Bu Taraftar Seninle Gurur Duyuyor Halil Üner

Absolut' Alıntı:
halil uner bu takımı aldıgı zaman bu takım 5.degil miydi?
simdi play off'dan nereye geldik neden taraftar boyle
yapıyor diyor asıl 5.likten nereye geldik saka gibi.
sen bu kadro ile halil uner ancak bunu yapar diyorsun.
bu takım'ın basında cetin yılmaz gibi biri olsaydı bence
bu durumlarda olmazdık.

Abso ikimiz de aynı şeyi söylüyoruz ama ben kulağı tersten gösteriyorum. Halil Üner´den çok şek beklemek yanlış. Üner´in kapasitesi bu kadar. Üner´e Detroit ayarında bir takım teslim etsen Türkiye´de play off mücadelesi verir. Biraz abarttım sanırım ;) Şampiyon yapar herhalde :)

Dream team'e ne gerek var, adam kenardan aciz bunu görmek çokmu zor 2 maç seyrettim bu hafta Fener - Tuborg , Banvit - Efes 4 coachta kenardan sürekli birşeyler üretiyorlar , zorluyolar sürekli müdafayı değiştiriyorlar , anlık set yaratıyorlar dün Oktay Mahmudinin yaptğı gibi keza Çetin Yılmaz herhan oyunu değiştirebilcek hamleler yapıyor , bizimki bu 4 coachun yanında 5. sınıf fln kalıyor . Mercedesle Anadol farkı gibi adam , aciz, yaratııcılık yok bir hırs yok ne yaptığı belli değil kenarda.

Tepki olsa bile burda okumuştur zaten telefon trafiğine başlamıştır hemen , yada yeni yönetim gelince 25 martta o günde başlar telefon trafiğine ..
ya valla yazmiiyim diyorum ama dayanamıyorum
Çek şu pis ellerini Galatasarayın üzerinden be adam..
Kimse istemiyor seni görmüyomusun , körmüsün ..

onuryavuz' Alıntı:
Absolut' Alıntı:
halil uner bu takımı aldıgı zaman bu takım 5.degil miydi?
simdi play off'dan nereye geldik neden taraftar boyle
yapıyor diyor asıl 5.likten nereye geldik saka gibi.
sen bu kadro ile halil uner ancak bunu yapar diyorsun.
bu takım'ın basında cetin yılmaz gibi biri olsaydı bence
bu durumlarda olmazdık.

Abso ikimiz de aynı şeyi söylüyoruz ama ben kulağı tersten gösteriyorum. Halil Üner´den çok şek beklemek yanlış. Üner´in kapasitesi bu kadar. Üner´e Detroit ayarında bir takım teslim etsen Türkiye´de play off mücadelesi verir. Biraz abarttım sanırım ;) Şampiyon yapar herhalde :)

Gerçektende abarttın Onur. Ne şampiyonluğu kardeşim olsa olsa küme düşmemeye oynatır.

Tequila' Alıntı:
Kimse istemiyor seni görmüyomusun , körmüsün ..

Aksine abicim, istemesi gereken herkes istiyor. Bak bir grup taraftar Hagi'yi istemiyordu, 5 ayda taptıkları adamı bitirdirdiler. Hala ısrarlıyım, bir grup tepki koymaya karar verse 5 maç bile dayanamaz Halil Üner.Abdi İpekçi 5 maç üstüste 5 bin çeker, ve 1 ayda gider Halil Üner. 3 yıldır düştüğümüz durumlara rağmen bir kere bile istifa sesi salonda yükselmediğine göre demek ki herkes istiyor. Bak bir ay önce bile burada Halil Üner'i yedirmeyiz deniyordu. Hala da öyle deniyor. Biz bunu hakediyoruz, ben çok ciddi şekilde Halil Üner'e kızmayı bıraktım. Galatasaray taraftarı 3 yıldır bu adamı göndermek isteyip de gönderemediyse bu bizim ayıbımız, ki diğer ihtimal-ki ben böyle düşünüyorum- göndermek istemediyse o da bizim ayıbımız, onun bir suçu yok. Eline verdiler bir şube al eğlen diye, o da çapı yettiğince eğleniyor. Hakkını yememek lazım hakikaten çabalıyor, ama çapı bu. Taraftarlar ve yönetim olarak onun kapasitesizliğinden değil, bizim Galatasaray'a Halil Üner çapını yeterli görmekten utanmamaız lazım.

Halılı Galatasaraydan gondermeye şuankı yonetımın gucu yetmez.Halılde kovulmadan gıtmez.(Calıstıği bircok takımdan kovuldu) HALİL BİRAZ HAYSİYETIN GURURUN VARSA ARTIK GİTTTTTTTTTT :oops: :oops:

Sevgili Gordon,

Tepki gosterilmeye calisilirsa, "ISTIFA" diye tezahurat yapilirsa, bu tezahurati yapacak grubun ilk asamada cok kotu tartaklanacagindan eminim. Buradaki sanal ortamda bile Halil Uner'i elestirenler dayak yemisten beter ediliyordu. Salonda Halil Uner'in adamlari, protesto edenlere teroru yasatacaktir.

