Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Zafer Güneş' Alıntı:
türk tele koma neden elendik anketim vardı ve dee brown seçeneğini site yöneticileri kaldırıyor bu biçim iş böyle insanların görüşlerine saygı duyulmuyor yazık tek bir forum oluşturmak istiyorlar herhalde

nedeni basit eğer ,bütün oyuncular kariyerinin en iyi maçlarını oynadılar bir dee brown vasat oynadı, diyosan olabilirdi.ancak elendikse bunda herkesin ufakta olsa bir payı mutlaka vardır.herkes işini düzgün yapsaydı bugün bunları konuşmazdık.

Zafer Güneş' Alıntı:
türk tele koma neden elendik anketim vardı ve dee brown seçeneğini site yöneticileri kaldırıyor bu biçim iş böyle insanların görüşlerine saygı duyulmuyor yazık tek bir forum oluşturmak istiyorlar herhalde
Anketteki Dee Brown seçeneğini kaldıran kişi olarak yanıt vermem gerekirse; Sana göre Türk Telekom´a elenmemizin sorumlusu Dee Brown ama bana göre Charles Gaines veya Chris Owens veya ... Neden benim oy hakkım yok?

Hatayı karşıda aramak yerine olaya biraz daha geniş açıyla bakmayı deneyelim.

Zafer Güneş' Alıntı:

daha ilk mesajdan maksatlı bi topic
ikinci mesajda forum hakkında agır eleştiri

:)

Kimse yazmasın!!
Pınar Hanım gelip neler yazacak ona baksın herkes..
Bakalım Dee Brown ağlarken kaç paket mendil harcamış,öğrenelim.
Hem daha erken değil mi eleştirmek için?Gerçek Dee'yi görecek herkes!!
Ama nerede görecek bilmiyorum.

Edit:Barış Çamur kardeşime bu topicten selamlar..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Kimse yazmasın!!

Nerde o hocamız ve aslanlarımızın yanındayız pankartı nerde ? Birilerinin bunu görmesi lazım !

mustafakaya' Alıntı:
Tugay Aktepe' Alıntı:
Kimse yazmasın!!

Nerde o hocamız ve aslanlarımızın yanındayız pankartı nerde ? Birilerinin bunu görmesi lazım !

Bu taraftar Dee'nin yanında çok oldu..O yabancılar içinde salonda en fazla ilgiyi Dee gördü maç içerisinde..Bence bunları Dee Brown'un görmesi lazımdı ve görmedi..Biz de göreceğimizi gördük zaten..3-0 ile süpürüldüğümüz bir çeyrek final...

bence dee brown elinden gelenin en iyisini yaptı.Efes maçında maçı kazandırınca çok iyiydide telekoma elenicemi kötü oldu.Takımımıza beklenilen katkıyı verememiş olabilir ama elinden geleni yaptığını düşünüyorum.Demekki kapasitesi bukadar.

Tek suçlu dee brownda maçı 3 saniye kala kaybetmemize neden olan murat kaya hiçmi suçlu değil yani

Kapasite ?
%30 larda 3 sayı %50 lerde bir serbest atış ncaa de efsane olmuş nba e girmiş bir guard için kapasite olarak mı yorumlanıyor.

Bu sezon ki başarısızlık için kimseyi eleştirmiyorum zaten hep takımın yanındayım ama ben sezon'un 2.yarısından beri dee brown takıntılıyım top oynayken sinir oluyorum boş atışları kaçırıyor.

Dee Brown ABD'ye ne zaman dönüyor?

Seneye guard'ımızın kendisi olmadığını öğrenip bilsek de rahatlasak..

Bir takımın guardı bu kadarmı yeteneksiz, bu kadarmı beceriksiz olur arkadaş..
Yok abi yok.. Bu herif ya kasıtlı yapıyor gitmek için, yada harbiden sınırlı bir oyuncu..
Amma abartmışız Dee'de, Dee diye.. Bugün Engelsiz Aslanlarımızın maçını izledim. Engelli olmasına rağmen yemin ediyorum Dee Brown'dan daha iyi oyun kuran, şut atan - akıl almaz paslar veren bir Haidari vardı sahada.. Düşündüm bir an kendime..
Gelecek sene gidicek zaten, gitmesi yakındır.

Tugay Abiminde dediği gibi ; bazıları gelip yazsın buraya Dee şu kadar adet mendil harcadı diye.. Unutmadan biz oyuncu falan değil şovmen almışız, rapçi almışız.. Kendisine müzik hayatında başarılar.. Çünkü basketbolda hiç bir şey yapamıyorda ;)

Aykun Alan' Alıntı:
bence dee brown elinden gelenin en iyisini yaptı.Efes maçında maçı kazandırınca çok iyiydide telekoma elenicemi kötü oldu.Takımımıza beklenilen katkıyı verememiş olabilir ama elinden geleni yaptığını düşünüyorum.Demekki kapasitesi bukadar.

Tek suçlu dee brownda maçı 3 saniye kala kaybetmemize neden olan murat kaya hiçmi suçlu değil yani

Aykut a hiç katılmıyorum bu konuda.. Burada Dee nin tüm yıllık performansı eleştiriliyor.. Aldığı paraya, ncaa kariyerine, nba de geçen senesine, kendisine taraftarın sevgi ve desteğine, hocanın güvenine bakarak konuşmak lazım.. Murat Kaya o topu elinden düşürmüş olabilir.. O zaman o da çıkar derki bu seri nasıl 2-0 a geldi.. Seri 2-0 a gelmeseydi o top kaybı bu kadar anlam ifade etmezdi belki.. Başarısızlık herkesindir ve ortaktır, tıpkı başarılar gibi..Ama Dee kendisinden bekleneni hiç bir zaman veremiştir.. Bu bir gerçek..

