Beşiktaş : 60 - Galatasaray : 67

vallaha ne bilyim son haftalarda iii sonuçlar alamadık ama ted kolej maçında taraftar müthişmiş helal olsun ya ben işallah olmaz ama bjk galiba bizi yenecek ya yenilsekte formayı terletelim yeter diye düşünüyorum yeni takımız bide taraftar dezavantajı var yenersek eeennnnfes olur yenilirsekte canları saolsum bu arada tufan mcgowen burak ve mithat sakatmış yetiştirilmeye çalışılıyomuş ama yenilsekte diğerki maçta ayhank şahenk salonunun tamamen dolacağına inanıyorum işaallah yanılmam

ultrAslan onur

Maç Akatlar Spor Kompleksinde kardeşim.

gs cafe crown' Alıntı:
vallaha ne bilyim son haftalarda iii sonuçlar alamadık ama ted kolej maçında taraftar müthişmiş helal olsun ya ben işallah olmaz ama bjk galiba bizi yenecek ya yenilsekte formayı terletelim yeter diye düşünüyorum yeni takımız bide taraftar dezavantajı var yenersek eeennnnfes olur yenilirsekte canları saolsum bu arada tufan mcgowen burak ve mithat sakatmış yetiştirilmeye çalışılıyomuş ama yenilsekte diğerki maçta ayhank şahenk salonunun tamamen dolacağına inanıyorum işaallah yanılmam

ultrAslan onur

yenmemiz gerek mücadele edersek alırız bir noktaya dikkat cekecegim her ne kadar gs nin kadrosunu eleştirsekte bjk den iyi kadromuz var bence biri yasmıs kunter neden gelmedi?? kunter bence gelirdi ama gelmedi murat özyere güvenimis sonsuz olmalıı halil uner den iyidir die düsünüyorum yani en azından oyuncuları sahadan cekmes gecen sene ne yaptı ya o öle tt maçında yedekleri aldı soyunma odasına gitti adam olmas böle bi şey!!!!
en büyük gss :):)) :atki

Kazanamazsak sıkıntıya gireceğimizi düşünüyorum. 2 haftadır kaybediyoruz ve kazanıp toparlanmalıyız. yabancılarımıza çok iş düşüyor. hem üstelik derbi maçı. kesin kazanmalıyız takımın üzerinde daha fazla baskıda oluşmaz.

Tamam biliyorum ki kötü gidiyoruz;olmadık maglubiyetler aldık.Ancak Bjk geçen senelerdeki gibi üstün bir takım değil.Ancak bu takımda taraftarın yıkıcılıgı ve bjkli oyuncuların müthiş bir heyecanla oynaması en büyük sorundur.Bjk tabii ki favoridir ama dogru taktik ve yerinde bir 5 le maçı almamız gerekir.

Bu maçta en fazla süre alması gereken iki oyuncu var 1-FİTCH,2-BURAK
Fitch zaten yeterli süreyi alacaktır ama bu maçta Burak'ın normalde daha fazla süre alması gerekir.İlk 5'te olması gerekir.Bu maçta takımı hırslandıracak,o formayı terletecek ilk isimdir.

Ya hocadan beklentilerim daha var ama bunu yapsın bari.Yani 'benden bi dilek iste'' diyecek olsun bende bunu dileyeyim :p :)

Potada derbi heyecanı!
Beko Basketbol Ligi'nde ezeli rakipler Beşiktaş Cola Turka ile Galatasaray Cafe Crown, yarın karşı karşıya gelecek.
BJK Akatlar Spor Salonu'nda saat 16.00'da başlayacak derbi maç NTV'den naklen yayınlanacak.

Beşiktaş Cola Turka Menajeri Burak Bıyıktay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray Cafe Crown'ın iyi bir kadroya sahip olduğunu belirterek, ''Rakibimiz bu sezon geçen sezona göre daha iyi yatırım yaptı. Üst sıraları hedefliyorlar. İki takım için de önemli bir maç olacak'' dedi.

Bıyıktay, iyi bir derbi olacağını umut ettiğini ifade ederek, ''Ligde ilk 3 içinde olma hedefimiz için kendi sahamızdaki derbiyi kazanmak zorundayız. ULEB Kupası'nda sakatlığı nedeniyle oynayamayan Thomas da yarın oynayacak. Aynı gün saat 19.00'da futbol maçımız var ama taraftarımızı bu maç öncesi salona bizi desteklemeye davet ediyoruz'' diye konuştu.

Burak Bıyıktay, iki takım arasındaki anlaşma gereği deplasman maçlarında konuk takım taraftarının salona alınmayacağını belirterek, Galatasaray taraftarlarının yarın BJK Akatlar Spor Salonu'na alınmayacağını kaydetti.

