Casa Ted Kolej: 86 - Galatasaray C.C: 91

Casa Ted Kolej - Galatasaray C.C
Tarih : 17.02.2007
Saat : 17:00
Yer : Ankara Atatürk Spor Salonu

Umarım ilk maçtaki 91 - 70 lik maçın rövanşını alırız.Her ne kadar kolay gözüksede Casa benim çekindiğim takımlar arasında.
Ankara deplansmanında başarılar Aslanlar ...

evet ilk maçta beklemediğimiz bir yenilgi almıstık ama bu sefer olası bir eslesme durumunuda göz önüne alarak bu macı TT macındakı oyunu tekrarlıyarak rahatlıkla alacagımızı dusunuyorum

ne ted kolej eski tef nede biz eski ted maçındaki galatasaray'ız.davis gibi bir uzun olmadan onlarda iş sadece hansen ile gitmiyor.zaten davis'in sakatlanmasından beri onlar iyice formunu kaybettiler.biz kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak maçı alırız.

İlk yarıdaki maçın rövanşını almamız gerek zaten çok formsuzlar bu ara fırsatını yakalamışken iyice ezebilirsek ezelim, ilk yarıdaki maçta çok mutluydu kolejli oyuncular fark olunca!!!!! ;)

ömer kavlakoğlu' Alıntı:
arkadaşlar ankaradA bir buluşma noktası seçip Toplu olarak gelsek daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum TRÜBÜNDEKİ YERİNİZİ ALIN :atki

Renkdaş ankaragücü taraftarının istediği de bu; tek tek gelip uğraştırmasınlar bizi ! Onun için toplu gelme organizasyonu olacağını pek sanmıyorum. Ayrıca Telekom karşısında aldığımız yenilgiye rağmen yakaladığı pozitif havayı devam ettirebilmesi için Ankara´nın sağlam destek vermesi gerekiyor takıma.

Maça gelirsek rahat alacağımızı düşünüyorum. TED´in sezon başındaki formuyla uzaktan yakından ilgisi yok. Davis sakatlandıktan sonra Green de eski etkili oyununu gösteremiyor. Bizim ise sezon başına göre yükselen bir form grafiğimiz var. Sonuç olarak tek ihtimalli bir maç.

Onur Ankaragücü taraftarı Ted kolej maçına gelmez...

Kimse merak etmesin, önce erkek takımımızı sonra da tekerlekli sandalye takımımızı Ankara'da krallar gibi karşılayıp, ikisini de galibiyetle İstanbul'a uğurlayacağız inşallah.

Ben yine de çekiniyorum bu maç için, Davis yoksa bile çok etkili bir atıcı olan Alex Jensen var. Umarım onu iyi tutarız. Bir de yabancıları dışında Berent gibi oyuncuların katkı yapmasını engellersek galibiyet kaçınılmaz olur.

Bu maçta Fatih'ten patlama bekliyorum. Green dış savunmacılarımızı geçebilecek çabuklukta. Fatih'in içeriyi karartması bu yüzden çok önemli olacak.

Bana yine göstermez ntv gibi geliyor çünkü aynı gün Ülker-Banvit maçı var, e konu Ülker maçı olduğuna göre ntv'nin tercihi her zamanki gibi onlardan yana olacaktır...

Kerem Ölmez' Alıntı:
Bana yine göstermez ntv gibi geliyor çünkü aynı gün Ülker-Banvit maçı var, e konu Ülker maçı olduğuna göre ntv'nin tercihi her zamanki gibi onlardan yana olacaktır...

aynen öyle
bu arada her deplasman maçı muhabbetinde rakip taraftardan korkulduğu dile getiriliyo
yapmayın arkadaşlar biraz cesur olun korkmayın bu kadar
onlar bizden korksun
en kötü ihtimal yenilicek olan bi dayaktır
yok ankaralılar gelse ne olur yok şunlar maça gelse ne olur yok tekerlekli basket maçına gitmeyelim beşiktaşlılar olay çıkartır...
bence beşiktaş-Galatasaray tekerlekli maçına gidip aslanlar gibi takımımızı destekleyelim
hocamız bizden destek istiyo bazı arkadaşlar hocam kavga olur gitmeyelim diyo
gerçektn çok üzüldüm
ben kavgacı bi insan değilim ama Gaatasarayım için her şeyi yaparım sizde öyle yaparsanız ii olur ama tercih meselesi

he şimdi böyle konuştum diye saygıdeğer adminlerimiz forumdan atar beni kesin malum bu forumda forumun müdavimleriyle aynı kafada olmaz lazım barınabilmek için

Can Altay' Alıntı:
Onur Ankaragücü taraftarı Ted kolej maçına gelmez...
Can geçmiş yıllara bak... Kavganın ve rantın olduğu her yerde var onlar. Kolej bilet fiyatını 5 milyon yapar onlar 2-3 milyona salona adam sokar.

