Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

murat hoca torinıda diyomuyuşya seneye bi gömlek üstün takım yapcazdiye heralde anlamıştır dee ile olmuycağı ama başka çare yok paly off larda .. dee ile devam

Kerem SEÇER' Alıntı:
O birileri neden Hite değil?
Çünkü en azından hırslı bu maçta hırsı belki ters tepti ama önümüzdeki maçlarda mutlaka faydası olacak.Hite en azından laubalice oynamıyor dürüst oynuyor maç bitsede gitsem demiyor topu alıp yarı sahayı geçeyim sonra diğerleri ne halt yerse yesin demiyor.Bir kişi söyleyebilir mi dee brown'un galatasarayın başarısına inandığını umrunda değil galatasaray onun amacı başka bir takıma transfer olmak belki yine nbade oynamak avrupa maçlarında daha başarılıydı zaten kendi piyasasını yapmak için türkiye liginde maç kazanmışız şampiyon olmuşuz onun umrundamı hatta takım elensede ailemin yanına daha erken gideyim düşüncesi içindi ...AMA SEVGİLİ DEE AİLENİ GÖRMEK İÇİN DAHA BEKLEMEN GEREKECEK GALATASARAY SONUNA KADAR GİDECEK

yaklaşık 30 senedir oyuncu ve seyirci olarak basketbolun içindeyim, şutu bu kadar zayıf ve faul yüzdesi bu kadar düşük bir 1 numara çok az gördüm diyebilirim(bir de Umut Tınay vardı). bomboş şutları bile sokmaktan aciz. bu adam bu haliyle nba'in arka kapısından giremez. ayrıca lakabı 'one-man fast break'miş, bırakın allahınızı severseniz, sadece çok hızlı bir şekilde içeri drive edip kafaya blok yemekten başka hiçbir özelliği yok. insan biraz zaaflarını bilir ve ona göre idman yapar. ben onun yerinde olsam hergün idman bittikten sonra özel şut ve serbest atış çalışması yaparım.

şut yok, sayı yok, asist yok, hırs yok, amaç yok, eee ne anladım ben böyle adamdan. sadece aldığı paralar haram olsun diyorum. Dee bu seride böyle oynadığı sürece Telekom'dan maç almamız mucizedir.

zaten bu Ankara'ya gelince bizimkilere ne oluyor bilmiyorum ama uzun senelerdir şu gözlerin Ankara'da gördüğü galibiyet sayısı ya 1'dir, ya 2'dir. niyeyse burada hepsinin elleri kolları bağlanıyor.

Dee Brown hakkında gorus belirtmek demek,insanın moralinin bozulması demek.Durumu ortada..Seneye takımda yedek guard bile olarak kalması takım adına büyük bir eksi olur.

Kerem SEÇER' Alıntı:
O birileri neden Hite değil?
çünkü hite 1 maç oynamadı..dee tüm sezon büyük hayal kırıklığı yaşattı..döküldüğü maçların sayısı 10 ları aştı,artık yolların ayrılma zamanı geldi..

Burada Dee'nin kabahatı yok.Hite gibi adamımız var,Avrupanin en iyi kısası olmaya aday ileride..Koy Hite'i 1 numaraya al yanına Cenki bak gor nasil oynuyoruz.Saka maka Zorla Adnan Polata CV'mi gondertecekler,takıma antrenor olarak basvurmak icin :p :p :p :p

Siz hangi adamdan bahsediyorsunuz ya. Buraya yazıyorum antremanlardan izlediğim kadarıyla salonda izlediğim kadarıyla da adım gibi eminim Galatasaray bu oyuncunun (Hite'ın) umrunda değil. Arkadaşlarına saygısı olmayan, hocasına saygısı olmayan, formasına saygısı olmayan bir adam istemiyorum ben takımda. Açık ve net söylüyorum bu adam dün maçı satmıştır. Biraz ağır oldu ama malesef gerçekler bunlardır. Vitrin peşinde olan, maç seçen Cenk ve Hite gibi oyuncuların bizim takımda yeri olmamalıdır. Ayrıca Hite 1 maç kötü oynadı diyen arkadaşa bütün maçları tek tek izlemesini öneriyorum, istikrarsızlık abidesi bir oyuncuya böyle demek basketboldan yoksun bir yorumdur.