Galatasaray Cafe Crown da ilk derbide kazanmak istiyor

Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Murat Özyer, bu sezonki ilk derbi maçtan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

Özyer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın kendi sahasında şampiyonluk adaylarından Efes Pilsen'i yendiğini hatırlatarak, ''Rakibimiz şu anda formda. Kendi salonlarında seyircileriyle birlikte güzel bir atmosfer yaratıyorlar ve çok iyi oynuyorlar. İlk derbi maçımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz'' dedi.

Bu hafta bazı aksilikler yaşadıklarını ve maça eksik kadroyla hazırlandıklarını vurgulayan Murat Özyer, şöyle devam etti:

''Daha düne kadar 10 kişi idman yapamadık. Burak ve Tufan'ın sakatlıkları vardı. Sakatlığı bulunan Mc Govan da bu hafta hiç idman yapmadı. Doktorlarımız yetiştirmeye çalışıyorlar ama Mc Govan ve Tolga yarın muhtemelen oynayamayacak. Bu hafta eksik kadroyla çalıştık ama derbi maçın havası farklıdır. Beşiktaş'ı kendi evinde yenmek istiyoruz.''

Özyer, karşılaşmaya Galatasaray seyircisinin tribündeki yerini alamayacak olmasıyla ilgili olarak ise ''Aslında basketboldaki en büyük sorunlardan biri seyirci sıkıntısı. Böyle bir seyirci sıkıntısı olan yerde sadece Beşiktaş-Galatasaray bazına indirgemiyorum, bu tip uygulamayı başka bir şekile çevirmek gerekiyor. Hem kulüpler hem de taraftarlar bazı şeyleri ölçülü yapmalı. Seyircisiz basketbol düşünemiyorum. Umarım gelecek günlerde bütün takımlar seyircileriyle birlikte oynarlar'' dedi.

Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka ile Galatasaray Cafe Crown takımları arasında yarın yapılacak derbi maçın başlama saati değişti.

Federasyon tarafından daha önce 15.00 olarak açıklanan maçın başlama
saatinin, canlı yayındaki düzenleme nedeniyle 16.00'ya alındığı bildirildi

''Daha düne kadar 10 kişi idman yapamadık. Burak ve Tufan'ın sakatlıkları vardı. Sakatlığı bulunan Mc Govan da bu hafta hiç idman yapmadı. Doktorlarımız yetiştirmeye çalışıyorlar ama Mc Govan ve Tolga yarın muhtemelen oynayamayacak. Bu hafta eksik kadroyla çalıştık ama derbi maçın havası farklıdır. Beşiktaş'ı kendi evinde yenmek istiyoruz.''

valla okudum şimdi keşke oynasa mcgovan la tolga eksik çıkarsak takımın moralide bozulabilir ZATEN AKATLAR DOLU OLURSA VAY HALİMİZE

eğer tolga oynayamayacaksa 3 numarada büyük problem yaşarız bnce.zaten 3 numarada 2 adamımız war biride sakatsa thoması maç boyunca tufanmı tutmaya çalışcak???bnce yarın epey terlicek tufan o zaman

Bu iki sakatlık takımı olumlu etkiliyebilir bence :)
Dakikalar ve sorumluluklar artacak.Gerçi kafamda 3 numara savunmada McGowan geçiyordu ama.

Darrel Mitchell: “Derbiye Hazırız”

Galatasaray Cafe Crown oyuncularından Darrel Mitchell, Beko Basketbol Ligi’nde 11 Kasım Cumartesi günü Beşiktaş Cola Turka ile yapacağımız derbi maçı resmi sitemize değerlendirdi.

İki haftadır aldığımız yenilgilerin geride kaldığını vurgulayan 22 yaşındaki guard Mitchell, Beşiktaş Cola Turka maçına çok iyi hazırlandıklarını vurguladı. Mitchell, “Tabii ki zor bir 40 dakika olacak. Ama bütün hafta idmanda çalıştıklarımızı maça yansıtırsak güzel bir oyun ortaya koyar ve Beşiktaş Cola Turka’yı yeneriz” diye konuştu.

Derbilerin önemini Coach Murat Özyer’den öğrendiklerini söyleyen Mitchell, kendisi ve takımdaki diğer yabancı oyuncuların bu bilinçle, başta taraftarlar olmak üzere tüm camiayı memnun etmek istediklerini söyledi. Mithcell ayrıca, böyle önemli bir maçta sadece fizik güç olarak değil, motivasyon açısından da üst düzeyde olacaklarının altını çizdi.

basketbol_99.jpg

HERKES RAHAT OLSUN EĞER FİTCH GÜNÜNDE OLUR VE YÜZDELİ OYNARSA BEŞİKTAŞI YENERİZ BUNDAN EMİN OLUN EĞER FİTC YİNE 30 SAYI CİVARINDA YAPARSA BU MAÇTA ŞÜPHENİZ OLMASIN KAZANACAZ BU MAÇI

gs cafe crown' Alıntı:
ya maç 15 temi 16 da mı resmi sitenizde 15 yazyo bazı arkadaşlar buralara 16 yazmış nasıl iş bu
yayıncı kuruluş ntv'de açıklama yaptı maç saat 16.00'da