Beşiktaş:80-Galatasaray :62

Besiktas cok kotu gidiyor bunun sebebi Murat Didin'in rotasyonu tam oturtamamasi..Kornegay kaliteli bir uzun kagit uzerinde hep iyi istatistikler koymus ancak Besitkas'da oynadigi maclarda gercekten cok kotu oyunlar cikariyor..Fatih Solak'in ona ustunluk kuracagini dusunuyorum..

Gard mevkisinde Dixon gecen mac 31 sayi atmis olabilir yalniz Kerem ve Mithat hucum yonleri ile degil savunma yonleri ile tanina 2 gard ve Dixon bu sefer oyle kolay sayi atacagi bir karsilasma olmayabilir..Ve Dixon'in eger hucumda sutlari girmesse bunun uzerine gidip disiplinden kopmasi halinde takiminda oyundan cabuk kopmasi gibi bir durum meydana gelebilir..

Murat Didin'in Dixon'a kesin Kerem ve Mithat'i uzerine salip onu oyundan dusurmek icin herseyi yapicagini dusunuyorum..Burda Halil Uner'in hamleleri cok onemli kitlenen oyunu acmak icin..

Az skorlu,bol cekismeli bir derbi olacak kazananin Galatasaray olmasini diliyorum ancak yinede cok zor bir mac olacak tribunde sahadada..

Küfür yazmamak adına ... konulan postlar beni en az küfür kadar rahatsız ediyor . . :roll:

bakıyorum cabuk toparladık dısardan gelen bu takımı gecen sene sampiyon olmus zanneder buda guzel bisey oyuncular icin iyi olmasada taraftar icin gaza gelmek iyidir zararı olmaz :atki :atki :atki

İnş. bjk maçını da alırız..takım için şuan bişey diyemiyorum büyük maçlar da görücez..ama dixon kalitesini gerek türkiye kupası gerek ilk maçta gösterdi..sonuçta ne olursa olsun yine takımımızın yanın da olucaz..

rasit' Alıntı:
ARKADAŞLAR KÖTÜ BİR HABERİM VAR VALİLİKTEN AZ ÖNCE YAPILAN AÇIKLAMADA GALATASARAY TARAFTARININ AKATLARA GİTMESİ YASAKLANMIŞ.BUNUN İÇİN YÖNETİMİMİZ BAŞVURU YAPMIŞ AMA KABUL EDİLMEMEMİŞ.VALİLİĞİN AÇIKLANMASINA GÖRE TARAFTARLARIN GİTMEME NEDENİ BİR TÜR KUŞ HASTALIĞI OLAN KUŞ GRİBİ YÜZÜNDENDİR...

Burası ciddi bir başlık ve ciddi bir konu konuşuluyor. Lütfen bu tarz başlıklara esprisel olarak yaklaşmayalım.

sigara69' Alıntı:
Besiktas cok kotu gidiyor bunun sebebi Murat Didin'in rotasyonu tam oturtamamasi..Kornegay kaliteli bir uzun kagit uzerinde hep iyi istatistikler koymus ancak Besitkas'da oynadigi maclarda gercekten cok kotu oyunlar cikariyor..Fatih Solak'in ona ustunluk kuracagini dusunuyorum..

Gard mevkisinde Dixon gecen mac 31 sayi atmis olabilir yalniz Kerem ve Mithat hucum yonleri ile degil savunma yonleri ile tanina 2 gard ve Dixon bu sefer oyle kolay sayi atacagi bir karsilasma olmayabilir..Ve Dixon'in eger hucumda sutlari girmesse bunun uzerine gidip disiplinden kopmasi halinde takiminda oyundan cabuk kopmasi gibi bir durum meydana gelebilir..

Murat Didin'in Dixon'a kesin Kerem ve Mithat'i uzerine salip onu oyundan dusurmek icin herseyi yapicagini dusunuyorum..Burda Halil Uner'in hamleleri cok onemli kitlenen oyunu acmak icin..

