BCL Son 16. 5. Maç | AEK - Galatasaray Nef

eğer hafta içi içerde oynanan Malaga maçını kaybetseydik epey az olan umudumuzu tümden keser, bu maça da prestij maçı olarak bakardık. ama hafta içi Malaga maçını kazanmak, şampiyonlar ligi'nde durduk yere umutlandırdı bizi. iyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim. Bu maçı kazanırsak tüm dengeler değişir, son hafta limoges'i yendigin takdirde aek'nın malagaya karşı alacağı galibiyetle lider bile çıkabilirsin gruptan. çok ilginç şeyler yaşandı şu 1 haftada. bence transfer yapma durumu da bu maça bağlı. eğer yenilir ve turnuvadan elenirsek mevcut kadro lig için yeterli denerek transfer yapılmayabilir. bu konuda da önemli bir maç. bakalım hakkımızda hayırlısı.
başarılar aslanlar.

Çok zor kazanamayız Çok ekstra oynarsak ve AEK 'nin kötü gününe denk gelirsek olur. AEK yetenekli takım mı değil ama takım ve planları var.

AEK kazanır bence.
Ayrıca BCL için transfer yapılmasını kesinlikle gereksiz buluyorum.
BCL’de 1 transfer yapsak dahi bizden çok daha iyi takımlar var.
BCL’de devam etmek takım üzerindeki yorgunluğu daha da arttırıp ligde beklenmedik mağlubiyetler almamıza ve küme düşme korkusu yaşamamıza neden olabilir diye düşünüyorum.
En iyi senaryo BCL’den erkenden elenip sadece lig maçlarına odaklanmak bence.

Ya şimdi Malaga maçlarına bakıyorsun bu dağınık kadro yapılanması maksimum ile oynuyor 2 maçıda.

Peşine Daçka maçına bakıyorsun Malaga maçındaki performansın %10 u ile oynuyor takım.

Hayırlısı olsun.Kazanırsak ve ola ki +10 üzeri ile kazanırsak tabiki çok sevinirim ama şu aşamada ben ligi Bcl'nin önünde tutuyorum.

Ya şimdi Malaga maçlarına bakıyorsun bu dağınık kadro yapılanması maksimum ile oynuyor 2 maçıda.

Peşine Daçka maçına bakıyorsun Malaga maçındaki performansın %10 u ile oynuyor takım.

Hayırlısı olsun.Kazanırsak ve ola ki +10 üzeri ile kazanırsak tabiki çok sevinirim ama şu aşamada ben ligi Bcl'nin önünde tutuyorum.
Kesinlikle.👍
BCL'de yola devam edersek sevinirim ama mantıklı olanı BCL'den elenip tam konsantrasyon ve dinlenmiş bir şekilde lig maçlarına çıkmak bence.
Hem BCL hem lig maçları rotasyonu zaten dar olan takımımızın ligde beklenmedik mağlubiyetler almasına neden olabilir.

Stop Press’te Sadık Efes’e gitmiş diye duydum.
Eğer doğruysa kendisi açısından iyi bir karar olmuş.
Başarılarının devamını diliyorum.

Son düzenleme:
Bu arada AEK maçı hakkındaki görüşüm şudur. İlk maçtaki AEK takımı aynı kalsaydı kesinlikle kazanırdık derdim ama AEK 2 tane önemli transfer yaptı. Deplasman olması da çok büyük dezavantaj.
Ben 51-49 AEK kazanır diyorum.
Ama kazanırsak da benim açımdan sürpriz olmaz.

O nereden çıktı şimdi?
Stop Press’te şimdi dediler.
Hatta çıkış maddesi 700 bin dolarmış ama 500 bin dolara transfer bitmiş. Bu parayla da takımdaki oyuncuların geçmiş aylardan kalan maaşları ödenmiş. Yani buradan gelecek parayla yeni transfer olmayacak.
Duyduğum bu.
Ama kulübe yakın olan birileri varsa bizi bu konu hakkında aydınlatırsa sevinirim.

Kötü takımız, iyi oynamıyoruz ama ben bu sefer kazanacağımızı düşünüyorum. Tabi 30 fark yiyip dönersek de şaşırmayacağım. Russell 'dan artık iyi bir maç bekliyorum 3 maçtır beş katlı ev çıktı potaya, %15-20 ile şut atıyor heralde.

Stop Press’te şimdi dediler.
Hatta çıkış maddesi 700 bin dolarmış ama 500 bin dolara transfer bitmiş. Bu parayla da takımdaki oyuncuların geçmiş aylardan kalan maaşları ödenmiş. Yani buradan gelecek parayla yeni transfer olmayacak.
Duyduğum bu.
Ama kulübe yakın olan birileri varsa bizi bu konu hakkında aydınlatırsa sevinirim.
sinirden beyin kanaması geçirtecek bana bu detaylar. çıkışı 700 olan topcuyu 500'e verip üstüne gelen parayla önümüzdeki sezon için planlama yapılması gerekirken şube kaderine terk edildiği için ödenmeyen maaşlara gitmiş para. bu yönetim bu yöneticiler turgay'dan pistiolis'ten daha önce yargılanmalı. yazıklar olsun yemin ederim söyleyecek söz kalmadı artık. Sadık gibi genç bir yerli bu dönemde nerden bulacağız bir daha, biz bayrak adam olsun önüne sözleşme konsun uzun vadeli oyuncumuz olsun derken duyduğumuz infolara bak. yerine aynısını nasıl bulacağız şimdi, bu kadar güven veren ve gelişime açık oyuncuyu nerden bulacağız

Tek sayıyla olsa bile kazanmamız gerek. Son hafta Limoges'i yenip Malaga'nın AEK'i yenmesiyle çeyrek final yapabiliriz. BCL' de kaderimiz bu maçta belli olacak.

Hücumda iyiyiz Ristic'i içeriyi iyi kullanıyoruz. Savunmada perdelere çok takılıyoruz. Switchler başımıza dert açıyor basit ribuandlari rakibe veriyoruz.
1 sayıyla da olsa kazanmak önemli.