Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Yahu durun tamam istediğiniz bir Dee BROWN sahada olmayabilir.Ama öyle haram etmeler,utanmalar yakışmıyor bizlere.

Size kim garanti verdi bu oyuncu her maç çift haneli istatistikler ile oynayacak diye! Çoğumuz bu elemanın fazlasıyla şişirilmesinden dolayı yazılı ve görsel medya da inanılmaz beklentiler oluştu ama hepimiz bu zamana kadar yanıldık!! Kesinlikle Winner bir eleman değil ve bu haliylede olamaz.Altın'a boyamışlar Amerika'dan Türkiye'ye göndermişler ama bu haliyle bir gümüşten farkı yok...

Seneye kesinlikle daha tecrübeli bir 1 numaramız olmalı.Britton da gerçekten felaket oynadı ya iş yine dönüp dolaşıp yanlış tercihlere geliyor neyse uzatmayacağım :?

Hite disiplinsizmi,yoksa coachu ile uyumsuz mu?Ilk basta bunu irdelememiz lazım.Hite TR liginde kac macta ne yapti,Dee'ye nazaran kıyaslayın derim.Bu yabancıların uzerindeki gerginligin sebebi ANTRENORDUR.Oyunu okuyamayan,Hite oyunda iken ve iyi gidiyorken,kenara alması vs..Joventut Badalona'ya karsi Hite'i de gorduk,digerlerinide..Charles Gaines ve Hite disinda sampiyonluk ruhu tasiyacak yabancımız ne yazikki yok.Dee Brown'un seneye kalması cok gereksiz olur.Adnan Polatın eli bir degsin su takıma,cok operasyonlar olacaktır,insallah!!!!

Sayet her sezon ilk 5 hedefliyeceksek,Alpella-Oyak Renault-Dackaya kaybettigimizde uzulmeyeceksek,Dee'de kalsın,Johnsen'de kalsın,Cemal'de..NO PROBLEM!

Kardeşim ben kaç kez antremana gittim ve iddia ediyorum Dee birçok oyuncumuzdan daha hırslıdır ve hocamıza yardımcı olmaktadır. Ruhsuz falan değildir onu eleştiren ve antremana gelen başka arkadaşlar da bunu doğrulayabilirler. Maçta da hiçbir zaman ruhsuz değildir. Ruhsuz demek ne demektir önce onu bilmek gerekir. Dee her zaman birşeyler yapmaya çalışmıştır. Ama saçmalamıştır kimi zaman çünkü kaldıramayacağı sorumluluklar verilmiştir kendisine özellikle de bizler tarafından. Çok kötü oynamıştır ama ruhsuz değildir.

Hite ise hiçbir zaman hocaya yardımcı olmamıştır. Sene başından beri kaç kez dışarı çıkarken hocasına artistlik yaptığını saydın mı? Hocayla anlaşamıyorsa artistlik mi yapması gerekiyor? Bu takımın patronu Murat Özyer'dir ve herkes ona saygı duymak zorundadır. Ben onda saygı göremiyorum. İsterse diğer maçlarda 25 sayı atsın hiçbir değeri yoktur artık benim için.

Ayrıca Hite'ın istatistiklerini vermeni rica ediyorum kaç maçta ne yaptığını. Söz senindir.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kardeşim ben kaç kez antremana gittim ve iddia ediyorum Dee birçok oyuncumuzdan daha hırslıdır ve hocamıza yardımcı olmaktadır. Ruhsuz falan değildir onu eleştiren ve antremana gelen başka arkadaşlar da bunu doğrulayabilirler. Maçta da hiçbir zaman ruhsuz değildir. Ruhsuz demek ne demektir önce onu bilmek gerekir. Dee her zaman birşeyler yapmaya çalışmıştır. Ama saçmalamıştır kimi zaman çünkü kaldıramayacağı sorumluluklar verilmiştir kendisine özellikle de bizler tarafından. Çok kötü oynamıştır ama ruhsuz değildir.

