Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

dee brown konusunda cok acımasızsınız bu adamın daha genc olduğunu bu hataları yapabileceğini unutuyorsunuz . benim dee hakkında görüşüm seneye takımda kalsın , canı sağ olsun

Arkadaşlar son maçlarda şu dikkatimi çekti dee brown rahat pozisyondayken şutları sokamıyo ama zor pozisyonda basketi yapıyor , artık maçı izlerken diorum biri el göstersin şu dee ye yoksa kaçırıcak :p bilmem sizlerin dikkatini çektimi

Kerem Abinn Hite ile ilgili yazdığı cümlelerin altına imzamı atıyorum.Hite maç seçen bir oyuncu.

3 sayı çizgisinden ve serbest atış çizgisinden bütün sene saç baş yoldurdu..Çok hızlı ve iyi turnike bitirme özelliği var ama seneye bu takımdan gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum..

bir dakika bile kalmamalı bu takımda..aldığı yüklü parayı hiç mi hiç haketmedi..her yönüyle istikrarsızlık abidesiydi

Pınar Hanım Dee Brown'u en son nerede görürsünüz bilemem ama ilk gördüğünüz yerde GO DEE Go dediğimi iletebilir misiniz ?

Gaines gibi iğrenç stili olan bir adam bile serbest atış çizgisine giderken daha rahat ediyorum en azından birini atacak diye. Bu kadar boş şut kaçırmanın tek nedeni çalışmamaktır. Kimse bana bunu açıklayamaz.
Blog yazsın şarkı söylesin Dee Brown. Belki yaptığı duygusal yazılarla bir yere gelir.

Sanırım şu Telekom maçında görüldü ki guardlar değişilseydi şuanda durum çok farklı lurdu. sene boyunca Dee adına çok şey söyledim ve arkasında durdum. Fakat El Amin farkını işte bu maçta gösterdi. Dee gibi sinirlenmedi. Düello yapacaksada bunu fazla dert edinmedi. gerekli terde skorunu yaptı. 3. çeyrekte tek baına tuttu takımını. Seneye zaten büyük ihtimal olmayacaktır...

ben bütün sezon boyunca güveneilimde dedim playoff dedim başka çaremiz yok dedim ama dee ile olmaz artık seneye bence eğer büyük düşünüyosak gitmeli...

Murat İnal' Alıntı:
Gaines gibi iğrenç stili olan bir adam bile serbest atış çizgisine giderken daha rahat ediyorum en azından birini atacak diye. Bu kadar boş şut kaçırmanın tek nedeni çalışmamaktır. Kimse bana bunu açıklayamaz.
Blog yazsın şarkı söylesin Dee Brown. Belki yaptığı duygusal yazılarla bir yere gelir.

çok doğru bence de Dee bu oyunla NBA de benchte havlu bile sallayamaz. İşallah artı 1 opsiyonu yüzünden takımda tutulmaz. Bize avrupada tecrübeli kalburüstü bir guard lazım. Serbest atış konusundada haklısın atış sitili en kötü oyuncu olmasına rağmen Gaines murat kaya ve cüneyt erden den sonra en istikrarlı serbest atışcı bence. Hiç olmazsa 2 de 1 atıyor. Ki genelliklede son zamanlarda 2 de 2 attığı çok oldu.

öğrendiğim kadarıyla maçın bitimiyle Dee Brown hüngür hüngür ağlamış. Bunu ancak Galatasaray forması yaşatabilir insana....

Mustafa Ulukök' Alıntı:
öğrendiğim kadarıyla maçın bitimiyle Dee Brown hüngür hüngür ağlamış. Bunu ancak Galatasaray forması yaşatabilir insana....
Biz gözyaşlarımızı içimize akıttık.Bütün bir sezon hiçbirşey vermedi takıma aldığı sevginin karşılığınıda veremedi bundan sonra ağlamaya ülkesinde devam etsin...

Bütün sezon hep içime attım.Bırakın foruma yazmayı arkadaşlarımla konuşurken bile Dee'yi kötülemedim hep sabrettim elbet birgün onu eleştirenlerin yüzünü kara çıkaracak dedim ama o gün geçtikçe geriye gitti.Burayı ve avrupa basketbolunu küçümsedi , birazda bunun üstüne tecrübesizlik eklenince beklenen son geldi.
Açıkçası bu sezon guardımız kadar konuştuk !

