Burak Sezgin

eeeeeeee tabi takım tam iyi giderke bişeler kötü gitmese olmaz hüseyine büyük iş düşecek

uuffff ya cook koyu olmus vala uzuldum huseyin isallah cook iyi oynar hem onun icin hem bizim icin cokk iyi olur ama dıs sutta sıkıntı yasayabiliriz

gerçekten arqadık bugün burağı ama hüseyi ve valentin iyi işler yaptı 4 numarada

besıktas macına kadar ya yenı bı pıvot almalıyız yada burak ı yetıstırmelıyız cunku bu garnet adamı kanser eder

Sut idmaninda donerken Calf denilen yerden sakatlanmis.
Haftaya belkide sahada.Boylede iyi bir haber vereyim.
Gecmis olsun yeniden.

harbi gecmis olsun !!!
buragı pota altında cook aradık ama ozellikle huseyin harbi cook iyi isler yaptı (garip bi atı stili olsada ;) ) valentin bence vasattı ama burak bu bolgede skora ve defansa yonelik daha iyi isler yapar cobuk iyiles kaptan seni bekliyoz :p :p :p

Takımın savaşçı adamı
Takımın abisi
Takımın herşeyi

Tabi bunlar benim fikilerim...

Bugün Efes maçında bir pozisyonda karşısında Popovic vardı,sol elini salladı alamadı topu,sonra sağ eliyle müdahele etmek istedi yine alamadı,sonra dengesini kaybedip dizleri üstüne düştü,o halde bile uçarak topa hamle yapmaya çalıştı çift eliyle,alamadı ama canın saolsun,benim tribünlerden tüylerim diken diken oldu.Maç sonu takımı toplayıp tribünlere getirdi,yetmedi tribünlere kadar gelip teşekkür etti.Bence tek dezavantajı bazen gereksiz üçlük denemeleri...

Kendi adıma takımda olmandan dolayı gurur duyuyorum,biliyorumki sen sahadaysan ölümüne mücadelenden hiç şüphem olmucak

Teşekkürler Burak Sezgin...

tam gereksiz şut denemelerini yazmadın sanmıştım ;)

mücadelesi hırsı... diğer arkadaşlarına etkisi gerçekten tartışılmaz ama bazen şutları çok abartıyor...

Takımın ondan başka abiye ihtiyacı olmadığı dün yeteri kadar görüldü.

Son 10 yıl içinde Orhun Ene'den sonra gelen en iyi kaptanımız Orhun Ene'den sonra kaptanlarımız benchteydi saha içinde takıma katkıları olmadı daha dışında abilik yaptılar ama yeterli olmuyor.
Burak Sezgin öyle mi? geçen sezon kırık parmakla Play autlarda takımı kurtardı bu dezon sakaytlıktan çıktı takıma girdi 4 maçlık seri yaptık herşeyiyle ideal bir kaptan
94-95 sezonu Türkiye Kupası Şampiyonu kadrodundan kalan tek oyuncu

maçtan sonra takımın tribünlere gelmesi diğerlerinin reklam panosunundan öteye adım atmaması Burağın tribüne kadar gelip taraftarla kucaklaşması.

Gerçekten hırsını mücadeleci ruhunu ve Galatasaraylılığını gözlerinden anlıyabilceğin süper bi kaptan

Sanırım ve bildiğim kadarıyla Galatasaray Dergisi kendisiyle röportaj yapmadı. Ehhh zamanı geldide geçiyor bile Büyük Kaptanla şöyle güzel bir röportaj kalbimizi feth eder. :eek:key

Burağa karşı her zaman saygım sonsuzdur, o bizim büyük kaptanımız, hırsı, mücadelesi, özverisi, herkes takımı bırakırken onun ayrılmayışı vs.vs....Ama onu eleştirdiğim iki nokta var...

1-)Herkesinde bildiği çok gereksiz 3lük denemeleri...

2-)Burağı ilk tanıdığım günden beri aynı fiziğe ve aynı kondisyona sahipti fakat ilk günden bu güne hiç pota altı oyununu geliştiremedi, hep dışarıdan oynamayı tercih etti fakat müthiş bir gücü var, belki içerisinde bir korkaklık var bu konuda bilemiyorum ama pota altında çok az oynaması hatta ve hatta hiç oynamaması onun en büyük eksisi...

Gokhan kaptan değilmiydi.
Burak abiye yakışır kaptanlık ayrı ama ben Gökhanı kaptan olarak biliyorum.

Burakla ilgili düşüncelerimide tanıyanlar biliyor zaten.
Türk oyuncu olarak ilk alıcağım oyunculardandır kadroma.

gokhan diyince macla ilgili bir anektod anlatayim dedim.
bizim matan once ulker macı vardi bende ulker benchinin arkasındaydim yanımda da mirsad vardi
mirsad belki ulkerin kapatani degil ancak her pozisyonda arkadaslarina bagiriyor yol gosteriyo mola alındıgında hemen benche kosuyor su veriyor arkadaslarina ibo sakatlandi bir pozisyonda hemen kostu falan.
bizim maca bakiyorum gokhan kaptan benchin arkasında oturdu bir ara cep telefonuyla oynadi cuneyt erden ve karısıyla muhabbet etti.
kaptan boylemi olmali .
burak bence bu takım için cok gerekli ancak sanki halil unerle aralarinda bir sorun var gibiydi onu cozemedim gerci niye oldugunu ama halil hoca paso sallıyodu buraka yanlıs yaptiginda burakta sustu hep

maç sonu davranışları güzeldi.genelde yapıyo bunu ama maçta çok kötü oynadı bence.
daha az süre alması,onun yerine umutun daha çok şans alması lazım.