Bu Taraftar Seninle Gurur Duyuyor Halil Üner

kariyerinde türkiye kupası finali dışında hiçbir başarısı olmayan ancak diğer arkadaşlarımızın da yazdığı gibi sayısız başarısızlığa sahip değrli antrenörümüz sayın üneri takımın başında tutan yönetime bir galatasaray taraftarı olarak teşekkürlerimi bildirmeyi kendime borç sayıyorum.

Biraz yapıcı olalım arkadaşlar. Üner gidince elimize ne geçecek. Hangi hoca bu kadar güçsüz bir kadroyu çalıştırarak kariyerini riske atar. Üner´e özverisinden dolayı teşekkür etmemiz gerekirken siz tutup istifa etsin diyorsunuz!!!

Bu arada Ülker´i havada 10 karada 20 sayı farkla yeneriz. Ama Ülker´in bizim sponsorumuz olduğu gerçeğini unutmayalım. Ülker´den fark yediğimizde tutup da Halil Hocayı eleştirmeyelim!!!

Halil Üner´le yaşanan şok Beykoz mağlubiyeti sonrası yapılan röportaj;

*Beykoz mağlubiyeti hakkındaki yorumlarınız...
*Yabancı oyuncularımıza Beykoz maçının önemini düşünerek izin vermedim. Maça tam kadro hazırlandık. Malik´e önlem alınacağını bildiğimiz için alternatif taktik varyasyonları çalıştık hafta boyunca. Ancak salonun tavanının akması ve elektiriklerin kesilmesi tüm planlarımızı alt üst etti. Motivasyonumuzu kaybettik elimizde olmayan nedenlerden dolayı ummadığımız bir mağlubiyet aldık.

*Taraftar sitelerinde istifa etmeniz isteniyor. Bu konu hakkındaki yorumunuz...
Beni göreve yönetim getirdi taraftar değil. Kulübü taraftar yönetiyor olsaydı istifa ederdim zaten. Ayrıca taraftarın bana haksızlık yaptığını düşünüyorum. Bu takım geçen sezon kümede kalma mücadelesi verirken şimdi play off mücadelesi verir hale geldi.

*Ancak geçen sezon da takımın başında siz vardınız...
Evet takım play out maçlarını oynarken de ben takımın başındaydım ancak o günden bugüne yükselen bir grafiğimiz olduğu da bir gerçek. Ben Galatasaray´ın geleceğini çok parlak görüyorum. Biz temelleri sağlam attık. Takımın başında ben olurum veya olmam bunu zaman gösterir ama Galatasaray gelecekte başarılı bir çizgi yakalarsa bugünkü verdiğimiz emeklerin karşılığıdır bunlar. Bu onur da bize yeter.

onur saka dimi bu. :muhaha

onuryavuz' Alıntı:
Biraz yapıcı olalım arkadaşlar. Üner gidince elimize ne geçecek. Hangi hoca bu kadar güçsüz bir kadroyu çalıştırarak kariyerini riske atar. Üner´e özverisinden dolayı teşekkür etmemiz gerekirken siz tutup istifa etsin diyorsunuz!!!

Bu arada Ülker´i havada 10 karada 20 sayı farkla yeneriz. Ama Ülker´in bizim sponsorumuz olduğu gerçeğini unutmayalım. Ülker´den fark yediğimizde tutup da Halil Hocayı eleştirmeyelim!!!

Absolut' Alıntı:
onur saka dimi bu. :muhaha

onuryavuz' Alıntı:

Abso kadromuz iyi olsa Halil Üner´in kariyerini riske atması söz konusu olamaz, biz kadroyu Halil Hoca´ya vererek Galatasaray´ı riske atmış oluruz ki olduk da. Artık basket takımımızın yönetim kadrosununun traji-komik durumunu böyle yazılar, röportajlar yazarak gözler önüne sermek istiyorum ;) Gerçi her şey ortada. Taraftar görüyor ama görmesi gereken gözler kör, istifa çağrılarını duyması gereken kulaklar sağır olmuş...

Bugün haftalar sonra samiyene gittik.
Beni her gören nedir bu Halil Üner hemoganyası diye sordu.Abartmıyorum en az 25 kişi bunu sordu.
Hani deniyordu ya "1-2 dışında Halil Ünere herkes destek veriyor" diye.

Bugün konuştuğum bir kişi bile Halil Üneri istemiyor. İs-te-mi-yor.

Ama herkeste biliyorki bu hafta bir telefon açılır belli kişiler gelir ve istifa diye bağırtılmaz bağrılmasına izin verilmez.
Ben kendi adıma istifa diye bağıramıcayacaksam "Behçet Üneri istiyoruz" diye bağırıcam ilk fırsat bulduğumda.

Saygılar.

BoRa' Alıntı:
Hem kadromuz kötü diyorsun hemde bu kadroyla ülkere 20 sayı fark atarız diyosun..

nasıl bir çelişki bu ?

Paragraf sonlarındaki ünlemlerin gözden kaçma ihtimalini düşünüp kara mizahın daha net anlaşılması için çelişkili yazmıştım.

istifa etse yerine adam gibi biri gelmedikten sonra...

gerçi kim gelirse daha iyi olacağı kesin...

ama bence sadece halil üner değil, böyle bir kadroyu etkili yönetemeyen ve yabancıları izne gönderen yönetim de değişmeli...

halil uner bu takımı aldıgı zaman bu takım 5.degil miydi?
simdi play off'dan nereye geldik neden taraftar boyle
yapıyor diyor asıl 5.likten nereye geldik saka gibi.
sen bu kadro ile halil uner ancak bunu yapar diyorsun.
bu takım'ın basında cetin yılmaz gibi biri olsaydı bence
bu durumlarda olmazdık.

onuryavuz' Alıntı:
Abso kadromuz iyi olsa Halil Üner´in kariyerini riske atması söz konusu olamaz, biz kadroyu Halil Hoca´ya vererek Galatasaray´ı riske atmış oluruz ki olduk da. Artık basket takımımızın yönetim kadrosununun traji-komik durumunu böyle yazılar, röportajlar yazarak gözler önüne sermek istiyorum ;) Gerçi her şey ortada. Taraftar görüyor ama görmesi gereken gözler kör, istifa çağrılarını duyması gereken kulaklar sağır olmuş...

Hic heveslenmeyin arkadaslar, bu adam kovulmadikca hayatta istifa etmez.

Her konu ile ilgili oldugu gibi kc degisikligi icin de butun umitlerimikongreyi kazanacak yeni yonetime bagladim ben.

GEL 25 MART GEL!!!!!!