Az skorlu,bol cekismeli bir derbi olacak kazananin Galatasaray olmasini diliyorum ancak yinede cok zor bir mac olacak tribunde sahadada..

her cümlesine katılıyorum
bunun yanında katıldığım en önmli nokta özellikle Dixon ı durdurmak için Kerem ve Mithat gibi 2 iyi ve sert müdafacıyla Dixon ı epey zorluycaklar oyundan kopmasını sağlıycaklardır umarım hoca bunlara çare bulabilir özellikle Fatihin erken faul prob. ne girmemesi gerekiyor
yoksa daha tam oturmamış Beşiktaşı akatlarda yakalamışken yenip yola devam etmek lazım..

unutulmaması gereken konu
kerem tuncerının sampıyonada az da olsa ,hazırlık maclarında efes cupta yaptıgı etkılı savunma bu savunma ıle takımını havaya sokabılır

ben bızım kadro onlara gore daha ıyı kagıt ustunde
bunu hazırlık turkıye kupası ve oynanan ılk lıg macına bakmadan soyluyorum
bejk gecen sene yakaladıgı havayı bence bu sen zor yakalar

tek sorun murat dıdın
adam pazar gunu bızım macı seyretmeye gelmıstı ılk yarı hucum ettıgımız pota arkasında oturuyordu bayagıda not tuttu adama
oda farkında bejektekı bu futbol kaosundan sonra baskettede kotu sonuclar alırlarsa her an her sey olabılır orda

bencede futbol takımındaki sorunlar camiayı sarsmıs gozukuyo oyuzden fırsat bu fırsat ayrıca fatih solak kendini korumalı ve saklamalı en fazla 3 fualle en kotu 3. ceyrege kadar gelmesi gerek dixon yıpranırsa randy ile ikili rotasyon veya 2 numaraya kayıp keremin veya mithatın livingstonu tutmasını saglayabilir halil hoca dixon'un.....onemli olan bjk yi zayıf yeri olan pota altında sıkıntıya sokmak ve moralmen ustunluk kurmak bunun icin ozellikle yeni gelen ve nereye baksam harika birer pasor diye yorum yapılan livingstona ve yetenegini gordugumuz dixon'a is dusuyo ayrıca hadley bu mac icin hazır kerem ve mithat dixon un ustune gidecekken potaya fazlasıyla sayı bırakabilir bence bu mac gayet eglenceli gececek gibi ayrıca murat didin dixon u ve livingstonu tutma adına kısa bi takım sahaya surerse bu firsattan oncelikle pota altı ve ceza 3lükleri ile burak veya huseyin daha sonrada semso atacagı 3lüklerle yararlanabilir

onların 2 tane kaliteli oyun kurucusu olabilir ancak bide kendi oyun kurucumuza bakın
dixon ı mersin maçında logan savunda oda iyi bir savunmacıydı :atki
her ne olursa olsun yenecezz

Tequila' Alıntı:
sigara69' Alıntı:

her cümlesine katılıyorum
bunun yanında katıldığım en önmli nokta özellikle Dixon ı durdurmak için Kerem ve Mithat gibi 2 iyi ve sert müdafacıyla Dixon ı epey zorluycaklar oyundan kopmasını sağlıycaklardır umarım hoca bunlara çare bulabilir özellikle Fatihin erken faul prob. ne girmemesi gerekiyor
yoksa daha tam oturmamış Beşiktaşı akatlarda yakalamışken yenip yola devam etmek lazım..

işte o dixonu durdurdukları sırada yada durdurmaya çalıştıkları sırada livingston ın devreye girmesi lazım eğer girerse olur bu iş ;) :atki ;) :atki

BİLET FİYATLARI

VIP:
Tam: 10 YTL (10.000.000 TL)
İndirimli: 5 YTL (5.000.000 TL)

TRİBÜN:
Tam: 7 YTL (7.000.000 TL)
İndirimli: 3 YTL (3.000.000 TL)

Dixon ve Livingston gibi iki kaliteli guard Şemsettin,Hadley,Serhat,Gökhan Pastal gibi savaşçı oyuncular Fatih'in blokları,Burak ve Hüseyin'in üçlükleri,Umut ve inşallah Garnett'in savunma ve ribaund katkılarıyla bu takım şampiyonluk adayıdır.Bu haftasonu Beşiktaş'ı yenemesek bile takımımıza desteğimizi ve güvenimizi yitirmeyelim.Halil Hoca 5 hafta içinde takımın herşeyiyle mükemmel olacağını söyledi.Bence ona gereken süreyi verelim.İki sene dayandık, 5 hafta daha dayanalım ve şampiyonluk adayı takımımızı zevkle izleyelim.

