BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
ya ben digitürkün almasını pek olumlu karsılamadım. bir kere ilgi kesinlikle azalcaktır. zaten verilen para da az bir para değil. dogal olarak diğer takımların maçlarını yayınlar show ve skytürk. o yüzden büyük takımların özellkle de GALATASARAYIMIZIN maçlarını izlemememz zor. :(

Berk Boz' Alıntı:
13 milyon doların döndüğü bir ortamda şifresiz yayınlanacağını sanmıyorum duyduğuma göre digitürk spormax diye bir kanal kuruyormuş premier ligle beraber ordan yayınlanacakmış ama ihalede sky türkte varsa o zaman işler karışır
Bugün Digi kanalından M.Boro-Stoke City maçını izledim.Altta yazı geçti.Spormax'ta ingiltere portekiz rusya ligleri canlı olarak yayınlanacakmış.BBL ile ilgili bir şey yoktu ortada.Maçları Digi'den izleyebiliriz.Ama bu arada Digitürk 75.kanalda NBA TV olacakmış bundan sonra.

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
[quote="Berk Boz":1ejpl9v4]13 milyon doların döndüğü bir ortamda şifresiz yayınlanacağını sanmıyorum duyduğuma göre digitürk spormax diye bir kanal kuruyormuş premier ligle beraber ordan yayınlanacakmış ama ihalede sky türkte varsa o zaman işler karışır
Bugün Digi kanalından M.Boro-Stoke City maçını izledim.Altta yazı geçti.Spormax'ta ingiltere portekiz rusya ligleri canlı olarak yayınlanacakmış.BBL ile ilgili bir şey yoktu ortada.Maçları Digi'den izleyebiliriz.Ama bu arada Digitürk 75.kanalda NBA TV olacakmış bundan sonra.[/quote:1ejpl9v4]

Digi kanalı derken? Nba tv yaklaşık 1-2 haftadır 75. kanalda zaten..ama bizde 9.90 paket olduğundan izleyemiyorum doğal olarak =(

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":1ormk90c]Bu arada arkadaşlar yarın ki Kayserispor-Galatasaray maçımızın ilk 15dk.sı Digi tv promo da şifresiz

digi tv promo nasıl bir kanal? ben hiç görmedim öyle bir kanal .. ve kaçıncı kanal ? ve son olarak :) 9.90 lık paketi olanladra izliolarmı ?[/quote:1ormk90c]

türksat uydun varsa izlersin ;)

digi tv promo nasıl bir kanal? ben hiç görmedim öyle bir kanal .. ve kaçıncı kanal ? ve son olarak :) 9.90 lık paketi olanladra izliolarmı ?[/quote]

türksat uydun varsa izlersin ;)[/quote]

malesef digiturk 9.90 lık paket var sadece..

Kafam davul oldu vala. Bu DEmirel yönetimi maçları digiye vererek basketbolun ayağına kurşun sıktı. Ne doğru dürüst bi açıklama yapılıyor, ne hangi pakette olacağı belli. Zaten salona bir avuç insan gidiyordu şimdi tv başına da kimse oturamayacak.

p05_spor_paket.jpg

yeni acılan kanal bu paketin icinde(spormax) bbl bu kanalda yayınlanırsa (bence yaynılanacak) fiyatı;
Aylık Üyelik : 84,80 YTL
:shock:

yani şimdi biz 9.90 vercez spormax ı bbl maçlarını izleyemicekmiyiz yuh be her seferinde fazla para kaznmak için böyle saçma şeyler yapıyolar :oops:

mustafahado' Alıntı:
yani şimdi biz 9.90 vercez spormax ı bbl maçlarını izleyemicekmiyiz yuh be her seferinde fazla para kaznmak için böyle saçma şeyler yapıyolar :oops:
Beko maçlarını izleyebileceksin ama spormax'i izleyemeyeceksin.

Mustafa Yanar' Alıntı:
Şunu artık bi kesin olarak açıklasınlar yaa :oops:
Her ihtimale karşı gittim Digiturk aldım.85 ytl lik spor paketine abone oldum
Ama ben hala şifresiz gösterilmesi taraftarıyım bu ülkede herkesin basketbol izleyebilmesi taraftarıyım bu sebeple bence şifresiz olmalıdır.Eğer şifreli olursa bence basketbola olan ilgi azalacaktır

Gazete ilânlarına başladılar. Spormax diye bi kanaldan ingiliz, rus ve portekiz futbol ligleri ile beraber vereceklermiş. Ama kaç para göremedim; ayrıca bu liglerden maç vermek için maçları kırparlar mı bilmem?

Tuncay Genc' Alıntı:
Gazete ilânlarına başladılar. Spormax diye bi kanaldan ingiliz, rus ve portekiz futbol ligleri ile beraber vereceklermiş. Ama kaç para göremedim; ayrıca bu liglerden maç vermek için maçları kırparlar mı bilmem?
adamlardaki cüret e bak demek bbl yi spormax a koyuyorlar

Tuncay Genc' Alıntı:
Digi Tv'de Spormax'ın tanıtımında BBL Spormax'ta dememişlerdi.Eğer yeniyse yuh derim.Açıklama da yapmıyorlar.Belki Digi Tv'den haftada 2 maç yayınlanır İngiltere Premier Ligi maçlarında olduğu gibi.

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
[quote="Tuncay Genc":1z7z17u9]Gazete ilânlarına başladılar. Spormax diye bi kanaldan ingiliz, rus ve portekiz futbol ligleri ile beraber vereceklermiş. Ama kaç para göremedim; ayrıca bu liglerden maç vermek için maçları kırparlar mı bilmem?
Digi Tv'de Spormax'ın tanıtımında BBL Spormax'ta dememişlerdi.Eğer yeniyse yuh derim.Açıklama da yapmıyorlar.Belki Digi Tv'den haftada 2 maç yayınlanır İngiltere Premier Ligi maçlarında olduğu gibi.[/quote:1z7z17u9]
Ben takvim ve posta da salı günüydü yanlış hatırlamıyorsam gördüm spor sayfalarında vardı ilân, neredeyse tam sayfa. İngiliz, rus ve portekiz futbol maçlarından haftada en az 15 ayda yaklaşık 200 maçın canlı yayınını yapacaklarını yazıyordu ama ücret ve hangi pakette olduğu yazmıyordu. Dediğim gibi futbola kurban olacaksa maçlar yazık olur ama belki bu durum show gibi açık kanallardan yayınlanması için bi vesile olur.