Casa Ted Kolej: 86 - Galatasaray C.C: 91

Ankaralı Aslanlar İstanbul'dan sonra en sağlam taraftar grubumuzdur ve hiçbir zaman yalnız bırakmazlar Galatasaray'ı. O yüzden kimsenin şüphesi olmasın.

Canlı yayın için yardımcı olabilecek varsa bana özelden mesaj atabilrimi lütfen?

bilmiyorum haberınınz varmı green'e 2mac ceza vermısler zaten davıs yok simdide green yok cok kolay olcak gıbı bu mac bu arada darussafaka ve turk telekom'da oynayan alex jensen'le anlasmıslar

arkadaşlar bizim transfer işi ne oldu.halen somut bi adım yok galiba.en son ncaa dan bi oyuncu yzıldı forma halen bi gelişme yok mu?transfer konusunu bilen arkadaşlar bilgilendirsin bizi

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Ankaralı Aslanlar İstanbul'dan sonra en sağlam taraftar grubumuzdur ve hiçbir zaman yalnız bırakmazlar Galatasaray'ı. O yüzden kimsenin şüphesi olmasın.

Canlı yayın için yardımcı olabilecek varsa bana özelden mesaj atabilrimi lütfen?

Benim bildiğim bir basketbol sitesi var ama orda çok sık olmasa da skorları canlı veriyor.

Çağlar Torun' Alıntı:
hiç kimsenin bi cekincesi olmasın ankaralı aslanlar bu maçin öneminin farkında ;)

hiç bir zmanda bos tribunlere oynatmamiştir ankarada GALATASARAYımızı.. ;)

NE KADAR ÖVÜNSEK AZ ANKARA DEPLASMAN SAYILMAZ!
eywallah kardeşim hepimiz destekliyoruz buradan...yanınızdayız..! :atki bide siteden canlı yayın olsa iyi olur.. ;)