Beşiktaş:80-Galatasaray :62

BEN İNANIYORUM BU MAÇI KAZANACAĞIMIZA UMARIM KAPTANDA İİLEŞİR MAÇA YETİŞİRDE TAM KADRO ÇIKARIZ.KENDİ SAHALARINDA YENMEKE AYRI Bİ ZEVK VERİR BE...

besıktasın 3 mac ust uste kaybetmesı bızım ıcın dezavantaj besıktas kadro ve kocıng olarak bızden cok ustun takım olamamalarını değerlendırırsek kazanırız ama benım umudum zayıf 2 yenı yabancımızda soru ısaretı ama en azından garnet gıbı bır unlemden kurtulduk :eek:key

BEN HALA GARNETT ÜNLEMİNDEN KURTULAMADIM.O BENDE HALA BİR SORU İŞARETİ.BEŞİKTAŞIN İNANILMAZ HIRSLI OYNAYACAĞI BİR GERÇEK.UMARIM BU HIRSLARI ONLAR İÇİN BİR DEZAVANTAJ OLUR.AMA YENSEK BİLE MURAT DİDİN KALIR.BİZİM HAVAYA GİRMEMİZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

bu sitede ilk yazımı yazmaktan dolayı çok mutluyum. benim için ilkspor dalı hep basketbol olmuştur.bu sene inanırsak ve bunu takım oyuncularımıza kabul ettirirsek inanıyorum ki bu sene final oynayabiliriz. bck maçına gelince maçın mutlak favorisi biziz

23 ekim pazar 16:30 ntv naklen yayınlayacak en sevindirici haber bu olsa gerek

16:30 NTV de yayınlanıyomuş maç...
çok iyi oldu...

koch' Alıntı:
Off ya dershaneyle çakışıyor.Canlı izleyemeyeceğim. :(
Birtek sizin mi dersane çakışıyor.Bizimde bu sitedeki kişilerin yarısının da ya işi olacak ya da dersaneye gidecek ya da başka bir yere.

nese olum sen lgs yi kazanmaya bak biz maca gideriz :ehue :ehue :ehue

ya bjk macında tabiki biz favoriyiz ve kadroları hicte exra bi kadro diil bunu dagerlendirmeliyiz cunku yakında eksiklere yonelik takviyeler yaparlar bu mac bizim icin sans