bjk nin kötü gidişi avantaj olarak görünsede dezavantajda olabilr..kendi seyirclierinin önünde çıkışa geçmek isteyeceklerdir..tabi bide m.didin faktörü var..basketbol bilgisi ve zekasını hep takdir etmişimdir.h.üner e kesin üstünlük sağlayacaktır..dixon için ligin en zor maçı olacaktır,zira kerem bence avrupanın en iyi savunmacılarından biri..dixon durursa hücmda büyük sıkıntı yaşayabiliriz..hadley ve şemso nun skora katkısı bence maçın kilit noktası.bjk yi hiç izlemediğim için tanımıyorum ama akatlar atmosferi çok zorlayacak bizi ama yendiğimiz anda haftaya Beykoz maçını alıp lige 3/0 la başlarızki bu bütün camianında dikkatini çekecektir

adamkiewicz' Alıntı:
Dixon ve Livingston gibi iki kaliteli guard Şemsettin,Hadley,Serhat,Gökhan Pastal gibi savaşçı oyuncular Fatih'in blokları,Burak ve Hüseyin'in üçlükleri,Umut ve inşallah Garnett'in savunma ve ribaund katkılarıyla bu takım şampiyonluk adayıdır.Bu haftasonu Beşiktaş'ı yenemesek bile takımımıza desteğimizi ve güvenimizi yitirmeyelim.Halil Hoca 5 hafta içinde takımın herşeyiyle mükemmel olacağını söyledi.Bence ona gereken süreyi verelim.İki sene dayandık, 5 hafta daha dayanalım ve şampiyonluk adayı takımımızı zevkle izleyelim.
sonuna kadar katılıyorum.bu takım ligin şampiyonluk adaylarından biridir. bck.yi de normal şartlarda yeneceğimizden eminim :atki

Acıkcasi mac ile ilgili fazla yorum yapmak içimden gelmiyor,ama ben bu maçta hadley nin yapacagi savunmanın maçın durumunu belirleyecegini düsünüyorum ..az at ama daha az ye taktigi bence cok iyi olacaktir..

RalphGS' Alıntı:
Acıkcasi mac ile ilgili fazla yorum yapmak içimden gelmiyor,ama ben bu maçta hadley nin yapacagi savunmanın maçın durumunu belirleyecegini düsünüyorum ..az at ama daha az ye taktigi bence cok iyi olacaktir..

bencede hadley bu macı tayın edebilir bide galiba onceden dedim bjk dixonu tutma adına kısa bi 5 ile baslarsa hem fatih hem desean hemde burak cokca sayı bulabilir

adamkiewicz' Alıntı:

adamkiewicz,

Ne yazik ki katilamaycagim..Bu takim sampiyonluk adayi degildir..Bu takim ilk 5'e zor girer tahminimce..

Cok iyi basladik onemli bir takimi umut veren bir oyun ile yendik,hafta sonu ezeli rakibimizide yenersek gercekten iyi olucak ancak,

Bu takimin uzerine ''sampiyonluk'' baskısı koyarsak hedeflerden sapabiliriz..Taraftar suan beklentisiz,sadece Galatasaray'i uzun sureden sonra sahada gosterdigi mucadeleden,takimin yabancilarindan ve takimin havasindan memnun..Ancak taraftarinda ''sampiyonluk'' hedefi koymasi onlarinda en ufak yenilgide veya basarisiz skorlarda onlarinda tribunde bir umutsuzluga veya memnuniyetsilzige yol acabilir..

Bu sebeplerden dolayi biz isimize bakalim..Onumuze gelen her takimi yenelim,sahada stressiz tam kapasite ile yenilsekte yensekte mucadele edelim..Tribunde sampiyonluk stresinden uzak baskisiz destegimizi verelim takimdan zevk almaya bakalim..

Sampiyonluk laflari icin erken..Biz kazanalim kaybedelim yeter ki mucadele edelim zaten hak ettigimiz yere geliriz..