Ceyhun Hoca ile Takım Üstüne

Koç ne diyor ; ' top için savaşmıyor,ribaundları kovalamıyor, adamını iyi savunamıyor' hangisi yanlış bunların? Simone'un iyi hücum ettiğini hepimiz biliyoruz ama demek ki hocanın tek beklentisi bu değil adam daha fazlasını yapabilecek birini istiyor diye basketboldan anlamaz,işe yaramazın teki oldu.

Ondan sonra Turgay Kıran trasferi taraftar yapıcak dediğinde hepimiz dalga geçeriz dimi? Halbuki bu dalga geçilecek kafaya çok yatkın bir topluluğuz haberiniz yok.

Koç neden fowles'ı istemiyor ki sanki yanlış bir algı oluştu eğer bu doğru ise büyük bir şok olur bizim için. Fowles ile kim oynamak istemez. Fowles'ı karşı yaka kapmak için can atarken bizim bunu yapmamız olacak iş değil haksız rekabet dediğimiz oyuncuyu elden kaçırmak kendi ayağımıza kurşun sıkmaktır.

Hoca Gintare,Melisa,Hodges,Isil,Bahar konusunda neden Seimonea yaptigi yorumlari yapamiyor.Fowlesu bile winner olmamakla suclayan hoca butun sezon guardsiz oynadik diyemiyor.Bir tane bile dogru yabanci tercihi yapamadim diyemiyor.Bilgisi harici yapilan iki transferin basarisini gozardi etmek icin kelime oyunlari yapiyor.Bahar Nevriyeyi ne kadar savunmus,veya melisa Nevriyeyi ne kadar savunmus,isil birseli yada harakovayi durdurabilmismi,Gintare nerelerdeymis,Hodges guardlik yapabilmismi,bir takimin butun sayi yuku bir kisideyse o kisiden hem ribaund,hem savunma,hem hucum bekleyemezsin.Seimone poizisyonuna gore aldigi ribaund sayisida az degildir.Tamika Angelayi tutmus 31 sayi yemisiz bunu niye soylemedi hoca acaba.Hoca objektifligini yitirmis durumda.Eger deseydiki ben gecen sene nasil bu hatalari yaptigimi hala anliyamiyorum.Seimoneda cok iyi oyuncudur ama bana guard gerekli deseydi.Fowlesa bir top indirtemedim boyle bir oyuncuyu kullanasmsdim deseydi hoca ders almis ayni hatalari yapmaz derdik.

koçun , Seimone istememesi nedeni kesinlikle basketbol olomaz , yoksa MR Ceyhun un ne işi var GS da.
bence başka neden vardır. Basketbolu bilen her koç Semione takımında ister , parası yetiyorsa takımına almaya.

Sonuç olarak kaybettik işte !

Evet Fenerbahçe HAKLI şampiyonluk elde etti ama bir winner olsa o stepsi çalardı değil mi hakemler ? Tüm kritik anlarda sahneye çıktı daha ne yapacak maçı almak için. Hakemin elinden düdüğü alıp son saniyedeki stepsi de çalamazdı heralde. Bari illa eleştireceksiniz başka yönleriyle eleştirin Seimone'u. 33 sayı atan oyuncuyu rebound almadı diye eleştirin bari.

Ribaund alamayan Seimone final serisinde 18 ribound alırken toplam, rakipteki iki numalar toplam 11 ribaund almış. Eline geldi herhalde tüm toplar. Mücadele etmeyen biri sonuçta. Sadece şut atıyomuş. Günler geçiyor ama bu yalanlarından dolayı sinirim geçmiyor. Resmen taraftarını kandırmaya çalıştın.

Ceyhun hoca yanlış açıklama yapmış ama sizde saçmasapan yerlere çekiyorsunuz bu açıklamasını.Esmeral kim allah aşkına onu tabiki savunacak veya karşısında Horakova ve Esmeral varken tabiki ribaunt alacak.Ceyhun hocaya bende katılmıyorum ama siz adama saldırmak için nereden vuracağınızı şaşırdınız.

Ceyhun hoca yakinda Hurriyet gazetesine yaptigi aciklamalari reddettigi gibi bu sitede yayinlanan aciklamalarinida tekzib ederse sasirmam.Galatasarayin 1 senesini yedi simdi milli takimi yer Avrupa sampiyonasinda yeni yonetimin acil bir Amerikali koc bulmasini umut ediyorum.

ya arkadaşlar simone u istemiyor hadi onu beğenmiyor diyelim ama sly i beğenmemesi ne demek, eğer beğenmiyorsa basketboldan anlamıyo demektir. winner değilmiş doğru kullanabilseydi onu hoca efendi her maç 40 sayı atardı ama yapamadı, bence bu büyük ayıptır. hem karşıyakanın televizyonundaki malum yorumcu top sly nin eline gelince nutku tutuluyordu. inanın sly yi bırakalım yarın alırlar..

Artık gerçekten neler yazdığını okumasını bilmeyen, okuyabilse de anlamayan, anlasa da anlamak istemeyen insanlar topluluğu oldu burda. Hürriyetten hiçbir farkınız kalmamış yazık. Hata bendeki hocayla konuştuklarımı koydum buraya!

