Darius Washington

Re: 6 # Darius Washington

Galatasaray'da son dönemdeki performansı dikkat çekti belliki.Ne mutlu arkadaşlar ben sevindim bir oyuncumuz Roma gibi takımla anlaşmış.Gelelim bizim yapacağımız yabancı guard transferine...

Mert Göker' Alıntı:
Galatasaray'da son dönemdeki performansı dikkat çekti belliki.Ne mutlu arkadaşlar ben sevindim bir oyuncumuz Roma gibi takımla anlaşmış.Gelelim bizim yapacağımız yabancı guard transferine...
Roma'ya gitmesi ne ki Tolliver Nba'de harika oynuyor.

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Mert Göker":3vf8hsz2]Galatasaray'da son dönemdeki performansı dikkat çekti belliki.Ne mutlu arkadaşlar ben sevindim bir oyuncumuz Roma gibi takımla anlaşmış.Gelelim bizim yapacağımız yabancı guard transferine...
Roma'ya gitmesi ne ki Tolliver Nba'de harika oynuyor.[/quote:3vf8hsz2]
Golden State Warriors benim için NBA ve NBDL arasında ki köprü takımdır.[Chris Hunter-DeVean George-Cartier Martin-Anthony Tolliver]

:ehue

Kendisine teşekkürler ve başarılar temennime karşılık desteklerimize teşekkür ediyor.
Ayrıca döneceğini de söylemiş fakat bana Roma'da başarılı olamazsa şeklinde gibi geldi...(Normalide bu olsa gerek.)

Romalı Washington:
washington1.png

washington2.png

washington3.png

Kaynak: maliano

Can Akogul' Alıntı:
Bu hafta Bolognaya karşı 2 dakika sahada kalmış.
Dairus Washington 2 dakika süre alacak bir oyuncu değil. İstediği süreleri alamaz ve bizde ki ilgiyi göremezse döner. Bize ilk geldiğinde uyum sorunu çekmişti. Haftalar ilerledikçe performansı artmıştı. Roma'da uyum sorunu çekerse döner.

bak roma'da oynayamıyor,bundan bi şey olmaz diye düşünülmez heralde,ama kötü oynarsa istediği para düşecektir,bu da bizim yönetimin en çok istediği şey herhalde

Lottamatica Roma, playoffta Pepsi Casertaya 3-0 ile elendi.
Darius tatile çıkmadan bizim sözleşmeyi uzatlaım

Summary
Team G MIN PTS 2FGP 3FGP FT RO RD RT AS PF BS ST TO
5 13.4 5.0 46.7% 28.6% 55.6% 0.6 1.8 2.4 0.8 2.4 0.0 1.4 0.0

bence d-was tan daha iyi bir oyuncu almalıyız takıma d-wash son 5-6 maç biraz oynadı o kadar yıl içinde genel performansına bakarsak yetersiz bir oyuncu. yerine fbülker den Lynn Greer'i alabiliriz. ukiç'in yanına engin atsür'ü almayı düşünen fbülker, Lynn Greer'i serbest bırakacak bence bizim takıma çok uygun bir transfer olur.