Bu yazdıklarımla Dee'yi savunuyorum durumu çıkmasın ama gerçekten Dee'den önce yorumlanması gereken oyuncu Hite'dır. Sene başından beri hepsine sahip çıktım ama son antreman ve bu maçta gördüklerimden sonra kendini tutmanın bir anlamı yoktur.

Benim gördüğüm Dee hocasına ve formasına saygılıdır Hite ise sene başından beri agresif tavırlarıyla kimseye karşı saygısı olmayan bir oyuncudur.

Son olarak Dee 1 sene daha bizimledir ama Hite gidecektir. Ama kesinlikle Dee'yi savunmuyorum ona sahip çıkmamız gerektiğini söylüyorum çünkü seneye kadromuzda olacaktır kendisi.

Biraz ağır kusura bakmayın ama sizler gibi benim de sabrım taşabiliyor.

mustafakaya' Alıntı:
Mademki bi oyuncuyu bir maçla değerlendirecez Hite nin bu takımda yeri yok !

Bir maç mı? :kop

Bir sezon demek istedin galiba..

Bu forumda Dee'ye savunanlarda çok iyi biliyor Dee'nin nasıl bir performans gösterdiğini..Ama yazamıyorlar.Elleri varmıyor eleştirmeye.Yani şu maçtan sonra bile Dee hakkında olumlu tek şey söyleyebilecek var mı?

Tugay peki sen Dee'den başka bir oyuncuyu izlemiyor musun kardeşim? Yazdığın her yazı Dee ile ilgili. Dee kötü oynuyor kabuldür ama gözlerini sahadaki diğer oyunculara da çevirsen azıcık. Yani her defasında aynı şeyleri buraya yazmanızdan gına geldi artık.

Arkadaslar hatırlayın Dee olmadan nasıl sıkıntı çekiyorduk.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Tugay peki sen Dee'den başka bir oyuncuyu izlemiyor musun kardeşim? Yazdığın her yazı Dee ile ilgili. Dee kötü oynuyor kabuldür ama gözlerini sahadaki diğer oyunculara da çevirsen azıcık. Yani her defasında aynı şeyleri buraya yazmanızdan gına geldi artık.

İzliyorum Kerem Abi ancak hangi oyuncumuz olursa olsun kötü oynadıkları maç sayısı bir elin beş parmağını geçmez.Geçtiğini varsayarsak da bu seri şeklinde değil maalesef.

Benim burada tepkili olmam Efes maçından sonra gelip ''işte size Dee'' ,''tek gözlü kahraman'' yazılarının bizlere sunulmasıdır.Ancak bizim gibi birçok kişi biliyordu ki Dee'nin bu performası ligi bitirmiş bir Ender-Penn ikilisine karşıydı.Sağolsun Telekom maçındaki oyunuyla bizleri yanıltmadı kendisi..

Bizim Dee'nin kasaplığını yaptığımız veya ipini çekmek için fırsat kolladığımızı düşünebilirsiniz.Böyle de düşündüğünüzü tahmin ediyorum şahsen..

Ancak öyle bir olay olamaz.Biz armaya sevdalıyız ve bu armayı taşıyan her oyuncunun başımızın üzerinde yeri vardır.

Beklentiler şampiyonluk mertebesi kadar büyükken Dee'den böyle bir performans görmek gerçeksen psikolojik dengeleri alt-üst ediyor maalesef.Tepkilerin sebebi budur sadece.Ama bu kadar kötüyken onu savunmak da gerçekten çok abes oluyor..

