Denham Brown

Re: Dee Brown sizce yeterlimi?

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":24buz0tp]Dee brown'u oynayıp oynamayacağı maç saati belli olacakmış,oynasada bişey farketmez takım mücadele etmiyor...
Ben senle aynı görüşde değilim bence takımın dinamosu Dee !!
Görüsüne saygılıyım arkadaşım.bence sakatlıktan yeni çıktı,hazır olmayabilir ve beklentilerin büyük olduğu maçlarda bazen kendi özelliklerini pek kullanmayıp dış atışa yöneliyor.bunuda avrupa basketboluna alışamamasından oldugunu düşünüyorum...[/quote:24buz0tp]
Dee nedense avrupa kupaları maçlarında süper oynuo bu seferde oynarsa maç onun üstünde !!

bakin takimimiz dee ye alamasaydi ve o komsuya gitseydi biz buyuk ihtimal greer i alicaktik greer in oynadigi maclardaki performansini gorunce dee hicte aldigi parayi hakketmedigini anladim bence nicholas hemen alinmali ozellikle ulebcupta katkida bulunur dee bizim tek silahimiz gibi oynadigi maclarda cok iyi ama duygular karistiginda hayal kirikligi orn fulker maci onun icin dee nin onune gececek bir skorer alirsak dee inanilmaz bir sekilde performansini katlaycak cunku savuynmalar suanda ona endeksli rakiplerimizin.

bu forumda sürekli bazıları bazı basketçileri va koçları pohpohuyo onlara karşı yazılan yazılar delete leniyor
burnuma pis kokular geliyor...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Tabiki galatasaray'ın buralara gelmesinde onunda payı oldu teşekkür ediyoruz ama bizim beklentilerimiz daha büyüktü ondan bu bir gerçek ki sezon başında ondan çok şey beklemiştik şuan için yeterli göremiyorum malasef
Beklentilerimiz tabiki büyük hem bu takımdan hemde bu oyuncudan ama daha hiç bişey bitmedi.Hala hedeflerimizden kopmadık.Hayallerimizdeki hedefleri şimdi telafuz edecek seviyeye geldik.Şu anda oldukca kötü durumdayız.Evet ama toparlanıp bizi taşıyacak kişiler yine bu oyuncular.Bu oyuncular buraya taşıdı devamını da bunlar getirecek.o yüzden (hele böyle bir zamanda)bence konuşmak yanlış.
Hem niye dee.Yeni sakatlıktan çıkan.Avrupayı yeni yeni tanıyan bir oyuncu.İyi oynadığı günleri, kapasitesini biliyoruz.Eleştireceksek bir dolu oyuncumuz var.Ayrıca önce kendimizden başlayalım eleştirmeye.

Seckin Hasseli' Alıntı:
bakin takimimiz dee ye alamasaydi ve o komsuya gitseydi biz buyuk ihtimal greer i alicaktik greer in oynadigi maclardaki performansini gorunce dee hicte aldigi parayi hakketmedigini anladim bence nicholas hemen alinmali ozellikle ulebcupta katkida bulunur dee bizim tek silahimiz gibi oynadigi maclarda cok iyi ama duygular karistiginda hayal kirikligi orn fulker maci onun icin dee nin onune gececek bir skorer alirsak dee inanilmaz bir sekilde performansini katlaycak cunku savuynmalar suanda ona endeksli rakiplerimizin.

Lynn Greer Avrupanin en iyi guardi bence,Holden,Jasikevicius'a 5 ceker..Adam yani yetenek ne ararsan var,boyle bir adam Turkiye basketbol piyasasini ayaga kaldirir,hele ki bize gelirse kaymakli kadayif olur.

...yaa Dee ilk geldiği günlerdeki performansının biraz ötesinde fakat bu tabiiki kötü bi oyuncu olduğu anlamına gelmez...bana göre Türkiye'de oynayan en kaliteli 3 oyun kurucudan biri...bu aralar biraz bocalama dönemi yaşıyor olabilir...sakatlıktan ziyade bazı kişisel problemleri olması sebebiyle tam kapasiteyle oynayamadığını düşünüyorum...İnşallah Dee eski performansına tekrar elde eder ve ve O'nun önderliğinde şampiyonluğa gideriz...

dee bugun kafadakı soru ısaretlerınıde temızlemıstır herhalde hıc zorlama 3 luk kullanmadı pozısyonları zorlamadı takımı cok ıyı yonetto herzaman kı gıbı fast breaklerı harıka bıtırdı tebrıkler aslana

ONE MAN FAST BREAK!!!!Dee eminim daha iyi yerlere gelecektir.Şunu söyleyeyim ncaa de illions da en sevilen çok iyi bir oyunuydu şampiyon oldular.Nba de Utah Jazz draft etti.Nba de oynadı.Olimpiyakos ısrarla istedi.Mutlaka birileri Dee de bişeyler gördü değilmi???Ama biraz sabır dee çoki yi bir TAKIM oyuncusu asla bi solomon değil....

