BCL Top 16 4. Maç | MHP Riesen Ludwisburg - Galatasaray NEF

Geçen sezonki Ludwisburg takımına yenilsek koymazdı ama bu seneki takım beceriksiz,kötü oynayan bir takım.

Şu Purcell'in Alkins'e yaptığı asist,Okben'in süreyi farketmemesi,takımdaki oyuncuların hücumda ve savunmada birbirinden kopuk olması,takımın ne yapacağını bilmemesi.Çok sorun var.

ALLAH AŞKINA İSTİFA EDİN YA. NE OLUR SİZE YALVARIYORUM İSTİFA EDİN YA. ŞU GALATASARAYLILIK DENEN KALIBI KULLANAN HERKES NE OLUR İSTİFA ETSİN CANIMDAN BEZDİM 26 YAŞINDA SİZİN YÜZÜNÜZDEN SİNİR HASTASI OLDUM YETER ARTIK İSTİFA EDİN BE YETER

o iki transfere de artık ev işlerinizi yaptırırsınız. 2 ay maç yapmadık, üstüne 2 hafta maçımız ertelendi. Adamları getirdiniz oynayamadan elendik. Bravo ya bravo bu kadar iş bilmezlikle nasıl hala bir telef olmadık ben anlamıyorum. Bu kadar iş bilmezlik olmaz ya. Yalvarıyorum size bırakın şu kulübün yakasını insanları canından bezdirdiniz yeter ya. Fenerliye bjkliye ver, kasten bu kadar kötü şube yönetemez ya.

Çok söyledim koç değişikliği gerekiyor diye belki 3-4 ay önce bile ama bu forumdan çok fazla insan koçu şöyle Galatasaraylı böyle Galatasaraylı diye sahiplendi. Taraftar yeterince tepki göstermeyince de olmayan yönetim herhangi bir değişiklik yapamadı. Halbuki yönetimler bunun için var. Ne yapacağız şimdi Ekrem Hocanın başarısız olduğunu kabul edip istifa etmesini mi bekleyeceğiz? Yapılması gereken değişiklik takım avrupa kupasında iddiasını korurken yapılmalıydı. Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Hayaller basketbol şampiyonlar liginde final gerçekler erken havlu atmak!!

Türkiye kupasındaki Fenerbahçe maçından sonra hoca ile yollar ayrılmalıydı.Kötüye gitmekte olan basketbol ve kötüye gitmekte olan bir takım vardı.

Fakat tek sorunumuz koç değil,çok daha öncesinde transferler yapılması gerekirken yapılmadı.Ve sürekli oyuncu mu var,kimi alacağız,sezon ortası kimi bulacaksın,pandemi olduğu için bulamazsın,kur yüksek olduğundan,bilmem ne olduğundan transfer yapılamıyor denildi.

Bunlar palavra,palavranında ötesi bahanelerdir.Alan takım,gidiyor,buluyor ve alıyor oyuncuyu.Müthiş planlama ile elimizde 2 tane ekstra yabancı var.Geçen sezonki oyuncumuz Trice gibi,ligde her hafta kadroya giremeyen 2 oyuncumuz twitchde falan yayın yaparlar artık.Twitch yayınını gelip ülkemizde yapsın diye adam getirtelim biz,bravo.

Türk takımlarının genel hastalığı baskette de futbolda da sanki ilk kez bir araya gelmiş gibi kopuk ve deorganize oynamak. Koç da çözüm üretemedi.
7 yabancı elde patladı 7 yerli oyuncundan, hiç oynamayan verim alamadığın var, ekstra maliyet sonra zamanında hamleler yapamazken parasızlıktan dem vurulur. Kazansaydık gruptan çıkardık büyük ihtimal. Yazık vasat bir takıma kaybettik.

Ekrem Memnun taktik bilgisi çok kısıtlı bir koc. Galatasarayi seviyorsa istifa ederdi çoktan, çünkü zarar veriyor. Fatih Terim zarar verdiğinde yine de kalsın diyen tayfa ile Ekrem hoca yine de kalsın diyen tayfa ayni kafadadir, dertleri Galatasaray değil isimlerdir. Efsanelere her zaman saygı ama başarısızlık varsa da zarar gören kulüp oluyor.

Ekrem Memnun taktik bilgisi çok kısıtlı bir koc. Galatasarayi seviyorsa istifa ederdi çoktan, çünkü zarar veriyor. Fatih Terim zarar verdiğinde yine de kalsın diyen tayfa ile Ekrem hoca yine de kalsın diyen tayfa ayni kafadadir, dertleri Galatasaray değil isimlerdir. Efsanelere her zaman saygı ama başarısızlık varsa da zarar gören kulüp oluyor.
Teşhisi yanlış koymuşsun bizim bir derdimiz yok,sadece renklere sevdalıyız.Her kötü sonuçta istifadan başka çözüm önerisi yok.Senin gibi düşünenlere kalsa kulüp zaten batık ama hepten biter.Sanki hocanın elinde süper kadro var.Akil emin ol yönetende de sponsorda da,hocada da var.Ama para sıkıntılı, ancak uygun firsat çıkınca transfer yapılıyor.Tutar tutmaz bunu bilemezsin,sakatlanır oynatamazsin.Oyuncu yetistirmeden hiç bir branşta başarı şansın yok.Bu da sabır işi o da kimse de yok.Fener gibi zengin sponsorların da zaten yok.Bu şartlarda olacağı da yok.O yüzden fazla dertlenmeyin, günlük başarılara sevinin,kişilerle pek uğraşmayın.

