Darrel Mitchell

Dixon defteri kapanmıstır bu transferle galatasarayda.Murat hoca zaten dixona sıcak bakmıyordu.Şütör bır 3 numarayla pota altında güclu bır yabancı daha alınırsa bence lıgde her takımla basa bas mucadele edebılırız. :atki

Şut stili ile sayı ortalamasının direk benzeşmesi gerekmiyor ki ;)

Stili geçelim, stili estetiksel açıdan göze hoş gelse de yüzdeli isabet kaydedemeyen bir oyuncu bile özellikle birebirdeki etkisiyle drive larıyla belli bir sayı ortalamasını tutturabilir. Böyle bir oyuncuyu çok uzaklarda aramayın , direk kendimden biliyorum :D

Ayrıca biraz ortamı hareketlendirelim eheh Ali Emre kardeşimin şut stili gayet estetik görünüyor da ne oluyor :ehue

Virginandhardly' Alıntı:
Belki biraz önyargı olcak ama resimlere bakarak yorum yapıyorum.Kuvvetli,savunmacı bi guarda benziyo boyunun kısalığına bağlı hızlılığı da mutlaka vardır ama şut stili berbat.Umarım takımımıza faydalı olur.
neye göre stili berbat kaç maçını izledin adamın scout işleriyle mi uğraşıon da biliosun
isterseniz buraya herkes resmini koysun şut atarken
en güzel gözüken kişi gs takımında 1 sene oynama hakkı kazansın

GS

Türkiye Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown, ilk yabancı transferini Darrel Mitchell ile gerçekleştirdi. İki yıllık sözleşme imzalayan 23 yaşında ve 1.80 boyundaki ABD'li oyuncu, Louisiana State Üniversitesi'nde geçen yıl 36 maçta 16.8 sayı ortalamasıyla oynamıştı. Bu arada sarı - kırmızılı takımın yeni menajeri de Recep Şen oldu.

Snndrn' Alıntı:
Dixon defteri kapanmıstır bu transferle galatasarayda.Murat hoca zaten dixona sıcak bakmıyordu.Şütör bır 3 numarayla pota altında güclu bır yabancı daha alınırsa bence lıgde her takımla basa bas mucadele edebılırız. :atki

Geçen sene fark yaratan oyuncumuz Dixon idi, bu sene kiminle fark yaratacağız da her takımla başabaş oynayacağız, diğer takımlardaki oyuncular armut mu toplayacak?

Ülker destek mi verdi köstek mi oldu anlamadım, elimizde seyirciyi yıllar sonra heyecanlandıran, salona çeken bir adam vardı onu kaybettik, Fatih vardı geri alıyorlar, takım yönetimini adam soktular. Sezon içi ne olur bilmem ama gidişat pek hayırlı değil.

sportturk' Alıntı:
Geçen sene fark yaratan oyuncumuz Dixon idi, bu sene kiminle fark yaratacağız da her takımla başabaş oynayacağız, diğer takımlardaki oyuncular armut mu toplayacak?
Bu sen bir şahısla değil,takım oyunuyla baş edecez tüm takımlarla.Bence gereken de bu.Banvit müthiş takım oyunu oynadı.Hiç bi oyuncusu Dixon kapasitesinde varmıydı?

anlaşılan mitchell parkelere çıkana kadar bu tartışma sürer skor yüzdesi iyi ise bu sene çok yüksek sayı ortalamaları ile maçlar kazanabiliriz 2 noda tufan 3 numarada tolga veya hakan ayrıca burakında dış şutları eklenince iyi bir 5 numarayla süper işler yapabiliriz

galatasaray tarihinde iz birakan oyunculardan olan dixonu birakmak gs taraftarina hakarettir basketbol subesine sürüllmüs 1 lekedir
onu takimda istemeyen hoca ya basketboldan anlamior ya da otoritesine güwenmior murat kosova hakan demir e sordu dixon gibi 1 oyuncu istermisin die hakan demir de cewap werdi onun gibi basketbolcuyu her koç ister yalniz düsünüyorum acaba ona sawunma yaptirabilirmiyim die
her takimda yer bulabilecek 1 oyuncuyu göz göre göre harciyolar
cafe crown sponsorlugu dixon u tutmaya yetmiosa bu sponsorlugun ne faydasi war