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Vay be Dee Brown'u beğenmiyoruz.Kimi istiyorsunuz Steve Nash yada Jason Kıdd'imi.Onlar gelse biz onlarada bir kulp buluruz.
Kesinlikle katılıyorum.Dee bence çok iyi oynuyor kendi skor yapmayı değil başkalarına skor yaptırmayı seviyor.Ayrıca onun olmadığı maçlarda nasıl oynadığımızı hepimiz gördük.Takımı çok iyi yönettiğini düşünüyorum.Bence bizim taraftarımız gerald fitch veya malik dixon gibi çok skor bulan guard lar istiyor ama o tür oyuncularlada şampiyonluğun hayal olduğu kanısındayım.

Dee Brown'ın oynamadığı maçları da seyrettik o oynamayınca hücumda organize bile olamıyoruz bence takımın organizatörü her zaman ihtiyacımız olan biri.

Sancak Rıza Serdaroğlu' Alıntı:
[quote="Çağlar Şentürk":8pixlt4m]Vay be Dee Brown'u beğenmiyoruz.Kimi istiyorsunuz Steve Nash yada Jason Kıdd'imi.Onlar gelse biz onlarada bir kulp buluruz.
Kesinlikle katılıyorum.Dee bence çok iyi oynuyor kendi skor yapmayı değil başkalarına skor yaptırmayı seviyor.Ayrıca onun olmadığı maçlarda nasıl oynadığımızı hepimiz gördük.Takımı çok iyi yönettiğini düşünüyorum.Bence bizim taraftarımız gerald fitch veya malik dixon gibi çok skor bulan guard lar istiyor ama o tür oyuncularlada şampiyonluğun hayal olduğu kanısındayım.[/quote:8pixlt4m]
Çağlar baştan sona haklısın Dee dünkü maçda 10 sayı atarak sakatlıkdan kurtuldğu sinyalini werdi !

Kabul etmeliyizki Dee Brown çok kaliteli bir oyuncu ve TBL'ye gelen en iyi yabancılardan bir tanesi bence.Oyuncu dediğin her maçta full verim oynayamaz.Arada sırada böyle düşüşler olur.Ve Dee Brown bunu atlattı.İnşallah bu maçla beraber çıkışını sürdürür.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Kabul etmeliyizki Dee Brown çok kaliteli bir oyuncu ve TBL'ye gelen en iyi yabancılardan bir tanesi bence.Oyuncu dediğin her maçta full verim oynayamaz.Arada sırada böyle düşüşler olur.Ve Dee Brown bunu atlattı.İnşallah bu maçla beraber çıkışını sürdürür.
Dediğin çok doğru. Zaten adam sakatlandığında takımın ona ne kadar çok ihtiyacı olduğunu gördük !

hiç sanmıyorum ama dee yi önümüzdeki sene de tutabilirsek süper olur!!!adam avrupadaki ilk senesine göre çok iyi oynuyor.bulabileceğiimiz en iyi guard deron williams ı getirecek halimiz yok =)

Doruk Ünlü' Alıntı:
hiç sanmıyorum ama dee yi önümüzdeki sene de tutabilirsek süper olur!!!adam avrupadaki ilk senesine göre çok iyi oynuyor.bulabileceğiimiz en iyi guard deron williams ı getirecek halimiz yok =)
Bence takımdaki bir çok oyuncu kalmalı.Çünkü gayet iyi kadromuz var.Ekleme olmalı ama :)

bencede zaten yerlilerin hemen hemen hepsi kalır.ama seneyede başarılı olmak için artık bir kadromuz olmalı hersene 3 tane amerikalıyla olmaz bu iş en azından elen her yabancı oyuncu 2-3 sene oynamalı

Kalırsa Gaines ve Owens kalır..Avrupa'dan gelme oyuncular oldukları için..

Dee ve Hite'ın kafasında NBA var haliyle..

Zaten Dee Brown'dan daha iyi bir guard bulacağımıza eminim..