Teşhisi yanlış koymuşsun bizim bir derdimiz yok,sadece renklere sevdalıyız.Her kötü sonuçta istifadan başka çözüm önerisi yok.Senin gibi düşünenlere kalsa kulüp zaten batık ama hepten biter.Sanki hocanın elinde süper kadro var.Akil emin ol yönetende de sponsorda da,hocada da var.Ama para sıkıntılı, ancak uygun firsat çıkınca transfer yapılıyor.Tutar tutmaz bunu bilemezsin,sakatlanır oynatamazsin.Oyuncu yetistirmeden hiç bir branşta başarı şansın yok.Bu da sabır işi o da kimse de yok.Fener gibi zengin sponsorların da zaten yok.Bu şartlarda olacağı da yok.O yüzden fazla dertlenmeyin, günlük başarılara sevinin,kişilerle pek uğraşmayın.

2 aydır maç yapmadığın ortamda, transfer ettiğin oyuncu 4 eleme maçında oynayamıyorsa, bunun adına fırsat transferi değil parayı çöpe atmak denir.

nick 1983 neco ama 1943 doğumlu özellikle de bazı tip liseliler gibi postlar giriyorsun birader:) Bakış açın acayip statükocu daha iyisini bulamayız eldekini koruyalım minvalinde ama hayatın gerçekleri her zaman böyle değil. Bazen radikal kararlar almak zorundasın ne pahasına olursa olsun. Eğer o kararları alamıyorsan ne başarı gelir. Ne de küçük bir zümreye hitap eden bir bir basketbol şubesi olmaktan kurtulabilirsin. Para sıkıntılı olabilir özellikle Tr'de bir maddi kriz var ama ne olursa olsun bazı adımları atmak zorundasın. Para kısmını da taraftar olarak ben düşünmeyeceğim:) O yönetenlerin işi.. NEF ismini koyuyorsan mesela koskoca Galatasaray isminin arkasına bunun belli maddi bedelleri olacak. Kaldı ki bu bir sponsorluk değil birliktelik büyük hedeflerimiz var diyorsan o zaman elini cebine atacaksın. Yönetim de tabi ki gereken muslukları açacak tek taraflı değil hiçbir şey ama olay en başta yanlış Galatasaray gibi bir marka NEF ile bir ortaklığa giriyorsa bunun bedeli 2 milyon dolar olamaz. Ortaklık FB ile Ülker ortaklığı gibi olur. Ortaklık Fb ile Doğuş ya da Beko ortaklığı gibi olur. Onu beceremiyorsan Beşiktaş'ın Milangaz(maddi anlamda) ile yaptığı gibi bir şey yaparsın ama böyle yeteneksiz iş bilmez adamlar başkan olursa rica minnet bulduğun 2 milyon dolarlık bir destek ile yola çıkarsın.

Ekrem Hocam seni Allah başımızdan Eksik etmesin... Muhteşem Basketbol bilgin ile oynuyoruz.

Geçmiştede Kadın takımına Kupa aldırdın, Oly yi Panayı Barcayı red edip 5 sene 6 sene evde oturup Galatasaray ı bekledin.

Bedavayada Takımı çalıştırıyorsun Sen Bize Allahın Lutfusun Lütfen İstifa nedemek Ekram Hocama Hocacımmmm benimmmm