1905' Alıntı:
galatasaray tarihinde iz birakan oyunculardan olan dixonu birakmak gs taraftarina hakarettir basketbol subesine sürüllmüs 1 lekedir
onu takimda istemeyen hoca ya basketboldan anlamior ya da otoritesine güwenmior murat kosova hakan demir e sordu dixon gibi 1 oyuncu istermisin die hakan demir de cewap werdi onun gibi basketbolcuyu her koç ister yalniz düsünüyorum acaba ona sawunma yaptirabilirmiyim die
dediklerine katılıyorum. ahhh keşke kalsaydı malik. onu asla unutmayacağız. eminimki herkes malik'i kalbine kazıyacaktır. eminimki herkes onu gelecektede hatırlayacaktır. umarım yeni gelen mitchell onu aratmaz. ayrıca bu sponsor bize destek yerine köstek oluyor. bunu bi tek yönetimimiz anlıyamadı. inşallah en kısa sürede yönetimimizde bunu anlar. tabi bu imkansız gibi bişey malesef.

Ya arkadaşlar armazıda kimse dixona ulasamaz mı gerci sacma bir oneri ama gerci hoca istemiosa bizim yapacagımız bise yok tabi ama ulassa buyuklerimiz konussa

emregs' Alıntı:
1905' Alıntı:
dediklerine katılıyorum. ahhh keşke kalsaydı malik. onu asla unutmayacağız. eminimki herkes malik'i kalbine kazıyacaktır. eminimki herkes onu gelecektede hatırlayacaktır. umarım yeni gelen mitchell onu aratmaz. ayrıca bu sponsor bize destek yerine köstek oluyor. bunu bi tek yönetimimiz anlıyamadı. inşallah en kısa sürede yönetimimizde bunu anlar. tabi bu imkansız gibi bişey malesef.
bizim yönetim neyi anladiki bunu anlayacak

volverin' Alıntı:
Ya arkadaşlar armazıda kimse dixona ulasamaz mı gerci sacma bir oneri ama gerci hoca istemiosa bizim yapacagımız bise yok tabi ama ulassa buyuklerimiz konussa
dixon gitmesin kampanyasi falan düzenlesek onu çok sewdiimizi söledigimiz 1 mail falan atsak ya da basketbol subesine 1 arkadas hazirlasin hepimiz ayni maili atalim

1905' Alıntı:
volverin' Alıntı:
dixon gitmesin kampanyasi falan düzenlesek onu çok sewdiimizi söledigimiz 1 mail falan atsak ya da basketbol subesine 1 arkadas hazirlasin hepimiz ayni maili atalim
son derece haklısınız dixon+mitchell bizi uçurur...
malik keşke kalsa kesin şampiyonduk

önder ahadana x su ise 1 el atin biseyler yapamazmiyiz dixon un kalmasi için

Bi oyuncunun kötü şut stiline sahip olduğunu anlamak için ne scout olmak gerekiyo ne de antrenör,bunu anlamak için az miktarda basketbol bilgisine sahip olmak yeterlidir.Ayrıca ben oyuncuyu kötülemedim ya da eleştirmedim sadece dikkatimi çeken bişiyi söledim.Şunu da söliyim tarzına dikkat edersen sevinirim ben senin kankan fln değilim.

Bence Malik sadece Galatasaray ın gördüğü değil TBL in gördüğü en iyi yabancılardan biridir. Onu bırakmamalıyız.Malik gibi adam zor bulunur...

1905' Alıntı:
önder ahadana x su ise 1 el atin biseyler yapamazmiyiz dixon un kalmasi için
evet bencede yönetime yakın olan abilerimiz bu olaya bi el atsınlar. bişiyler yapmaya çalışsınlar. yönetimle ve hatta eğer mümkünse murat hocamızla bi görüşme yapsınlar. malik'in bu takımda kalmasını istediğimizi yönetime ve murat hocamıza bildirsinler. malik'in kalması için tüm şartları zorlamalarını isteseler. eğer mümkünse böyle şeyler yapabilirlerse büyüklerimiz belki bi işe yarar. biz bu sezonda malik'i kesinlikle bu takımda görmek istiyoruz. umarım bi çare bulunur.