Artik bu sitede neler yazdigini okumasini bilen,okuyup anlayip degerlendirebilen,anladiginida cok guzel ifade eden kisilerin cogalmasi bazilarini rahatsiz etmis anlasilan.Hurriyete roportaj verenleri sorgulayamayanlarin Hurriyetten farkiniz kalmamis demeside trajikomik bir durum olmus.En dogru yapilan sey hocanin goruslerinin bu siteye konulmasi olmus.Herkes Ceyhun hocann mantalitesini cok daha iyi algilama sansina sahip olacak.

Önder Bey madem siz hocayla konustunuz ve bir spekülasyon yığılması var burda,şu Sylvia konusunu bir kez daha netleştirmek için cevaplayabilir misiniz?Sylvia Aralık'ta takıma katılacak mı?

Ali Saygın bey,
Size cevap verip daha fazla konuyu uzatmayacağım. Aynı şeyleri defalarca söylemekten bıktım, bu sitenin senelerdir çizgisi bellidir ve uslup buraya yakışır bir şekilde olduktan sonra herkes fikrini söylemekte de özgürdür.

Necati bey,
Sylvia dinlenmek istediği için Aralıkta gelmek istiyor. Bu süre zarfında muhtemelen 5 lig maçı, 4 te avrupa ligi kaçırmış olacak. O yüzden hocanın kafasında doğal olarak soru işareti var. Gitmeden önce iki senelik anlaşmaya varıldı ama imza atılmadı. Şu anda durum nedir bilmiyorum tam olarak ama ben yinede anlaşılacağını düşünüyorum.

Herkesin çok konuştuğu Seimone konusunda gelince; Seimone ile bir söyleşi yaptık ama buraya koyamadık. Orada bile kendisi savunmasında zaafları olduğunu, Angel' ı iyi tutamadığını söyledi. Ama görüyorum ki buradaki insanlar ondan daha iyi tanıyormuş onu. Maşallah diyelim. Seimone candır, daha öncede yazdım onu başka formayla görmek içimi acıtır. Hocanın hedefleri büyük, kafasında ne Sylvia' yı nede Seimone'u silmiş değil, nasıl daha iyi takım kurabilirm diye günler ve geceler boyu kafa patlatıyor. Bana görede hatalı bazı düşünceleri var örneğin Şaziye gibi ama kalkıpta en ufak bir haber çıktığında ona sallamak için bahane yaratanlar gibi davranmam, davranamam. Ne olursa olsun takımın bu seneki performansıyla gelecek sene de bu takımın başında olmayı hakediyor bana göre.

Ali Saygın bey,
Size cevap verip daha fazla konuyu uzatmayacağım. Aynı şeyleri defalarca söylemekten bıktım, bu sitenin senelerdir çizgisi bellidir ve uslup buraya yakışır bir şekilde olduktan sonra herkes fikrini söylemekte de özgürdür.

Necati bey,
Sylvia dinlenmek istediği için Aralıkta gelmek istiyor. Bu süre zarfında muhtemelen 5 lig maçı, 4 te avrupa ligi kaçırmış olacak. O yüzden hocanın kafasında doğal olarak soru işareti var. Gitmeden önce iki senelik anlaşmaya varıldı ama imza atılmadı. Şu anda durum nedir bilmiyorum tam olarak ama ben yinede anlaşılacağını düşünüyorum.

Herkesin çok konuştuğu Seimone konusunda gelince; Seimone ile bir söyleşi yaptık ama buraya koyamadık. Orada bile kendisi savunmasında zaafları olduğunu, Angel' ı iyi tutamadığını söyledi. Ama görüyorum ki buradaki insanlar ondan daha iyi tanıyormuş onu. Maşallah diyelim. Seimone candır, daha öncede yazdım onu başka formayla görmek içimi acıtır. Hocanın hedefleri büyük, kafasında ne Sylvia' yı nede Seimone'u silmiş değil, nasıl daha iyi takım kurabilirm diye günler ve geceler boyu kafa patlatıyor. Bana görede hatalı bazı düşünceleri var örneğin Şaziye gibi ama kalkıpta en ufak bir haber çıktığında ona sallamak için bahane yaratanlar gibi davranmam, davranamam. Ne olursa olsun takımın bu seneki performansıyla gelecek sene de bu takımın başında olmayı hakediyor bana göre.

Bunun altına imzamı atarım. Her yıl koç değiştirmeyle olmuyor bu işler.

Şimdi şöyle bir çelişki söz konusu.Tamika'yı şubatta Ceyhun Hoca getirdi diye düşünüyorum.Sylvia'yı bu durumda kabul etmeme gibi bir lüksü olamaz hele ki kızın burada verdiklerinden sonra.Ha eğer daha iyi bir formül varsa bekleyelim görelim derim.Sonuçta Tina'da Sylvia kadar olmasa da iyi bir oyuncu.Ama tren her an kaçabilir,zira birçok oyuncu yeni kulüpleriyle hızlı hızlı anlaşıyor.