Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

hala dee gitsin diorum ne inadı ya allah aşkına napmış aferin 12 aisist valla bravo nerdeydi büyük maçlarda bu maçı ben kaile almam braswell karışında solomon da 12 asist yapmıştı bildi,ğim kadarıylaşimdi efes maçı var yapsın 12 asist te görelim tebrik edelim

Ben Dee ye bu maç çok ama çok güveniyorum Dee Efes maçında show yapacak ve Play-Off lar için moral depoluyacak !

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
hala dee gitsin diorum ne inadı ya allah aşkına napmış aferin 12 aisist valla bravo nerdeydi büyük maçlarda bu maçı ben kaile almam braswell karışında solomon da 12 asist yapmıştı bildi,ğim kadarıylaşimdi efes maçı var yapsın 12 asist te görelim tebrik edelim
solomon selcuk macında yoktu

Semih TİYANŞAN' Alıntı:

ligin ilk yarısındaki efes maçında zaten 8 asist yapmıştı

vay be bu dee brown ne oyuncuymuş valla ben görememişim demekki kalsın o zmn bu kadar iyiyse.
solomonun 12 asist yaptığı beykoz maçıydı karıştırdım.

ben bu numara olayından haberim yoktu sanırım sene başı dee geldiğinde fatih ten #11 i istiyor fatih de vermeyince #17 ye kalıyor ilginç..
the fan filmi vardır de niro nun baseball filmi orada da benici del toro yu bi numara yüzünden katlediyordu robert de niro ,iyi sezon başı fatihin başına bişey gelmemiş :)
tamam dee deki sorunu bulduk #11 i geri dee ye verelim birisi fatih i ikna etsin ve #11 i giyen dee coşsun ve bizi şampiyon yapsın.ertem şener cümleleri gibi oldu ama..sorun çözülmüştür

Olayı güzel yerden açıkladın Eser :) Yakında Gs'ın üstüne çöken kara bulut: Dee Brown adlı film çekersin :D

Sonunda olacağı buydu, Birileri Dee'ye( bunu yapanın Fenerli olması gerek) bu forumda yazılanları çevirmiş anladığım kadarıyla.Ne güzel yaa, play off'tan önce büyük moral.Devam edelim arkadaşlar, asalım keselim, gönderelim, bakalım bunların bize şampiyonluk yolunda ne faydası olacak.Başka da birşey yazmayacağım buraya bu konu hakkında.Zaten yazdıklarım bazılarını rahatsız ediyordu, artık rahat olsunlar.Dee'yi asın, kesin, bayan takımında oynatın, dilediğinizi yapın, çok faydası olacaktır eminim!

Pınar Anidjar' Alıntı:
Sonunda olacağı buydu, Birileri Dee'ye( bunu yapanın Fenerli olması gerek) bu forumda yazılanları çevirmiş anladığım kadarıyla.Ne güzel yaa, play off'tan önce büyük moral.Devam edelim arkadaşlar, asalım keselim, gönderelim, bakalım bunların bize şampiyonluk yolunda ne faydası olacak.Başka da birşey yazmayacağım buraya bu konu hakkında.Zaten yazdıklarım bazılarını rahatsız ediyordu, artık rahat olsunlar.Dee'yi asın, kesin, bayan takımında oynatın, dilediğinizi yapın, çok faydası olacaktır eminim!
Bu hiç iyi olmamış :(

Pınar Anidjar' Alıntı:

Pınar hanım,

Dee'yi eleştirmek ve oynadığı oyundan memun olmamak yasak mı? Çok mu iyi oynuyor da kimse eleştirmeyecek? Şu anda kendisi performansından memnun mu? Dee hangi büyük maçta iyi oynadı ve maçı aldı?( bu takımın yıldızı olarak transfer edildiğini ve en fazla parayı aldığını hatırlatırım) Sırf şu yazınız için konuyu baştan beri okudum ve destek olan insan sayısı eleştirenlerden daha fazla. Hala herkesin ondan büykü bir beklentisi var. Birkaç kişinin biraz sert eleştirisini görüp diğer insanların ondan beklentisini görmemek ne kadar doğru? Yani öyle bir yazmışsınız ki sanki bu konuya yazan herkes Dee ye ağza alınmayacak küfürler edip defol git demiş. Umarım bu sorularıma cevap verirsiniz.

Pınar Hanım,Bu taraftar neler gördü...

- Hagi ilk geldiğinde bastonlamı oynıyacak diyenleri gördü.

- F.Terim ilk geldiğinde o uğursuzu bu takıma kim hoca yaptı diyenleri gördü.

- Servet ilk transfer edildiğinde o kazmayı kim aldı diye facebook'ta grup açan taraftarları gördü.