Futbolda olduğu gibi baskettede yürekli oyuncular istiyoruz şuan takımımızda buna örnek c.gaines,hüseyin beşok,tufan ersöz gibi oyuncular var bunlara önümüzdeki yıl yenilerini eklemeliyiz

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":8waqwdw7]Tugay peki sen Dee'den başka bir oyuncuyu izlemiyor musun kardeşim? Yazdığın her yazı Dee ile ilgili. Dee kötü oynuyor kabuldür ama gözlerini sahadaki diğer oyunculara da çevirsen azıcık. Yani her defasında aynı şeyleri buraya yazmanızdan gına geldi artık.

İzliyorum Kerem Abi ancak hangi oyuncumuz olursa olsun kötü oynadıkları maç sayısı bir elin beş parmağını geçmez.Geçtiğini varsayarsak da bu seri şeklinde değil maalesef.

Benim burada tepkili olmam Efes maçından sonra gelip ''işte size Dee'' ,''tek gözlü kahraman'' yazılarının bizlere sunulmasıdır.Ancak bizim gibi birçok kişi biliyordu ki Dee'nin bu performası ligi bitirmiş bir Ender-Penn ikilisine karşıydı.Sağolsun Telekom maçındaki oyunuyla bizleri yanıltmadı kendisi..

Bizim Dee'nin kasaplığını yaptığımız veya ipini çekmek için fırsat kolladığımızı düşünebilirsiniz.Böyle de düşündüğünüzü tahmin ediyorum şahsen..

Ancak öyle bir olay olamaz.Biz armaya sevdalıyız ve bu armayı taşıyan her oyuncunun başımızın üzerinde yeri vardır.

Beklentiler şampiyonluk mertebesi kadar büyükken Dee'den böyle bir performans görmek gerçeksen psikolojik dengeleri alt-üst ediyor maalesef.Tepkilerin sebebi budur sadece.Ama bu kadar kötüyken onu savunmak da gerçekten çok abes oluyor..[/quote:8waqwdw7]

dee brownu cok eleştiren birisi olarak bende keremin sölediklerine katılıyorum.artık kabul etmemiz gerekir ki dee brown kapasitesi sınırlı bir oyuncu, kendini geliştirmeye calışan bir oyuncu.dee şu anda bu ligin en iyi 5 guardın birisi değil. hatta ilk 10a bile zor girer.biz sürekli ondan bir nba yıldızı perfomansı bekliyoruz.ve bu beklenti devam ettikçe eleştiriler hiçbir zaman bitmeyecektir.

bence bu seride keremin de sölediği gibi kapasitesi cok daha yüksek olan, muhtemelen dee nin aldığı ücretten cok daha yüksek mevlalar alan, hitenin performansı sorgulanmalıdır.dee neticede elinden geleni her zaman yapmaya çalısıyor.ama hite için bunları sölemek çok zor.insallah düzelirr ve giydiği formanın hakkını verir robert hite..

polemik konusu yapmaya luzum yok bu konu çok tıklanıyor diye yazdım dixon hapoele 18 dakkda 18 sayı bırakmış bilemiyorum aklım hala onda

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Burada Dee'nin kabahatı yok.Hite gibi adamımız var,Avrupanin en iyi kısası olmaya aday ileride..Koy Hite'i 1 numaraya al yanına Cenki bak gor nasil oynuyoruz.Saka maka Zorla Adnan Polata CV'mi gondertecekler,takıma antrenor olarak basvurmak icin :p :p :p :p

Hite iyi oyuncu lafım yokum. İyi mücadele ediyor ve savunma fundamentalı ve zekası olmamasına rağmen çabukluğunu ve atletizmini savunmada iyi kullanıyor. Hücumda da dış şutu iyi ama daha da önemlisi yakın mesafe şutu sokabiliyor çoğu kısanın aksine, hem de bildiğimiz jump-shot. Ancak bunların yanında fundamentalında dribling gibi bariz eksikler var. Topla hızlanamıyor. Penetreleri havada dengeli bitiremiyor vb. Bu yüzden ileride Avrupa'nın en iyi kısası olacak / olabilir demek abartıya kaçıyor.