Zaten Halil Uner cok zor durtumda kalirsa tribundeki tepkiyi bastirmak icin Sedat Peker abisinden yardim ister!

Bazen gerçekten de Aziz NESİN' in çok doğru bir yorumda bulunduğunu anlıyorum.

Türkiye ve % 90 gerçeği .... Ne diyelim ...

KAstettiğim tam olarak da bugün olanlar. Halil Üner istenmiyor falan değil. Artık Üner'e saydırmıyorum, ayıp benimdir, bizimdir.

Artık kelimeler yetmiyor bu rezilliğe.Biraz önce Efes-fb maçını izledim.Yenileceksen böyle yenil.2 yıldır her önemli maçta 15 sayıdan az fark yemedik.Sahada paspas olduk.Resmen antreman takımı olduk............

Yazıklar olsun.Halen seni o görevde oturtanlara yazıklar olsun.Sana söyleyecek lafım yok.Artık ciddi ciddi küme düşme potasına doğru gidiyoruz.Aferin sana devam et..Seni destekleyenlerle beraber yola devam edin.Az kaldı.Geçen sene başaramadığını bu sene başarıcan.....................

Ben forumu 1 ay sonra bekliyorum, geçen dönem de bu vakitte bunlar konuşuluyordu. Sonra bir İtü galibiyeti geldi, es kaza BAnvit ve Tekel alındı, iş Halil Hocamızı size yedirmeyize döndü. Bu dönem de aynısı olur, es kaza 2 tane ciddi takımı yenmeyi becerebilirse. Halil Üner'i göndermeye gücü yetebilecek bazıları herşeye rağmen bu adamı istiyor, o da artık bizim ayıbımız.

yaa kardeşim bu Halil Üner kadar kötü hoca görmedim ben, bu kadar mı çakılmaz yahu bu işten, bu kadar mı eline, yüzüne bulaştırılır bir iş?

o kadar zararlı bir adam ki zorla Malik Dixon'dan nefret ettirecek taraftarı, sabote mi etmeye çalışıyor napıyor.. ulan bir tane seti olmaz mı bir takımın? bir takımın bütün organizasyonu Malik'e ver, açıl, isolation oyna, teke tek naparsa artık olabilir mi? yetti, daralttı.. gelen geçen vuruyor.. tamam kadromuz süper değil, Efes-Ülker düzeyiyle muhatap olamaz da bu kadar kepaze olmayı hakediyor mu?

adam üstü şut kullandıra kullandıra %30lara düşürecek Malik'in yüzdeyi.. bakın Malik'e attırıyorum ama atamıyor ben napıyım demeyi mi çalışıyor ne ediyor anlamadım ki..

tam azap Galatasaray maçları.. kalbi olan, sağlık sorunları bulunan izlemesin kardeşim..

Her lafına katılıyorumda;

Parma Maniac' Alıntı:
tam azap Galatasaray maçları.. kalbi olan, sağlık sorunları bulunan izlemesin kardeşim..

Bu lafına katılamıcam Emre.
Maçlarımız artık çok rahat geçiyor.Maçlara zaten umutsuz çıkıyoruz artık.Umudu olanında 3 perioda kadar maç koptuğu için gidiyor.
Mersin,Beykoz filan çekişmeli geçiyor tabi arada.

sabah basketbol sitelerini gezerken cok onemli bir haber gozume carptı.
tuborg cetin yılmaz ile cıktıgı 9. mactan 8.galibiyetini aldı.

bakalım kımlerı yenmısler
mersın
fb
dacka
beykoz
tekel
itu
banvit

beyler biz bu halil hocayla daha neyapabiliriz.
hatırlarsanız biz tuborga fark yapmıstık ancak murat ozgul yeni ayrılmıstı aynı takım antronor degısıklıgı sonrası neler yapıyor.

kan degısımı lazım bu takıma kadro ıyı seyırcı var kotude olsa salon var ee parada var

tuborgun oyuncuları bızımkılerden ıyımı?
adamlar kemal tunerıyı aldı onu oynatıyorlar

bence yönetimde HALİL ÜNERİN çok vasat bir koç olduğunun farkında amma ve lakin yeni bulacakları bir hoca parasızlığa ilgisizliğe tamah edermiki......
CANAYDIN VE ARKADAŞLARI okadar zavallılarki para istemiyor diye HALİL ÜNERE muhtaçlar..............

redsong' Alıntı:
CANAYDIN VE ARKADAŞLARI okadar zavallılarki para istemiyor diye HALİL ÜNERE muhtaçlar..............

Belkide Halil'e borcumuz vardır. ondan kovamıyorlardır.
Başka bir gezegende yoktur herhalde 3 yıl başarısız olacaksın ve hala takımın başına olacaksın.