Erkan Gezen' Alıntı:
aynen öyle
bu arada her deplasman maçı muhabbetinde rakip taraftardan korkulduğu dile getiriliyo
yapmayın arkadaşlar biraz cesur olun korkmayın bu kadar
onlar bizden korksun
en kötü ihtimal yenilicek olan bi dayaktır
yok ankaralılar gelse ne olur yok şunlar maça gelse ne olur yok tekerlekli basket maçına gitmeyelim beşiktaşlılar olay çıkartır...
Sabır... Korktuğum için maça gitmeyi düşünmüyorum zaten (!) NTV verirse evde oturur izlerim yoksa burdan canlı yayını takip ederim (!)

Ben olacakları tahmin edip herkes gelsin ama tedbirli (Salona sivil girip salonda rengini belli etmek) derim. Sen de ; "Şerefsizler, Allah belanızı versin... saldırıya uğrayan arkadaşlara geçmiş olsun" dersin.

Hansen şu anda TED´in en etkili ismi ancak tek başına maçı kopartabilecek bir isim değil. Hansen, Hüseyin Demiral, Berent ve Green müthiş bir performans sergiler bizimkiler seyretmekle yetinirse kaybederiz ! Unutulmaması gereken bir diğer nokta her ne kadar deplasman maçı olsa bile seyirci desteği bizden yana olacak. TED Koleji Çankaya Üni maçında ki gibi kolej bebelerini getirip salonu çocuk bahçesine çevirmezse memnun oluruz.

Ömer Kavlakoğlu' Alıntı:
arkadaşlar ankaradA bir buluşma noktası seçip Toplu olarak gelsek daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum TRÜBÜNDEKİ YERİNİZİ ALIN :atki

Ben ilk defa gelecegim o salona..İsterseniz salonun onunde toplanıp iceri beraber girelim..Yada baska bir fikri olan varsa ?

Salonda bulusmak dilegiyle...Dolduralım yeter...

arkadaşlar ben hiç bi Galatasarylının başına bişi gelmesini istemem ama eğer ankarada oturuyorsanız senede 2 kez ayağınıza gelen takımımızı destekleyin lütfen
Renginizi istediğiniz yerde belli edin farketmez ama lütfen salondaki yerinizi alın
korkmayın...

Erkan Gezen' Alıntı:
arkadaşlar ben hiç bi Galatasarylının başına bişi gelmesini istemem ama eğer ankarada oturuyorsanız senede 2 kez ayağınıza gelen takımımızı destekleyin lütfen
Renginizi istediğiniz yerde belli edin farketmez ama lütfen salondaki yerinizi alın
korkmayın...

Haklısın..Ben Ankara'da oturmuyorum ama sırf o mac icin memleketten donusumu erkene aldım ve o maca gelecegim...

bu arada maç yayını yok galiba

17 Şubat 2007 Cumartesi
15:00 Fenerbahçe Ülker - Banvit (Abdi İpekçi Spor Salonu / NTV Canlı Yayın)
16:00 Pınar Karşıyaka - Tekel (Karşıyaka Spor Salonu)
17:00 Casa TED Ankara Kolejliler - Galatasaray Cafe Crown (Ankara Atatürk Spor Salonu)
17:00 Oyak Renault - Beykoz (Bursa Atatürk Spor Salonu)
17:00 Beşiktaş Cola Turka - Darüşşafaka (Akatlar Spor Salonu)

18 Şubat 2007 Pazar
14:00 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Mersin Büyükşehir Belediyesi (19 Mayıs Spor Salonu)
15:00 Efes Pilsen - Türk Telekom (Abdi İpekçi Spor Salonu / NTV Canlı Yayın)
16:00 Alpella - Tofaş (Caferağa Spor Salonu)

maça gidiş hakkında konusulmus bi önceki sayfada..

herkes rahat olsun ankarali aslanlar ne zaman yalniz bırakmıs ki galatasarayı şimdi bıraksın? 8) 8)

cumartesi günü ya karanfilden toplu geliriz ya da telekom maçinda oldugu gibi atkılarımızla formalarımızla salonun onune geliriz 1 allahın kulu da bişi diyemez :atki

tekerlekli sandalye basket takımımızın maçi ne zaman acaba onu tam olarak bilen varsa bana ulaşabilir mi özelden ya da burdan?

bence şöyle bir kampanya başlatalım bizim beşiktaş ile oynayacağımız maçı vermesinler asıl daha ilginç olur tarihe geçer hem ntv onun yerinede fener yıldızlar takımının maçını versinler yiğiterle osman sakallıoğlu birbirini gaza getirsinler daha eğlenceli olur