Banvitspor : 74 - Galatasaray CC: 77

bursadan maça gidicez kısmetse baska gelen var mı.özellikle bursadan varsa özelden ulassın

arkadaşlar bn şeyi merak ediyorum ligi kaçıncı bitiran takımlar ULEB kupasına gidecek beni bilgilendiriseniz sevinirim :atki

Banvit Pota Altında kimler varki; Edwards,Onur,Önder bunlar bizim Center oyuncularımızdan daha iyi değil tek s,vrilen Edwards.Diğer yabancılarınında yeni geldiğini düşünürsek fazla abartmamak lazım...

Cem Baba' Alıntı:
Gitmeli demeyelim, bence gidiyor... Son dönemdeki gelişmeler bunu işaret ediyor.
evet haklısın..bu durum onun gideceğini gösteriyor..holman yerine boddicker gelse bu takım her maça 80'den aşağı sayı atmaz ve 70 den fazla da sayı yemez.. ;)

Beşiktaş-Darüşşafaka maçının tekrarına karar vermiş Federasyon.Maç Çarşamba günü yeniden oynacakmış.Buda demek oluyorki Banvit maçını %100 kazanmamız gerekiyor.Yoksa 4.lük koltuğundan olacağız büyük ihtimal.

arkdaşlar aslında bu maç ortada gibi gözüküyo.Fitch daha yeni sakatlıktan çıktı ve eskisi gibi iyi savunma yapamayabilir.Ben bu maçta her zaman ki gibi tufan,murat,fatih üçlüsüne güveniyorum.(tabi yeni transfer Jeff i de unutmamak lazım) :) :atki :atki

kaybedersek moralim iyice sifirlanacak. haftalardir her türlü futbolda baskette kötü netice görüyoruz. yeter artik. kendinize gelin. bu taraftar bunu asla ha etmiyor..

ne biçim bir hafta sonu bu galibiyetle biraz toparlanalım gs bjk ye yenildi gs ye olan aşkmız bir maglubiyetle bitecek değil ya biz özhan canaydın ve gerets ten elbet bir gün kurtulacagız ben sahsen ikisini de artık begenmiyor ve istemiyorum futbolda şampiyon olmamız imkansız değil ama çok zor yöneticiler galatasaray ın sadece futbol dan ibaret olmadıgını basketbol voleybol ve amatör alanlara göstermiş oldugu ilgiyi bugünden itibaren biraz daha arttırmalı ve bu alanlarda bari şampiyon olmalıyız galatasaray spor kulubu sadece futbol dan ibaret değildir.

lig de kaçıncı olan takımlar ULEB CUP a gidecek??

bu hakemlerde bizi buluyor 8 saniye kuralını uygulayaman 2 sayı cizgisine basıp 3 sayı veren hakemler malesef bizi buluyor illa biz de bjk gibi itiraz mı edelim ama gerald fitch in 3 lüğü mükemmeldi

Ya anlamadım şu maçı çok iyi oynuyoruz acayip güzel ikili oyunlar çok güzel hücum setleri ama girmeyen bir kaç şut ve alınamayan bir kaç ribaunt ile bir anda 7 sayı geriye düştük.

Adamları dışarı ittik ama özellikle ersin çok yüksek bir yüzdeyle oynuyor. Hoş gerçi bazı el üstü şutları şansa girdi ama...

Graves ribauntlarda otoritesini koyarsa çok rahat alırız. Yeter ki ribaunt vermeyelim.

Can Altay' Alıntı:
Ya anlamadım şu maçı çok iyi oynuyoruz acayip güzel ikili oyunlar çok güzel hücum setleri ama girmeyen bir kaç şut ve alınamayan bir kaç ribaunt ile bir anda 7 sayı geriye düştük.

Adamları dışarı ittik ama özellikle ersin çok yüksek bir yüzdeyle oynuyor. Hoş gerçi bazı el üstü şutları şansa girdi ama...

Graves ribauntlarda otoritesini koyarsa çok rahat alırız. Yeter ki ribaunt vermeyelim.
evet haklısın da şunu da eklemek gerekir hakemlerlerin yanlış kararları bizi buluyor.