maçına gelmeyen CİMBOMLU değildir ben iki elim kanda olsada gideceğim köpeklere orayı dar edeceğiz......... KÖPEK ETİ YERİM BANVİT YEMEM!!!!!!

bakalım o 30 milyon ARAFTARIN NE KADARI BASKETBOLU DAHA DOĞRUSU GALATASARAY BASKETBOLUNU TAKİP EDİYOR.
kaçı takımın ilk beşini sayabilir acaba???
lütfen biraz düşünerek yazalım haklısın arda renktaşım.
c.tesiye ya da cumaya alınıp,bu işe gerçekten gönül veren,ilgili taraftarın maçı izlemesini sağlamak zor olmasa gerek.
ayrıyeten maça gidemeyen o 30 milyon taraftarımız futbol maçını izliyecek uygun bir yer bulmak için 2-3 saat öncesinden kahvehane,meyhane,birahane gibi mekanlarda yer edinme telaşında olacağından basket maçını izleyecek pek adam kalmıyacak.
lütfen önce 2 kere düşünüp sonra yorum yapalım.

queencounty' Alıntı:
bakalım o 30 milyon ARAFTARIN NE KADARI BASKETBOLU DAHA DOĞRUSU GALATASARAY BASKETBOLUNU TAKİP EDİYOR.
kaçı takımın ilk beşini sayabilir acaba???
lütfen biraz düşünerek yazalım haklısın arda renktaşım.
c.tesiye ya da cumaya alınıp,bu işe gerçekten gönül veren,ilgili taraftarın maçı izlemesini sağlamak zor olmasa gerek.
ayrıyeten maça gidemeyen o 30 milyon taraftarımız futbol maçını izliyecek uygun bir yer bulmak için 2-3 saat öncesinden kahvehane,meyhane,birahane gibi mekanlarda yer edinme telaşında olacağından basket maçını izleyecek pek adam kalmıyacak.
lütfen önce 2 kere düşünüp sonra yorum yapalım.

Yazıklarına kendin bile inanmıyorsun aslında ya neyse .... Polimik olusturmaya gerek yok.

Galatasaray Basketbolunu kaç kişinin takip ettiği salonlara gelen taraftar sayısından belli oluyor zaten. Fazla kurcalamaya lüzum görmüyorum...

tamam polemik olmasın da neden yazdıklarıma kendim de inanmıyorum onu anlayamadım.
mantıksız mı söylediğim allah aşkına?
pazar 17.00 yerine ctesi yada cuma olsa çok mu gereksiz olur?
ben;g.saray-fener derbisini izlemek yerine basket maçını izliycem diyen taraftar sayısı 2elin parmaklarını geçmez.
bu maçı pazar oynatmak kadar saçma sapan bir uygulama olamaz.
sende site yöneticisi olarak ne var canım bunda diyosan diyecek birşey yok.
geçen haftaki bjk-efes maçının saati 1.30 du.16.00 daki futbol maçını da izleyebilsin diye taraftar.bizim maç öğlen 2 de olsa tamam günü önemli değil o kadar da saat 5 te basket 7 de futbol maçı biraz ters olmuyomu?