Banvitspor : 74 - Galatasaray CC: 77

Salon:Kara Ali Acar
maçın tarihinin

4 Mart Pazar 15.00

olacağı konusunda bir duyumum oldu ama federasyon bir değişikliğe gitmesse maç büyük olasılıkla pazar 15.00'da

greves'in takima daha cok alisacagini dusunerek ayrica fitch inde oyniyacagını dusunerek kazanacagımızı dusunuyorum zor bir deplasman ama banvit geçen seneki gücünde değil

Banvit te bugün Art Long 21 sayi atmis. ilk macta zaten Perry yoktu. artik banvit kendi evinde oynuyor. Bence bu macta mutlak favori Banvit. isimiz cok cok zor olacak. Insallah bu maci aliriz. Artik bu maclari kesin almaliyiz. Ayrica FBÜ veya Efes ten bir ekstra galibiyet almaliyiz. yoksa isimiz oldukca zor.

Daçka maçından sonra yaşadığım sendromu bu akşam da yaşıyorum.Önümüzdeki maç için hayal kuramıyorum.Ne şevk kaldı ne birşey...

bu maçı çantada keklik görüyorum...
Murat Hoca'nın o yüz ifadesini gördüm ya bugün...
ne yapar eder kazandırır bu maçı...

bi insan Galatasaraya bu kadarmı yürekten bağlanır
Helal olsun Murat hocamız
sennle gurur duyuyoruz
bgn snle birlikte bende ağladım VE Galatasaraylılığımla bir kez daha gurur duydum
teşekkürler hocam

maç bence zorlu geçecek çünkü banvit seyircisini herkes biliyor.telekoma ilk mağlubiyeti de bu salonda banvit tattırmıştı.eğer fitch oynamassa ben açıkçası kazanma şansımızın çok çok az olduğunu düşünüyorum...
fitch oynarsa gravesle nasıl bir ikili oyun yapar onu da merak etmiyuor değilim.benim tam düşüncem fitch oynar ve bu maçı rahat alırız...

Fatih Hısım' Alıntı:
Banvit te bugün Art Long 21 sayi atmis. ilk macta zaten Perry yoktu. artik banvit kendi evinde oynuyor. Bence bu macta mutlak favori Banvit. isimiz cok cok zor olacak. Insallah bu maci aliriz. Artik bu maclari kesin almaliyiz. Ayrica FBÜ veya Efes ten bir ekstra galibiyet almaliyiz. yoksa isimiz oldukca zor.

Durun hemen karamsarlığa kapılmayın.Çok kötü oynayarak bir maç kaybettik ama sezonun tüm emeklerini değil !!!

Fitch'siz bu takım gercekten şoförü olmayan bir araç gibi hücumlarda bilhassa.

Perry ilk burada yendiğimz mac da oynadı diye hatırlıyorum.Ama yeni gelen Amerikalılarla nasıl bir hava yakalarlar orası muamma ama ilk kez sanırım yeni transferleri ile önemli bir maca evlerinde cıkacaklar.

Umarım Fitch oynar ki Menajerimiz Recep Şen Banvit macında Fitch oynayacağını söyledi.Bu gün yapılan acıklamada...

çok zor maç olacak ben kazanacağımızı düşünmüyorum .Banvit içerde maçları bırakmıyor sonuna kadar saldırıyorlar.Bu maçıda kaybedersek beşiktaş bizi geçer zaten.Bu arada Hollman gönderildimi hiç oyuna girmedide ilginç geldi bana.

Uzun süre ağzımızın suyunu akıtan Art Long ve Corsley Edwards'ı transfer ettiler.Play-out'a kaldığımız malum maçtan beri ezip geçiyoruz onları.Kaybedersek Beşiktaş gibi 4 maçlık seri yapma olasılığımız fazlasıyla artar.
Geçtim altımızdaki takımları yenmeyi,FB Ülker ve Efesten de birini geçmemiz gerekiyor Beşiktaş'ı altımıza alıp saha avantajını almak için.Toparlanmış gibi gözükseler de Mete Babaoğlu'nun bıraktığı enkaz kolay kolay kalkmaz.Ne yapıp edip almamız lazım...

Beko BL | 22. Hafta Programı

Beko Basketbol Ligi’nde 22. haftanın programı açıklandı.

Galatasaray Café Crown, bu hafta Bandırma deplasmanında Banvit ile 4 Mart Pazar günü karşılaşacak.

Kara Ali Acar Spor Salonu’nda saat 15:00’te başlayacak maç, NTV’den naklen yayınlanacak.

Takımımız, ligin ilk yarısında Banvit’i Ahmet Cömert Spor Salonu’nda 71-60 yenmişti.

Banvit en büyük sorunu bir türlü üst sınıfa atlayamamalarının nedeni 5 numara eksikliği idi.Onuda kapattılar.Sezon basında Mete Babaoğluna suanki kadro sunulsaydı çok farklı olurdu.

Bence mutlaka kazanmamız gereken bir maç.Graves ve Edwards arasındaki mücadeleyide merak etmiyor değilim...

Mete babaoğlunun yokluğu iyi değerlendirmemiz gerekiyor
ayrıca Fitch bu maçta oynarsa rahat alabileceğimiz bir maç olur
Graves ve Fitch'in birbirlerine çok iyi uyum sağlıyacağını ve bu maçta veya sonraki maçta patlama yapabilir Graves..
Zaten bjk maçındada Graves kendini göstermek için çaba göstermişti.Eline geçen fırsatları iyi değerlendirir diye düşünüyorum.İyi top oynar az top kaybı yaparsak maç bizim diyebilirim..ama banvit'te tehlikeli takım her ne olursa olsun dikkatli olmalıyız..