BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
spor paketine üye olduk. ayda 85 milyon ödeyeceğiz artık. Premier ligi filan güzelde, biraz daha güzel spikerler seçselermiş iyi olur. birde programların filan yapsınlar yahu. Maç saati gelene kadar kanal kapalı.

Gökce Başaran' Alıntı:
spor paketine üye olduk. ayda 85 milyon ödeyeceğiz artık. Premier ligi filan güzelde, biraz daha güzel spikerler seçselermiş iyi olur. birde programların filan yapsınlar yahu. Maç saati gelene kadar kanal kapalı.

Gökce abi paraya kıymışsın :)

Eren Aydın' Alıntı:
Dıgıtürk'deki yetkililerle çok açık şekilde konuştum.Eğer bana yalan söylemedilerse maçlar bu sene Skytürk'ten yayınlanacak çünkü sözleşmede açık bir şekilde şifresiz kanaldan yayınlanamaz ibaresi varmış ki forumda bunu daha önce konuşmuştuk.Ayrıca spormax kanalı basketbol için kurulmamış ve ağırlıklı olarak futbol yayını yapacakmış.Sonolarak da NBATV Dıjıtürk'e geliyormuş ve spor paketinde izlenebilecekmiş...

Saygılar...
şifresiz yayınlanma ibaresi var
skytürk ten yayınlanması herkes açısından çok hayırlı olur

mustafakaya' Alıntı:
Bakın arkadaşlar kesin olan bir şey varsa dijitürk ü olanda olmayanda maçları izleyebileceğidir. Çünkü maçlar SKYTÜRK ve SHOWTV den yayınlanacak bu 2 kanalda şifresiz yerel kanaldır . Dijitürkün planı uzun bir zaman dilimini kapsıyor. Bu sene onların olduğu için gelecek senede ihalede onlar ilk sırada olacak . 2-3 sene sonra basket tam olarak benimsendiği zamanda şifreye girecek :(
Ben bunu yazdığımda çoğu kişi bana inanmamışdı :(

Eren Aydın' Alıntı:
Eğer bana yalan söylemedilerse maçlar bu sene Skytürk'ten yayınlanacak çünkü sözleşmede açık bir şekilde şifresiz kanaldan yayınlanamaz ibaresi varmış ...
Saygılar...

Şifreli kanaldan yayinlanamaz diyecektin heralde.

Gökce Başaran' Alıntı:
Gökçe kardes 1 yıl kullanacağını garantilersen 77 ytl alıyorlar benim bildiğim.Ama sanırım aylık anlaştın?

Öyle, evet. Dünya hali. Paramız kalmaz, biter. birşeyler olur işte Allah korusun. Sonra hiç ödeyemezsin 1 yıllık parayı. Böyle 6-7 milyon fazla verecez her ay ama memnun kalmazsakta ayrılabileceğiz o yüzden böyle olması daha makul geldi açıkcası.

skyturk kablo da varmı ? var.. e o zaman digiturk niye alsın gerizekalımı bu adamlar kablodan bile verilicekse maçlar..maçlar % 90 spormax tarzı bi kanaldan verilir..ama o da spor paketi olurmu yoksa ekospor mu olur bilmem..yada 9.90 lık bişeyleri daha var glba ordan da olabilir ama tutupta skyturk veya herhangi bi kablo da olabilicek kanaldan vermezler..

Gökce Başaran' Alıntı:
Öyle, evet. Dünya hali. Paramız kalmaz, biter. birşeyler olur işte Allah korusun. Sonra hiç ödeyemezsin 1 yıllık parayı. Böyle 6-7 milyon fazla verecez her ay ama memnun kalmazsakta ayrılabileceğiz o yüzden böyle olması daha makul geldi açıkcası.
Gökçe 1 senelik abonelik yapınca 55 ytl veriyorsun, ben öyle yaptım:)

Nasıl yaptın abi, ayrıntılı yazda bizde girelim o işe. :) 30 milyon fazla vermek koyar şimdi. :p

Gökce Başaran' Alıntı:
Nasıl yaptın abi, ayrıntılı yazda bizde girelim o işe. :) 30 milyon fazla vermek koyar şimdi. :p
Ara digitırtı, 1 senelik taahüt vereceğim bana indirim yapın de, onlar gerekeni yaparlar.

Ben az önce Digitürk'ü aradım ve yeterince tatmin edemiyorlar müşterilerini.Bu sene TBL maçlarının Digitürk'te olup olmadığını sorduğumda evet Digitürk'te dedi müşteri temsilcileri.Hani kanalda dedim.NBA TV (enbia tv dedi), ben de nba tv dediğiniz (enbiey :) olmasın ) dedim, hayır yani kanalımız dedi,Orayı hala çözebilmiş değilim dediği pakette de NBA tv var :) maçlar güya NBA (enbia :) ) TV'de yayınlanacakmış.Fiyatlarını sordum, işte oralr zaten belli de.Maçların orda yayınlanıp yayınlanmayacağı muamma..Birşeyler var orda..Sırf TBL maçları için almayı düşünen varsa biraz daha beklesin derim..

Dedim ya işte yala söylemedilerse diye.tabiki yalan değildir ama kesin olmadan sırf paket satmak için söylüyo olabilirler ama benim konuştuğum adam bilgiliydi emin söyledi kendiden:)) bu arada Eyüp abi sanırım sen 3 yıllık üye filansın dıgıtürke biz 2 senelik olduğumuz için 60 ytl yaptılar:)) her yıla indirim var sanırım

herseyi anladımda bi sunu çözemedim bizim evde normal uydu war digiturk değil skytürk falanda war ben macları izleyebilecekmiyim yoksa izleyemiyecekmiyim aydınlatırsanız sevinirim.:)

Bildiğim kadarıyla aydınlatıyım : ). Maçlar Sky Türk'te yayınlanırsa maçları izleyebileceğiz demektir, Digi lanetinde yayımlanırsa izlemek için bilmem kaç ytl pakete üye olup ancak öyle izleyebileceğiz. Bu konuda TBF'ye bir mail attım ama bana dönmediler. Tam olarak kimse bilmiyor sanırım maçların hangi kanalda yayınlanacağını. Ortada bir çelişki var çünkü; TBF şifresiz bir kanalda yayımlanmalı diyor fakat 13.5 milyon gibi bir meblağ var ortada adamlar para kazanmak için aldılar BBL'yi ne olur ne biter şuanlık muamma. Fakat büyük olasılıkla SKY TÜRK yayımlar maçları içime doğuyor çünkü : )

13 milyon doların döndüğü bir ortamda şifresiz yayınlanacağını sanmıyorum duyduğuma göre digitürk spormax diye bir kanal kuruyormuş premier ligle beraber ordan yayınlanacakmış ama ihalede sky türkte varsa o zaman işler karışır

Basketbolumuzun gelişmesi için takımlara iyi bir maddi yardım olucak tabi ama zaten izlenme oranları düşük ligimiz bu sezon en hale gelicek.