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Mustafa Ulukök":wclkvmlb]öğrendiğim kadarıyla maçın bitimiyle Dee Brown hüngür hüngür ağlamış. Bunu ancak Galatasaray forması yaşatabilir insana....
Biz gözyaşlarımızı içimize akıttık.Bütün bir sezon hiçbirşey vermedi takıma aldığı sevginin karşılığınıda veremedi bundan sonra ağlamaya ülkesinde devam etsin...[/quote:wclkvmlb]

Yaa Dee'nin hic sucu yok ki..!Onu bu takıma getirenlerde hata.Devre arası gonderilip yerine veya Johnsen yerine ne bilim Malik Dixon olsaydı,bugun seri 2-1'di..!!

Çok acımasızca eleştiriliyor. Bu eleştirilere benim de katıldığım noktalar. Diğer takımların guardları takımlarını en kritik anlarda ipten alırken bizim guardımızda bu yetenek yok. Oyunun kitlendiği dakikalarda, takım sayı krizine girmişken diğer takımların guardları kritik sayılar yapıp takımlarını maça döndürürken bizim guardımızda bu özellik zayıf. Ancak. solomon, el amin gibi çok önemli guardlar da bir maçta takımlarına ortalama 30 sayı kazandırıyorlar. Solomon 25 sayı 2 asistle 30 sayı kazandıryor, de brown ise 10 sayı 10 asistle 30 sayı kazandırıyor. Dünkü maçta de brown asist yapmadı ama maçı 25 civarı bir sayıyla kapattı. Üçlüklerde ise biraz şanssız. Genellikle attığı üçlükler potanın içinden çıkıyor.

tamam dee brown birçok taraftarı memnun etmemiş olabilir.o nba'dan gelirken 1.7 sayı ortalamasıyla gelmişti ancak müthiş bir kolej kariyeri sayesinde Galatasarayımızda efsane haline gelebilecek bir transfer şeklinde bütün medya ve bizler tarafından konuşuldu.ancak birtakım sıkıntılardan dolayı istediğimiz performası sadece belli maçlarda gösterdi.ama bu dee kötü oyuncu demek olmasın özellikle karşılaştırdığımız oyuncular açısından.dee bize değil de olympiakos'a gitseydi.herkes elimizden kaçırdık öleydi böleydi diye bir sürü post yazacaktı.nese sorun dee'nin malik veya fitch ile karşılaştırılması.basketbol bilgimin sıfır olduğunu varsayarak konuşuyorum.acaba bu oyuncular madem bu kadar muhteşemdi, eğer onlar olsa uleb de ve ligde şampiyon olurduk gibi ibareler kullanıldı.peki bunları bilen bir tane mi kulüp çıkmaz bir tane mi üst düzey takımda oynamak yerine ligin orta sıralarında oynayan takımlarda mücadele ederler anlamıyorum.hadi ben basktebol adına bişey bilmiyorum bu kadar teknik adam bu kadar scout ta mı bir şey bilmiyor.sonuçta malik de fitch de oynadığı zamanlarda Galatasarayımıza katkı vermiş oyunculardı. ama sadece o kadar biz hedeflerimizi büyütüyorsak, geçmişte öyle olmuştu böyle olmuştu demeyi bırakmalıyız ve önümüze bakmalıyız.ayrıca bi dee malik'in geldiği yaşa gelsin de ondan sonra kıyaslama yapalım.

Dee yi bu maça bakıp onu yermek seriyi 2-1 e getirememizi ona bağlamak eleştri değildir...Tam manasıyla Dee Brown düşmanlığıdır.Bazı arkadaşların içindeki kin ve nefreti kusmaları için biçilmiş kaftan oldu telekom mağlubiyeti...Eleştirilere katılıyorum..ama bu maç son periyot takımı skor olarak taşıyan adamdı dee brown...Gitmeli mi? tartışılır...ama maç sonunda insanların " bavulunu toplamaya başla dee, bilet paran benden" gibilerinden yourmların tek nedeni kindir ,günah keçisi aramaktır...

türk tele koma neden elendik anketim vardı ve dee brown seçeneğini site yöneticileri kaldırıyor bu biçim iş böyle insanların görüşlerine saygı duyulmuyor yazık tek bir forum oluşturmak istiyorlar herhalde