nick 1983 neco ama 1943 doğumlu özellikle de bazı tip liseliler gibi postlar giriyorsun birader:) Bakış açın acayip statükocu daha iyisini bulamayız eldekini koruyalım minvalinde ama hayatın gerçekleri her zaman böyle değil. Bazen radikal kararlar almak zorundasın ne pahasına olursa olsun. Eğer o kararları alamıyorsan ne başarı gelir. Ne de küçük bir zümreye hitap eden bir bir basketbol şubesi olmaktan kurtulabilirsin. Para sıkıntılı olabilir özellikle Tr'de bir maddi kriz var ama ne olursa olsun bazı adımları atmak zorundasın. Para kısmını da taraftar olarak ben düşünmeyeceğim:) O yönetenlerin işi.. NEF ismini koyuyorsan mesela koskoca Galatasaray isminin arkasına bunun belli maddi bedelleri olacak. Kaldı ki bu bir sponsorluk değil birliktelik büyük hedeflerimiz var diyorsan o zaman elini cebine atacaksın. Yönetim de tabi ki gereken muslukları açacak tek taraflı değil hiçbir şey ama olay en başta yanlış Galatasaray gibi bir marka NEF ile bir ortaklığa giriyorsa bunun bedeli 2 milyon dolar olamaz. Ortaklık FB ile Ülker ortaklığı gibi olur. Ortaklık Fb ile Doğuş ya da Beko ortaklığı gibi olur. Onu beceremiyorsan Beşiktaş'ın Milangaz(maddi anlamda) ile yaptığı gibi bir şey yaparsın ama böyle yeteneksiz iş bilmez adamlar başkan olursa rica minnet bulduğun 2 milyon dolarlık bir destek ile yola çıkarsın.
Biraderin olacak kadar genç, yazdığın tarihli olacak kadar yaşlı değilim, 1983 unv. giriş yılım, hesabını sen yap artık.Statucocu yazmışsın olabilir,ben eldeki kusculardanim.Yazin güzel olmuş ama en önemli nokta para kısmı biraz yüzeysel, ben mi düşüneceğim diye kesip atmışsın.Sence bu branşa 2milyon $ dan fazla para verecek biri var mı?Bu sponsorluklar vergiden düşülmese fanatik olanlar dışında para veren olur mu?Niye sponsorluklar kısa süreli?Geçmiş sponsorlara sormak gerek bu işten bir kazanc elde etmişler mi?Sponsoru bırak kacimizda Gs mobil,Gs bonus var?Dergiye üyelik, Gs net var?Sigortalar Hdi,ya da Maddeburger sigorta mı?Adam yetiştirip oynatmaz isen ancak böyle kısıtlı yerli kadron olur,bu kadar başarı sağlarsın.Bu kadroyu hoca kurdu,yolladın diyelim yerine gelen nasil bir oyun oynatabilir farklı olarak?Oyun kurucu misal bundan farklı oynayabilir mi?Bu adama set oynatabilur misin?Zaten hedefin ne?Ligde şampiyonluk %1,Avrupa bitti sanırım, kupa zaten gitti.Bu oyuncular kuvvetle muhtemel seneye yok.Sene sonu getir farklı bir hoca kurşun yeni kadro bakalım ne olacak?

Ekrem Hocam seni Allah başımızdan Eksik etmesin... Muhteşem Basketbol bilgin ile oynuyoruz.

Geçmiştede Kadın takımına Kupa aldırdın, Oly yi Panayı Barcayı red edip 5 sene 6 sene evde oturup Galatasaray ı bekledin.

Bedavayada Takımı çalıştırıyorsun Sen Bize Allahın Lutfusun Lütfen İstifa nedemek Ekram Hocama Hocacımmmm benimmmm
Ben şimdiye kadar hiç yazdigin takımları reddedip Gs ye gelen hoca görmedim
2 aydır maç yapmadığın ortamda, transfer ettiğin oyuncu 4 eleme maçında oynayamıyorsa, bunun adına fırsat transferi değil parayı çöpe atmak denir.
Emin ol parayı çöpe atmak için almışlardır adamları. Zaten 2 mac erteleme oynayamazlar, diğer ikisini hocaya sormak gerek,belki sakatlandilar,uyum saglayamadilar.Sonucta makine parçası degistirmiyorsun cuk diye otursun. Sonuç kötü olunca hemen eleştiri, elbet mantikli bir açıklama yaparlar.Yapmazlarsa haklısın büyük rezalet olur.

Maç çok yıkıcı oldu. Evde koltuk masa filan fırlatasım geldi o son hücumlarda. Arkadaş bir tane mi hücum yapamazsın yahu; bir, bir! Her pozisyon Göksenin'in eşleşmelerde değişme özürlülüğü yüzünden boş turnike yiyorsun, hücumda da Melo'nun eline verip statik şekilde bekliyorsun.

Efsanemizdir 'yedirmeyiz'ciler (evlatçı,statükocu) ile, Efsanelerin hakkını verip başarısız ise yerine başkası gelmeli diyenlerin çekişmesi...Dikkat! kulübümüzün hemen hemen her branşında bu mücadele var...Çözüm çok basit: BAŞARI İSTENİYORSA (ki bundan emin değilim) BAŞARISIZ OLANLARLA YOLLARINI AYIRMALISIN..!

Ben şimdiye kadar hiç yazdigin takımları reddedip Gs ye gelen hoca görmedim

Emin ol parayı çöpe atmak için almışlardır adamları. Zaten 2 mac erteleme oynayamazlar, diğer ikisini hocaya sormak gerek,belki sakatlandilar,uyum saglayamadilar.Sonucta makine parçası degistirmiyorsun cuk diye otursun. Sonuç kötü olunca hemen eleştiri, elbet mantikli bir açıklama yaparlar.Yapmazlarsa haklısın büyük rezalet olur.
İroni yapmıştım Ekrem Memnunu burda neredeyse Atamandan iyi koç diyecek olanlara karşı