- Daha 3 hafta önceye kadar Lıncoln asrın kazığıdır diyen GS taraftarlarını gördü.

Dee'den hepimizin beklentileri büyük.Eminim ki o da kendi performansından memnun değildir.Play Off'larda kendisinden patlama bekliyoruz.Maalesef her takımın taraftarlarında olduğu gibi bizim içimizdede hiçbirşeyden memnun olmayan tipler var.O yüzden bazı şeylere kulak asmamak lazım.

Biz aslan parçasına güveniyoruz..

Çağlar Şentürk' Alıntı:

- Servet ilk transfer edildiğinde o kazmayı kim aldı diye facebook'ta grup açan taraftarları gördü.

- Daha 3 hafta önceye kadar Lıncoln asrın kazığıdır diyen GS taraftarlarını gördü.

Dee'den hepimizin beklentileri büyük.Eminim ki o da kendi performansından memnun değildir.Play Off'larda kendisinden patlama bekliyoruz.Maalesef her takımın taraftarlarında olduğu gibi bizim içimizdede hiçbirşeyden memnun olmayan tipler var.O yüzden bazı şeylere kulak asmamak lazım.

Artık söylüyeceğim hiçbir şey kalmadı desem yeridir. Çünkü Çağlar abi herşeyi tam olarak söylemiş !

Çağlar Şentürk' Alıntı:

Sözün bittiği yer.

Cem Baba' Alıntı:
Olayı güzel yerden açıkladın Eser :) Yakında Gs'ın üstüne çöken kara bulut: Dee Brown adlı film çekersin :D
cem gerçeği söyle bak burada 70 milyon önünde sen mi çevirdin bu yazıyı dee ye?bütün herşey seni işaret ediyor.hain cen.judas cem :)

Ben yine söylüyorum.Bu yıl keşke Mitchell kalsaydı.Hem takıma hem taraftarlara alışık bir ABD'li oyuncumuz olurdu hem de..

-Duygusallığını bahane eden bir guard'ımız olmayacaktı,
-Taraftarın desteğine layık olan bir guard'ımız olacaktı,
-Tüm oyunculardan (ABD'lilerde dahil) esirgediğimiz aşırı ilgi alakayı takıma eşit olarak dağıtabilecektik,
-Daha akılcı oyun ve kontrollü hücumlarımız olacaktı.

Say,say bitmez..

Arkadaşlar nedir bu Allah aşkına söyleyin.
Neden bu adamın üstüne bu kadar düşülüyor.Oynarsa oynar oynamazsa kendi bilir.
Yok forumdan çeviri yapılmış,yok eleştiler olmuş,asılmış,kesilmiş..

Abartmayalım lütfen..Dee Brown da her oyuncumuz gibi biri.Onu diğerlerinden bu kadar ayıran ne çözemiyorum..

Profesyonel bir oyuncu ise eleştirilere açık olmak zorundadır.Buna ne ağlayabilir ne de sızlayabilir.
Pınar hanım eleştirileri Fenerli birisi çevirdi galiba diyor..
Fenerli birisinin çevirmesine gerek yok ki.
Buna Galatasaray'lı birisi de yapabilir.Gayet doğal birşey.

Dee eleştirilmeyecek,yadırganmayacak,kötü oynasa dahi ses çıkarılmayacak,iyi oynadığı zaman (nadiren) övülecek,göklere çıkarılacak..

Ne güzel hayat ne güzel memleket bee..Ohh valla.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Ben yine söylüyorum.Bu yıl keşke Mitchell kalsaydı.Hem takıma hem taraftarlara alışık bir ABD'li oyuncumuz olurdu hem de..

-Tüm oyunculardan (ABD'lilerde dahil) esirgediğimiz aşırı ilgi alakayı takıma eşit olarak dağıtabilecektik,

Say,say bitmez..

Arkadaşlar nedir bu Allah aşkına söyleyin.
Neden bu adamın üstüne bu kadar düşülüyor.Oynarsa oynar oynamazsa kendi bilir.
Yok forumdan çeviri yapılmış,yok eleştiler olmuş,asılmış,kesilmiş..

Abartmayalım lütfen..Dee Brown da her oyuncumuz gibi biri.Onu diğerlerinden bu kadar ayıran ne çözemiyorum..

İstersen sende Mitchell ı abartma !

Tugay Aktepe' Alıntı:

Mitchell'ın ailesini özlediğini Murat Hoca bile söylemişti.

Telekom'a 1-16 attığında falan denmedik kalmamıştı.

Gitmesini forumun büyük bölümü normal karşılamıştı.

Büyük maçlarda etkisiz oluyor diyeleştiri alıyordu.

Kısacası kör ölür,badem gözlü olur durumu bu.