Beşiktaş : 60 - Galatasaray : 67

Kadro yorumları fln yapılmış da bizim kadromuz sadece 9 kişi (murat,cemal,ismet hariç)..
Bunlara da şans verilse kadro olarak daha üstünüz..
Ama mücadele olarak da çok çok gerideyiz..
Coach olarak da..
İnşallah bu farklı yenilgi bişeyleri değiştirmiştir de herşey normal olmuştur da kazanırız maçı..

Bayan maçıyla çakışması gerçekten üzüntü verici . Maçıda büyük ihtimal turist gibi izleyeceğiz gibime geliyor . Umarım güzel 1 gün geçiririz

sanırım yani bir yenilgiyle daha karsı karsıya gelecegiz insallah kara bi yenilgi daha almayız yanılmayı gercekten cok istiyorum ama...

casa-ted maçını unutalım!!
o maç bir yol kazasıydı bjk maçında galibiyete yakın olan taraf biziz!!!

Arkdşlar Akatlara gidiyomuyuz... Haberi olan varmı... Atkılar montun altında giriyomuyuz içeri.... Heberi yada toplanan grup var mı..??

MalibudA

öss stresi yüzünden giremiodum uzun zamandır ben şanslı görüyorum bizi.bjk nasıl oldu 4 galibiyet aldı hala bilmiyrm cünkü gerçekten begenmdigim bir kadroları var özellikle türk oyuncular ve reese...tek avantajları murat didin.bizim tek kötü yanımız takımımızın oturmaması gerçekten cok yetenekli oyuncularımız var(birtek mc govan a kanım ısınmadı oyun stili cok hoşuma gitmedi) bence kilit nokta mitchell ve fatih olucak fatih pota altında faul problemine girmeden oynar dış atışcılar biraz gününde olursa akatlar falan takmaz kazanırız diye düşünüorm.yani öyle umuyorum :muhaha (kesinlikle bjk den cok iyi kadromuz var)

bu maçı kazanmalıyız, ben takıma güveniyorum...

arkadaşlar inş. yanılırım birincisi bjk ve bizim takım oyuncuları arasında hiç bir fark yok bi de seyirci desteğini arkasına alacak olan bjk bu maçı alır ama inş. yanılırım

kazanırız ya kolay maç
bjk nın oyuncular ağır hepsi başta barıs ozcan ve thomas olmak uzere ostojç fatih tibi bi oyuncu tam tersıne holman ve mcgowan hareketli oyuncular fitch onderliğinde alırız maçı ben maçtayım ark lar sizide beklerim ama ustumde gs ye ait hiçbişe olmicak tabiki

Dün Udine'ye 82-73 mağlup oldu Beşiktaş.İlk maçta da Akatlar'da Ventspils'e kaybetmişlerdi.ULEB'deki performansları yine hayal kırıklığı.

kadromuz bjkden daha üstün ve derin ama tek avantajımızda bu.bizden kat be kat moralliler,oynadıkalrı oyun daha iyi ve bu maçta taraftar desteğide arkalarında olacak.bu olumsuzlukları atlatabilirsek yenebiliriz.yoksa yine bir yenilgi bizi bekliyor.
son olarak hoca konusunda da bişey söylemek isterim;gerçekten didin çok büyük bir koch gittiği her takımda felsefesi gereği çok başarılı olmuş ve yetenekleri tartışılmaz bir hoca ancak murat özyer şampiyon antranör olmasına rağmen o kadar başarılı ve güvenilebilecek bir hoca değil.

bjk bizden ii takım deil bi kere bunu kabul etmek lazım yalnız orda maç boyunca bağıracak bi seyirci olacak ve takımı geri düşseler bile desteklicekler önemli maçı sonuna kadar götürebilmememiz we ne olursa olsun geri adım atmamamız olcaktır tt maçında bunu çok erken yaptık kolejliler maçında da takım ii deeildi ama birazda şans ta yoqtu top bizi istemedi çünkü ne zaman farkı kapatsak hemen sayı yediq bjk de thomas tan başka zor anlarda elini taşın altına koyan kimse yoq olsa bile 5 tane atsalar biri girer buda onların şansına kalmış bişi weya ben thomas dışında dierlerinden korkmuyorumda diebilirim yenilsek bile mücadele edelim yeterki

sonuc olarak zor mac olacagı garanti belki tek tek baktıgımızda bizden cok ustun degiller ama bnce yaptıkları mac sayısı ve ciddiyeti esas alınır transfer tarihleri dusunulurse onlar takım olmaya daha yakınlar bu nedenden dolayı bizim macta %51 sansları var

X' Alıntı:
Thomas yoktu koch dün.Yinede mücadele ettiler sonradan koptu.Bence galibiyet alırlar thomasla.

Thomas'in eksikligine ragmen kazandigimiz Efes Pilsen maci var ama :muhaha
[Nasil oldu hala bilmiyorum ama]

*

Resmi sitemizde macin 16'da olacagi yazili,hangisi dogru bilemiyorum.

Ömer burda'da mı sen actın bu macın topicini.
hayır nedir senden bu cektigimiz anlamıyorum. :?
gelecegiz hesabı gorup donecegiz. :muhaha

beşiktaş karşısında başlarda skor olarak kopmamamız lazım fark acıldı mı yakayamıyoruz ne hikmetse akatlarda...

maç saati 16:00 dır. bilginize...

bu maçtan fazla bir beklentim yok.beşiktaş'ı akatlarda yenmek gerçekten çok zor.murat didin'de takımı çok iyi motive ediyor.bizi pota altında ezebilecek bir güçleri yok ancak bizimde onları ezecek gücümüz yok.bence maçı mitchell-reese ikilisinin performansları belirleyecek ve bu maçta formsuz olan mitchell için de patlama maçı olabilir