Carlos Arroyo

Ya ben artık kızmıyorum sadece gülüyorum. Takımımızın 1 numarası sakatlanıyor.Abi herkes sakatlasın carlos sakatlanmasın

Bana Porto Rikoyu yakmaya gitmek için Esenyurt'tan adam toplatmayın ! Gidin Dalmau'yu çağırın o oynasın arkadaş. Yaş maş anlamam Santiago'yu oynatmayı biliyorsunuz :D

Bugünkü Yunanistan maçına bile yetişme imkanı varmış. Çok şükür kaptan iyi. Porto Riko'nun maçları bitse, bir an önce elense de kurtulsak.

Hagi gittiğinde yıllardır yerini dolduramadık ya Arroyo gittiğinde öyle olacak galiba. Her gelen oyuncu Arroyo ile kıyaslanacak hiç kimse beğenilmeyecek. Dawkins'i izlemedik tabi ama bugünkü basketbol kalitesiyle karşılaştırma yaptığımız Galatasaray basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu.

Beşiktaş maçında iki teknik faulden ihraç edildi az daha pahalıya patlıyordu takıma.

Olympiakos gibi bir takıma karşı mutlak kazanmamız gereken bir maçta 36 dakikada 24 sayı. Yaş 35, hatırlatayım :) Bir kez daha winner karakterin nasıl olunacağını herkese gösterdi.

Bugünün tadını çıkaralım da ileride onsuzluğa nasıl alışacağız, hiç bilmiyorum.

Maç kazandıran adamdan birden takımı Ender kadar bile idare edemeyen birine dönüştü son 1 aydır.Bol bol aç kaybediyoruz 20 saniye topu kucağında tutup genelde isabetsiz olan bire birler oynamasından dolayı.Kendini bulur umarım bir an önce

Carlos'a haksızlık edildiğini düşünüyorum. Kazanılan maçlardan sonra en büyük Carlos , kaybedlen maçlardan sonra Carlos tu-kaka. 36 yaşına gelmiş bir oyuncunun ,top kullanma insiyatifi düşük dar bir rotasyonda inişli çıkışlı bir grafik çizmesi çok doğaldır.