Aynen arkadas....
Dee Brownun ilk geldiginde hepimiz diyorduk bu Cocuk Cok yetenekli kendisine Göre bir Stili var basketbola, G.Fitchi hic aratmiyacak....
ölede baslamisti ama sonra noldu bilmiyorum parayi gördüdemi yatti ama ona hic inanmiyorum....
Söle bi bütün Sezona bakin ve Son toplara bakin macin bitiyor ve son hücüm bizde murat hocamiz hep ve hep dee ye kullandiriyor o son topu ve dee napiyor hic birisini SOKAMIYOR ve o maclarin hepsini yeniliyor....
telekoma karsida sen nebicim defans yaparsin el amine yaa allah askina??!!!
ve murat kayaya laf YOK o Dee den daha iyi ..
DEE SENI COK SEVIYORUZ AMA SEZON SONUNDA BEN SENI GÖRMEK ISTEMIYORUM TAKIMDA

Eleştrinin tadını kaçıranlara!!!

Dee yapamıyor, Dee iyi guard değil, şutu yok vs..... bir sürü eleştri yapabilirsiniz ama alay etmek ne oluyor???
Yok rapçi almışız, go home vs.....

Lütfen GS nin sözleşmeli oyuncusuna hitap ederken saygılı olun!!!!

Dee Brown çok kötü bir sezon geçirdi ve hepimizi hayal kırıklığına uğrattı.

Ama anlayamadığım nokta;

NCAA'de efsane olmuş ve NBA'e draft edilmiş bir basketbolcunun hiçbir şey yapamadığı konusunu, basketbolcu olmadığını ve sizlerin bile ondan iyi oynayacağı konusunu derin basketbol bilgilerinizi kullaranak bizlere de anlatırsanız memnun oluruz.

Biraz destekli sallayın burası kimsenin rahatlama yeri değil.

Eleştri nasıl yapılır bazı arkadaşlar bunu öğrenememişler, burada Dee ile alay etmeyi, başka forum üyelerine kinayeler yapmayı marifet zannediyorlar!!!
Oysaki Timur Sağlam ve Ahmed Arif arkadaşlar sezon başından sonuna kadar çeşitli eleştriler yapmışlardı, bazı yazdıklarına katılmasamda yazılarından zevk aldım hep, kimseye sataşmazlardı, kimseyle alay etmezlerdi, sadece eleştrilerinin nedenlerini çok açık ve net yazarlardı!!!

Aşağıda yazılanlar eleştri değil benim nezdimde!!!
Kimse yazmasın!!

Bir takımın guardı bu kadarmı yeteneksiz, bu kadarmı beceriksiz olur arkadaş..
Yok abi yok.. Bu herif ya kasıtlı yapıyor gitmek için, yada harbiden sınırlı bir oyuncu..
Amma abartmışız Dee'de, Dee diye.. Bugün Engelsiz Aslanlarımızın maçını izledim. Engelli olmasına rağmen yemin ediyorum Dee Brown'dan daha iyi oyun kuran, şut atan - akıl almaz paslar veren bir Haidari vardı sahada.. Düşündüm bir an kendime..
Gelecek sene gidicek zaten, gitmesi yakındır.

Tugay Abiminde dediği gibi ; bazıları gelip yazsın buraya Dee şu kadar adet mendil harcadı diye.. Unutmadan biz oyuncu falan değil şovmen almışız, rapçi almışız.. Kendisine müzik hayatında başarılar.. Çünkü basketbolda hiç bir şey yapamıyorda

Bunlar neden eleştri değil peki???
1-Hiç bir açıklayıcı bilgi yok gördünüzmü morardınızmı dışında.
2-Saygılı bir yaklaşım hiç yok.
3-Başka insanlara sataşma var

Bundan sonra böyle yazılara hiç bir şekilde izin vermeyeceğim forumda!!!

Kerem Abi,
Beni Dee'nin NCAA'de efsane olması veya NBA'e draft edilmesi ilgilendirmiyor..
Galatasaray'da yapacakları lazımdı bizlere.Fakat maalesef kendisinden randıman alamadık ve şahsi görüşümdür bu tabii ki seneye takımda guard mevkiinde kendisini görmek istemem.
Kalırsa da desteğimizi sürdürürüz ancak bu gelecekteki başarı açısından pek aydınlık bir yol olmaz.

Ali Alpar' Alıntı:
henüz Telekom maçları oynanırken yazdığım gibi, Dee Brown derhal (hiç beklemeden, acilen, arkasına bile baktırılmadan, istanbulda bir sabah daha göremeden, hatta as soon as possible, daha başka nasıl ifade edilebilirse öyle) gönderilmelidir. şu kesin ki, bu kadro onun yerine adam gibi bir 1 numarayla oynasa, şu anki konumundan çok daha iyi yerde olurdu.

Dee her türlü bu takıma zararlı olmuştur. birincisi onun yüzünden Cüneyt'ten verim alamadık, eminim ki tanıdığım-bildiğim Cüneyt 1. oyun kurucumuz olsaydı çok daha verimli olacaktı. ikincisi ligdeki en iyi yabancılardan biri olan Hite, Dee yüzünden 6.adam olmak zorunda kaldı ve bu da doğal olarak oyununu etkiledi.

"2007/2008 genel oyuncu yorumları" konusuna gönderdiğim postun Dee ile ilgili bölümlerini buraya da koyayım dedim...