Hite ise hiçbir zaman hocaya yardımcı olmamıştır. Sene başından beri kaç kez dışarı çıkarken hocasına artistlik yaptığını saydın mı? Hocayla anlaşamıyorsa artistlik mi yapması gerekiyor? Bu takımın patronu Murat Özyer'dir ve herkes ona saygı duymak zorundadır. Ben onda saygı göremiyorum. İsterse diğer maçlarda 25 sayı atsın hiçbir değeri yoktur artık benim için.

Ayrıca Hite'ın istatistiklerini vermeni rica ediyorum kaç maçta ne yaptığını. Söz senindir.

Istatistikleri oynadigi maclarda iyiydi.Joventut macında mukemmeldi.Ben Hite'in Joventut'a 25 sayi atabilme ihtimalini seviyorum.Yoksa 30 sayi fark yiyorduk.Dee'ye ragmen bize finale yukselebilme sansini yasattigi icin tesekkurlerimi sunuyorum

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Ben Hite'in Joventut'a 25 sayi atabilme ihtimalini seviyorum.Yoksa 30 sayi fark yiyorduk.Dee'ye ragmen bize finale yukselebilme sansini yasattigi icin tesekkurlerimi sunuyorum
Ben de Dee´nin Eurolig takımı olan Efes Pilsen´e 25 sayı atma ihtimalini seviyorum.

Buradan Hite´in emeklerini yok sayıp Dee Brown´un oyununu yeterli bulduğum sonucuna ulaşılmasın. Galatasaray forması giyen oyuncuya "formaya yakışmayacak davranışlar sergilemediği sürece" saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum.

Evet çok güzel..

Dee'ye sevgi göstererek ve saygıyı sürekli ön planda tutarak hareket ediyoruz.Kötü oynasak da farketmez çünkü bunun sayesinde play-off'larda rakibimizi eleyeceğiz değil mi?Elensek ne olur ki ne önemi var şahların,padişahların gönlü olsun yeter.

Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Mademki bi oyuncuyu bir maçla değerlendirecez Hite nin bu takımda yeri yok !

Bir maç mı? :kop

Bir sezon demek istedin galiba..

Bu forumda Dee'ye savunanlarda çok iyi biliyor Dee'nin nasıl bir performans gösterdiğini..Ama yazamıyorlar.Elleri varmıyor eleştirmeye.Yani şu maçtan sonra bile Dee hakkında olumlu tek şey söyleyebilecek var mı?

Ben sonuna kadar Dee nin yanındayım !

Şansızlık son saniyelerde Rüştü Nuran süper bir maç yönetti Dee ye olan faul atlandı !

hiç kimse kusura bakmasın galatasaraya gelmiş en balon oyuncu....bir yıl boyunca boşuna beklenti yaptı..marc dickelı felan alsaydık çok daha iyiydi..zatın 0 şutu var ve her son topu o kullanıyor..bu kadarmı sahipsiz bu takım..bence derhal kadrodan çıkarılmalı..murat ve cüneyt daha verimli olur..doğrusu bu

Dee Brown 14 sayı 5 ribaund 4 asist..Bunu görenler büyük ihtimal daha ne yapsın tarzı şeyler yazcaktır..Ama şut yüzdelerine bakmalarını tavsiye ederim..Bu adam Avrupa basketbolu için ideal bir guard değil..

ya atamıyorsan atmayacaksın bu kadar basit...randy'yi hatırlıyorsunuz hiç şutu yoktru ama oyunu domine ederdi ...dee de hızlı ve içeri girmeli sıkça fakat girmiyor bi değişik adam...

Artık bu olay kişileri eleştirmekten çıktı biz artık bir takımız ve birşeyler yapacaksak takım olarak yapacağız

ligden düşen takımların guardları(marshall strickland,clerance gilbert) bile dee den daha iyi.

İNŞALLAH SENEYEDE TAKIMDA KALMAZDA KURTULURUZ

Gerçi dee brown'da beykoz'da veya alpella'da oynasa en az o oyuncular kadar iyi istatistikler yapardıda oynadığın takım galatasaray olunca böyle yetersiz kalabiliyosun.