Cleveland Cavaliers vs. Orlando Magic

Umudumuz devam ediyor. Az da olsa bir umudun peşine takılmış gidiyoruz. Pazar günü herşey belli olacaktır...

Söylenilenler ve seri ile ilgili yorumumu ise seri sonunda yapacağım...

Erdal Avcı' Alıntı:
Ulan maçı izlerken aklıma geldi.Bu Ben Wallace yılda 15 milyon dolar alıyordu Değil mi?
Erdal senden iyi muhasebe müdür olur valla :) . Hesap,kitap işlerin iyi,matematiğin kuvvetli daha ne söylenilebilir ki...

Clevland akıllı oynarsa 4-3 geçer,LeBron=Cavs zihniyetine devam ederlerse 4-2 kopar bu seri. İlk periyot 15 sayı farkla başlıyorlar tabii hep LeBron oynuyor 4.periyot clevland kopuyor o yüzden LeBron oynamak yerini oynatmayı tercih etmeli.Magic´in şu anda zaten dar rotasyonu var 8 kişiyle oynuyorlar,eğer benchi falan da iyi değerlendirirse cavs seriyi alır.

Hakikaten Big Ben ne işe yarar ya.Eskiden böyle bir oyuncu değildi...

4. maç rekor kırdı
NBA'de Doğu Konferansı finallerini yayınlayan TNT Kanalı'nda Cavaliers - Magic serisine olan ilgi yüzleri güldürüyor. Büyük bir çekişmeye sahne olan Doğu Konferansı finalinin geçen yıl yayınlanan Lakers - Spurs Batı Konferansı finalinin izlenme oranlarından % 27 daha yüksek olduğu ve ortalama 5.2 reyting payı elde ettiği açıklandı.

Bu arada salı gecesi oynanan ve Magic'in uzatmada 116-114'lük skorla galip gelerek 3-1 öne geçtiği serinin 4. maçının 10.1 milyon kişi tarafından televizyondan izlendiği ve bu sayının, Kablolu TV tarihinde bir NBA playoff maçını izleyen en yüksek sayıda izleyici olduğu ifade edildi.
29.05.2009
Kaynak : Sporx.com dış haberler

İnadına Cavs diyorum yüzümüzü kara cıkartmayacaklar

Emre Satır' Alıntı:
bu maçı alan finale çıkar:)
Bencede böyle. İçimi şimdiden heyecan kaplamış durumda. Orlando geçen maçta çok az asist yapmıştı ve bedelini ödediler. Alston'da bugün o kadar şut atmasın kadar artık alalım şu maçı :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Şampiyon Cavs olacak. :)

Ya Kerem Abi lütfen Cavs hakkında olumlu bişey söyleme yenilecez bu laf üzerine zaten takım pek parlak degil sende olumlu bişeyler diyince hiç şansımız kalmıyor :) :)

Lakers alır dedim aldı, büyü bozuldu Erdal :)

Bu gece bizim. LeBron'dan hayvani bir performans bekliyorum :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Lakers alır dedim aldı, büyü bozuldu Erdal :)

Bu gece bizim. LeBron'dan hayvani bir performans bekliyorum :)

Amin abi amin :) Bugun gene uykusuz kalcaz ama deyecek inşallah

Bizim için Magic K.Y Lebron K.Y :ehue