Denham Brown

Re: Dee Brown sizce yeterlimi?

mustafakaya' Alıntı:
Murat Kayabaş gerçekte olmayan BJK kulübü taraftarıdır. Gerçek adı Gökhan'dır. Site yöneticileri ltfn TC kimlik nodan bakın Murat Kayabaş diye birisinin olmadığını göreckesiniz. En yakın zamanda forumdan atılmasını arz ederim !

mustafa Kaya seni tanımam etmem nerden bilioosun beşiktaşlı olduğumu ve benim adım murat Soyadım Kayabş. 4 yaşımda beri galatasaraylıyım.. Adminler seviyesizlik yapanları atın lütfen asılsız suçlamalarla karşılaştım bide kesin konuşşuoo adım Gökhan mış ta şuymuş buymuş... Biraz seviyeli olalım Lütfen !!!

Murat Kayabaş' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Murat Kayabaş gerçekte olmayan BJK kulübü taraftarıdır. Gerçek adı Gökhan'dır. Site yöneticileri ltfn TC kimlik nodan bakın Murat Kayabaş diye birisinin olmadığını göreckesiniz. En yakın zamanda forumdan atılmasını arz ederim !

mustafa Kaya seni tanımam etmem nerden bilioosun beşiktaşlı olduğumu ve benim adım murat Soyadım Kayabş. 4 yaşımda beri galatasaraylıyım.. Adminler seviyesizlik yapanları atın lütfen asılsız suçlamalarla karşılaştım bide kesin konuşşuoo adım Gökhan mış ta şuymuş buymuş... Biraz seviyeli olalım Lütfen !!!
murat sen de öyle bir cümle kurmuşsunki..ne bileyim,insan en azından o simgeyi koymaz.. ;)

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Murat Kayabaş":21s0kcdw]
mustafakaya' Alıntı:

murat sen de öyle bir cümle kurmuşsunki..ne bileyim,insan en azından o simgeyi koymaz.. ;)[/quote:21s0kcdw]

simge derken ?

Yaw ekmek çarpsınki onun adı Gökhan Dönmez ve BJK CC li beni Gökçe abi bilir isterseniz ona sorun. Adminlerde baksınlar öyle biri varmışmı diye !!! Adam bizim mahallede oturuo dediki sizin forumu batıracam !

Murat Kayabaş' Alıntı:
bence de brawn çok yetersiz böle giderse BEŞİKTAŞ şampiyon olacak ;)

en sondaki simge.. o cümlenin sonunda :( simgesini kullansan tepki almazdın.önceki simge bjk lı imajı uyandırdı(değilim diyorsan sorun yok)

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Murat Kayabaş":4d7s7qie]bence de brawn çok yetersiz böle giderse BEŞİKTAŞ şampiyon olacak ;)

en sondaki simge.. o cümlenin sonunda :( simgesini kullansan tepki almazdın.önceki simge bjk lı imajı uyandırdı(değilim diyorsan sorun yok)[/quote:4d7s7qie]
Metincim adamı tanıyorum gerçek adı Gökhan BJK CC li ! Yahu bizim mahhallede oturuo adam !

mustafakaya' Alıntı:
Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Murat Kayabaş":4wx98g7k]bence de brawn çok yetersiz böle giderse BEŞİKTAŞ şampiyon olacak ;)

en sondaki simge.. o cümlenin sonunda :( simgesini kullansan tepki almazdın.önceki simge bjk lı imajı uyandırdı(değilim diyorsan sorun yok)
Metincim adamı tanıyorum gerçek adı Gökhan BJK CC li ! Yahu bizim mahhallede oturuo adam ![/quote:4wx98g7k]
mustafa..bjkli biri eğer galatasaray basketbol takımına sempatisi varsa forumda bulunması bence çok saçma olmaz..fakat bjknın propagandası yapacaksa bu olmaz..yalnız bjk li olmadığını söylüyorsa inanmamız gerekir

yaw mustafa kaya birine benzetmiş olmayasın. Sizin mahhalle nere kardeşim.. Ben Gs liyim Beşiktaşla alakam yok ... Beşiktaşlı olsam bu sitede işim ne yaw :s

Murat Kayabaş aklınca Dee ve Galatasaray ile kafa bulmaktadır!
Süresiz forumdan atılmıştır.

ışıl ne ise dee de odur, tarz ve skor olarak.....
ışıl'ı tartışmıyorsak, bu gece çeyrek finale yükseldiysek, bu başlığa da elveda...

zaten hayat zor.
bi de bu saçma başlıklarla uğraşmayalım.....

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
ışıl ne ise dee de odur, tarz ve skor olarak.....
ışıl'ı tartışmıyorsak, bu gece çeyrek finale yükseldiysek, bu başlığa da elveda...

zaten hayat zor.
bi de bu saçma başlıklarla uğraşmayalım.....
bu başlığın kapanıp kapanmayacağını dişi kanarya maçında dee nin performansı gösterecek..aklanma maçı o maç

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Murat Kayabaş aklınca Dee ve Galatasaray ile kafa bulmaktadır!
Süresiz forumdan atılmıştır.
Çok teşşekkürler Eyüp abi. Adam forumu kirletmek için üye oldu ! Gerçek adı Gökhan Dönmez !

Bence Bu Konu Kilitlenmelidir Artık .. Kritik Maçlar Öncesi Oyuncularımız İçin Yeterli Yetersiz Polemiklerine girmemeliyiz.. Yetersiz görsek bile sineye çekmeliyiz bu kritik zamanlarda ..

Re: Dee Brown hakkında görüşler

evet ya başlık yukarı çıkınca ben çok şaşırıyom.. ama neden se ikide bir yukarı çıkıyo artık bırakalım bu başlığı..

Dee Brown çiçek gibi adam değerini bilmek lazım.Dee'i mutlu edersen çok verim alırsın.Baya baya duygusal oyuncu.Zaten ruhu duygusal olsun daha iyi.Böyle yabancılar bulmak kolay değil.

Gökce Başaran' Alıntı:
Dee Brown çiçek gibi adam değerini bilmek lazım.Dee'i mutlu edersen çok verim alırsın.Baya baya duygusal oyuncu.Zaten ruhu duygusal olsun daha iyi.Böyle yabancılar bulmak kolay değil.
Gökçe abi çok haklı adam çok duygusal en ufak problemde depresyona giriyor !