Beşiktaş:80-Galatasaray :62

canbulubay' Alıntı:
nasıl sığacağız oraya?

ya da yer verecekler mi?

akatlarda pota arkadasi(locaların olmadigi) tribun ile prtokol tribunun oldugu yan tribun arasinda kücük bir yer veriyorlar her sene ,oldukca kısıtlı bir yer..200 kisi bile iyi bir düsünce,cünkü ondanda az yer veriyorlar,ite kaka 200 oluruz yinede ...

Ama suda var ki salon seyirzevki acısından bence türkiyedeki en kaliteli salonlardan biri ..hatta öyle...

RalphGS' Alıntı:
akatlarda pota arkadasi(locaların olmadigi) tribun ile prtokol tribunun oldugu yan tribun arasinda kücük bir yer veriyorlar her sene ,oldukca kısıtlı bir yer..200 kisi bile iyi bir düsünce,cünkü ondanda az yer veriyorlar,ite kaka 200 oluruz yinede ...
Salon geçen sene açıldı Ralph :)

bjk1.jpg

Gecen sezonki maçtan 2 adet fotograf var zaten topu topu. Her iki fotografı da Ahmet Abi çekmişti vce yukarıya koymadığın diger fotografta gsbasket.org pankartı da tüm ihtişamıyla gorunuyordu :)

Eger ki Galatasaray taraftarı bu sezon getirilen yeni kurallar geregi bir sorun yasamayıp Akatlar' a gidebiliyorsa orada olacagız ;)

ARdaQue' Alıntı:
Gecen sezonki maçtan 2 adet fotograf var zaten topu topu. Her iki fotografı da Ahmet Abi çekmişti vce yukarıya koymadığın diger fotografta gsbasket.org pankartı da tüm ihtişamıyla gorunuyordu :)

Eger ki Galatasaray taraftarı bu sezon getirilen yeni kurallar geregi bir sorun yasamayıp Akatlar' a gidebiliyorsa orada olacagız ;)
Tribünü gösterdiği için sadece onu koydum :)
Ama varsa Akatlar'da ki pankartı görmek isteyen tıklasın.

Bu arada Galatasaray tarafının orda olmaması söz konusu değil. Tabiki orda olacağız.

besiktası su standartlarıyla yenmemez lazım halil hoca dixon -livingston rotasyonunu iyi calıstırırsa oyunculara super oluruz dunku macta bi gercek vardı oyuncular dixonu tanıdıkca cook daha iyi olcaklar ozelikle fatih ve huseyin(burak) ama ben mactan umitliyim :atki

BEN ANLAMIYORUM OLAYI YA!!!BİRLİKTELİĞİ SAĞLAMAK İÇİN İLLA BİR DERBİ MAÇIMI OLMASI LAZIM.DÜN PAZARDI HERKES İÇİNDE UYGUN ZAMANDI DERBİ MAÇINDA YANLARINDA OLMAKTAN DAHA ÇOK ONLARI İLK MAÇTA COŞKUYLA KARŞILAYIP DERBİYE ÖYLE YOLLASAYDIK DAHA İYİYDİ BENCE.BU TAKIMIN SEYİRCİYE İHTİYACI VAR.ADAMLAR BİR GÜNDE 20 SAT YOLCULUK YAPIP ARTI KAYSERİDE SOLUKLARI KESİLİNCEYE KADAR BAĞIRDIKAN SONRA GECE 4 DE EVLERİNDE OLUYO SABAH MAÇA GELİYO BUDUR İŞTE SEVGİ YA. HAYRANI HEPSİNE...HELAL OLSUN ONLARA.

Radikal Cimbomlu' Alıntı:
RalphGS' Alıntı:
Salon geçen sene açıldı Ralph :)

bjk1.jpg

daha bir anlamlı olsun dedim 8) 8)

simdi bilmiyor sallıyor diceksiniz ama harbi biliyorum ya :D :D

maçın yayınlanmasını istiyorsak ntv yi mail yağmuruna tutmalıyız

maça gelince kerem i iyi savunmalıyız başka göze batan oyuncuları yok zaten normal şartlarda bu maçı bizim kazanmamız gerekir

Akatlar da kuş mewsimini açamalıyız ( objektif olaraka bakacak olursak )
Kağıt üzerinde denk kuwwetler olarak gözüken 2 takım ve ew sahibi takım kendi seyircisi önünde 1 çıkış maçı olarak görecek bunu zor olacak ancak kazanacağızzz :atki

ewet kadro yapılarına bakarsak biz kesin favori olmalıyız ve kerem tunçeri nin bjk ye gitmekle yanlış tercih yaptığını göstermeliyiz :atki :atki :atki

Beşiktaş hem lige hem kupaya kötü başladı.Hazırlık maçlarında da kötülerdi.Biz daha iyiyiz.Yeneriz :atki

Besiktas seyircisinin baskısından dolayı Fatih saçmalamazsa, son performansını sergilerse bu maçı bence alırız yoksa mazallah, tüy yolmaya gidip, kuş gribine yakalanmak da var. :D

fatih oynamazsa dixon var
dixon oynamazsa randy var
oda oynamazsa hadley var

ama geçen sen bi boddicer vardı