Cenk Akyol

Sizce Cenk Akyol Kiralansın mı Kiralanmasın mı

• Evet kiralansın

Oy: 0 0.0%
  • Hayır kiralanmasın

Oy: 75 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    75
Neden olmasin.Kiralik olarak alinamazmi ? Hic sure bulamiyor takiminda.Hem Galatasaray hem kendisi hemde Turk Basketbolu kazansin.

:) türkiyenin en üst düzey fundamental li oyuncusu (tanjevic onaylı) ama sakatlık olmasa efeste de süre alırdı ha almasada bize yollamazlar.. kokmasını bekleyecekler..
ee fatih solak kokmaya başladı..sıra cenkte
BUYRUN MÜESSESE AŞIKLARI.. SAVUNUN BANA BASKETBOL KATİLLERİNİ

Efes'te süre alıyordu sakatlanana kadar...

Hatta Euroleauge maçlarında bile oynadı uzun süreler...

Biz oynamayanların peşinde koşsak daha mantıklı olur.Valentin Pastal ve Barış Ermiş gibi mesela...

Cenk Akyol'u almak iyi olur ama sonucunda kiralık olarak alacağız. Efes'e
adam yetiştireceğiz biz kendi Cenkimizi kendimiz yaratmalıyız. uzaklara bakmaya gerek yok İsmet Hacıoğlu'nu kazanalım yeter.

gelirse faydali olur...kiralik adam mantigina karsiyim ama yasadigimiz surecte kiralikta olsa katki saglayacak her adama acik olmaliyiz.
gerci bizim bench cok hareketsiz, genc oyuncularimiza halil hoca sure vermiyor, basladigi 5 le bitiriyor genelde...

Efes onu simdilik az sürelerle gelistirior ilerde Ender gibi kaliteli bi oyuncu haline getirecekler... Kiralanirsa harika olur tabi ama sakatsa olmaz :)

İyileşsin dönsün, süre verirler.

Oktay Mahmudi'nin oynatmama gibi bir düşüncesi olacağını sanmıyorum. Tanjevic'e hesap vermek zorunda kalır ;)

Ama gelecekse hemen gelsin derim :)

Cenk Akyol'u alalımmı???

EFES'te kadro dışı olan cenk akyol'u play off öncesi transfer etmemiz mümkünse bence kaçırmamalıyız Fitch'in yükünü hafifletecek ve bizi yukarı taşıyabilecek bir çapta oyuncu!!
cenk- fitch mitchell tufan ve murat'la beraber bize muazzam bir kadro derinliği yaratır!!!
Görünen oki EFES onu silmiş ya kiralayalım yada transfer edelim iyi 4 numara transferiyle beraber final bile oynayabiliriz yada neden şampiyon olmayalım!!!

1-her ne kadar formsuz olsa da efes onu bırakmaz
2-eğer bir takıma verecek olurlarsa bu takım oktay mahmudi'nin kuyruk acısından doalyı kesinlikle biz olmayız(yanılmıyorsam serhat çetin'in de bu sene bizde olmayışının sebebi bu)
3-şu anda bizdeki hangi oyuncudan üstün?
4-cenk akyol koyu bir fenerli :)

Cenk Akyol koyu bir Fenerli !!!!

Şaşırdım doğrusus....

Neden derseniz Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker ilk yarı maçında kavga olunca Ntv Cenk'e mikrofon uzatmıştı.O da Fener demeden sadece Ülker demişti .... Fenerliler onu günahı kadar sevmez....

Gökce Başaran' Alıntı:
Neden derseniz Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker ilk yarı maçında kavga olunca Ntv Cenk'e mikrofon uzatmıştı.O da Fener demeden sadece Ülker demişti .... Fenerliler onu günahı kadar sevmez....

ağız alışkanlığından demiştir...

fenerliler onu ister sevsin ister sevmesin benim söylediğim o değil ben sadece fenerli olduğunu bildiğim için sizlerle paylaşmak istedim yoksa taraftarın sevip sevmemesi önemli değil