Darius Songaila

Yolu açık olsun emekleri için teşekkürler öncelikle. İkinci olarak Oktay Mahmuti ve ekibinin bu transferde yanlış seçim yaptığını söylememiz lazım. Eleştireceğiz ki ders alalım. 31 küsür yaşındaki adamın Galatasaray'ımızda ne işi vardı? Sezon ortasında yetersiz bir pota altıyla kaldık. EL benim için bu sene tecrübe merkezi orası mühim değil fakat lig için yeterli mi bu pota altı? Bu pota altıyla final görebilir miyiz? Bence hayır...

Transferine çok sevinsem de Avrupa Şampiyonası'nda eyvah dedirtmişti.Euroleague ön elemesinde katkısı büyüktü.Litvanya'dan sonra çok bekledik ama olmadı.İlk çeyrek katkı verip kalan üç çeyrekte oyuna girdiğinde zarar veren bir oyuncuya dönüştü.
Saha dışında ciddi sorunları olduğunu tahmin ediyorum.Oktay hocanın anlayışının ve kendisini bu kadar beklemesinin sebebi buydu bence.Yer yer sabır zorlasa da şu saatlerde Olympiakos maçına hazırlanmamızda katkısı var.Rica ediyorum böyle güzel bir günde arkasından atıp tutmayalım,ucuz geyiklere girmeyelim.Teşekkür edelim olsun bitsin.

Kim bilir ne sorunları vardı.Yoksa bir insan bu kadar isteksiz oynamaz o sahada. Hayatında yolundan gitmeyen birşeyler var belliki. Hangimiz sıkıntılı zamanlar geçirdigimizde işimize ,okulumuza vs odaklanabiliyoruz.Umarım sorunu
her neyse çözer .Yolu açık olsun. Unutmuyalım elemelerdeki performansının verdigi katkı sayesinde bugün burada aksam ki maçı bekliyoruz .

Kim bilir ne sorunları vardı.Yoksa bir insan bu kadar isteksiz oynamaz o sahada. Hayatında yolundan gitmeyen birşeyler var belliki. Hangimiz sıkıntılı zamanlar geçirdigimizde işimize ,okulumuza vs odaklanabiliyoruz.Umarım sorunu
her neyse çözer .Yolu açık olsun. Unutmuyalım elemelerdeki performansının verdigi katkı sayesinde bugün burada aksam ki maçı bekliyoruz .

haklısın hatta Amerikaya gidip geldi bir keresinde ailevi sorunları olmus olabilir,ailesiyle uzun yıllardır Amerikadada yaşayıp tekrar Avrupa'ya dönmesi ve ailesinin Türkiyeye gelmek istememesi veya alışamaması önemli etkenler arasında yer alır..

sadece ön elemeler için teşekkürler. son zamanlarda aldığım en iyi haber songaila'nın gönderilmesiydi. bir anda oldu çok da güzel oldu :)

Oktay Mahmuti : "Songaila bize hizmet etti ama hiçbir zaman bizim heyecanımızı istediğimiz kadar paylaşmadı, performansını da"

Fazlasıyla geç kalınmış bir karar olduğunu düşünüyorum ama buna da şükür.

Hiç özlenmeyeceksin...

herşeyin suçlusu olarak bu adamı gösterdik basite kaçtık.diğerleri hataları yapıp maçları risk edince bile bu adama laflar edildi.son 3-4 maç baya asıldı maçlara top kullandı 10 sayı üstü performans sergilemişti.

El elemelerinde çok iyiydi. Teşekkürü hakediyor. Yolu açık olsun... Gitmesi ne kadar doğruysa , arkasından konuşulması da yanlış bence. Daha da fazla uzatmanın çok da manası yok.

gittiği gün 10 maçlık yenilgi serimiz son buldu.sizce tesadüf mü bence değil.eğer oynasaydı kyle hinze 25 sayı 15 ribaund yapardı.