Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Kötü bir haber başarısız oyuncuyu takımda tutup başarılı adamları göndererek başarı hedefleyecekler demek

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Kötü bir haber başarısız oyuncuyu takımda tutup başarılı adamları göndererek başarı hedefleyecekler demek

Aynen kardeşim..
Dee bize yeterde artarmış..
O yüzden ligi 5. bitirdik ya da çeyrek finalde elenip geçen yılın bile uzağında kaldık.
Sanki guard kıtlığı var dünya üzerinde.
Millet Solomon ve El-Amin gibi lig düzeyinin üzerinde guardlar ile mücadele etsin,
Biz Woolridge'ler,Braswell'lar ile oyuncumuzu karşılaştırıp artılarını-eksilerini bulmaya çalışalım.
Seneye iyi bir guard ile sezona girmek istiyoruz.

2 yıllık sözleşme taraflar memnun olmaz ise ki GS tarafının hiç memnun olduğu bir tarafı yok bu oyuncudan feshedilir.Umarız NBA de bir takım bulur.Veya gelişim liginde devam eder.Bizden uzak olsun da yani bir oyuncu için böyle konuşacağım aklıma gelmezdi ama hüsran yaşayınca anlıyor insan :(

Kaldıki bu kadroyu kuran ve bugünlerde bu halde olmamızı sağlayan Sayın Murat hocamızda beraberinde gidecektir.

Önümüzdeki yıl yeni bir guard ve hoca ile başlayacağımız kesin ;)

dee bizim guardımız olamaz şu haliyle ama ''şu haliyle''

NBA yi bu sene unutsun dee şu hali ilede bize zarar verir düşüncesindeyim bize daha "winner"diye tabir edilen zor anlarda topu elinde tutacak bi guard lazım dee de şuana kadar hiç öle bi oyuncu olamadı gerek kolejde gerekse utahta,sene başından beri diyorum ama malasef dee buraya "winner"oyuncu olarak gelmedi çünkü kapasitesi belli dee nin özellikleri bambaşka bide fazla istikrarsız biraz çeki düzen verirse kendine...

Winner , winner , winner ....

Solomon topu kendi değil başka birileri ketirince bu özelliğe bürünüyor .
El-Amin zaten Tutku guard oynuyor o 2 numara gibi bişeyde kalıyor.

Dee Brown takımı oynatır : hemen eleştirilir winner değil ! Dee Brown ın yanına winner bir 2 numara veya 3 numara koy o takım nasıl işliyor gör. Örneğin : Dee Brown ın kolej yılları !

Mustafa; Fenerbahçe'nin diğer guardı kim söylermisin Solomon ile beraber oynayan,topu getiren..

Veya son 10 saniyede topu getiripte üçlük atan kim merak ettim açıkcası..

Dee ile Solomon'u karşılaştırdığında Dee'yi üstün bulmuyorsundur umarım..

Barış, ben sana hemen cevap veriyim.
- Hakan Demirel :kop (Müthiş Yetenek)

Yahu daha neyin hesabını yapıyoruzki.
Türkiye Ligi'nin en iyi guardları şu anda Play-Off finalinde.
Takımlarını getirdikleri nokta burası işte..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Barış, ben sana hemen cevap veriyim.
- Hakan Demirel :kop (Müthiş Yetenek)

Yahu daha neyin hesabını yapıyoruzki.
Türkiye Ligi'nin en iyi guardları şu anda Play-Off finalinde.
Takımlarını getirdikleri nokta burası işte..

iste bu kadar basit winner guard budur takımının finalde olmasını saglıyosa bitmistir :) bizim guardımız bize kac mac kazandırmıstır lütfen sölermisiniz

Bence Dee Browna haksızlık yapılıyor Arkadaşlar lütfen eleştirirken Avrupadaki ilk yılı olduğunu unutmayın

ılkesı olabılır ama bızde galatasarayız stajerlık yerımı buras el amın solomon fınalde hersey ortada lıgde guardlardan yana dıllerı yanan takımlar bız bjk cola efes'ın durumlarıda acık bu baglamda olay son derece acık daha tecrubelı bır guard bulmalıyız

sizde solomona takmışsınız şahsen ben solomon gibi çirkef bir oyuncuyu takımımda görmek istemem

saadet ünal' Alıntı:
sizde solomona takmışsınız şahsen ben solomon gibi çirkef bir oyuncuyu takımımda görmek istemem
takımda olsını istemk yada istememk ayrı konu benim için önemli olan taımına ne kattıkları kafada giden maçların büyük bölümünde insiyatif kullanıp çoğunu kazandırmıştır dee bu ekik göze çarpıor insiyatif almıyor son topu kulandığı zaman ise zorla kullanıyor havası veriyor bana

Solomon belki çirkeftin çok ağır hakaretleri gerektiren davranışlar sergilemiş olabilir ama oynadığı basketbol ile şuan F.Ülker için çok şey ifade ediyor. Bırakın bu ligi Avrupa'nın üst düzey guardlarından biri...

Bazı söylenen sözler vardır ne kadar anlamlıdır o sözler
"Guardın kadar konuş"
Bu sezon bu sözün haklılığını gördük şimdi solomon daha iyi bir guard'sa şampiyon Fenerbahçe ülker olacak el amin'se telekom ... Eğer bizim guardımız bunlardan daha iyi olsaydı Şampiyon Galatasaray olacaktı.

arkadaşlar merhaba. bu benim forumdaki ilk mesajım. ilk önce; solomon gibi adi bi adamla ,oyuncumuzu karşılaştırmamalıyız. bir de daha önceleri bizim takımda jason kidd ,steve nash flan oynadı onları izledikte mi bu adamı beğenmiyoruz anlamadım ki :( bence dee brown dört dörtlük bir oyuncu ihtiyacı olan zamandı onu aldı. seneye çok faydalı olacağına inanıyorum

kesinlikle sana katılıyorum Kaan

saadet ünal' Alıntı:
kesinlikle sana katılıyorum Kaan
dee savunması harika bir oyuncu ve penetreleri de son macta gördüğümüz gibi muhteşem. sutunu geliştirdiği takdirde unutulmazlarımızın arasına gireceğini düşünüyorum.. geçen sezon evimiz de fenerbahçeyi dağıttığımız maçta solomonû çok iyi savunmuştu.

Yahu bu adam tek başına sayı makinesi diye mi getirildi. Adam takımı yönetmek hızı ile basit sayılar atmak ve attırmak için geldi. Sizin istediğini karşılık veremeyen Hite'dır. Hite bu takımın skor yükünü çekmesi için getirildi. Ancak inişli çıkışlı performansıyla istirarı sağlayamadı. Eğer istikrarı sağlasaydı Solomon gibi maçın sonunda çıkıp atardı üçlükleri. Vel asıl oyuncularımızın potaniyeli ortada ancak sporcular bilir bir insan da makine mi her maç aynı düzeyde şut atsın, koşsun v.b

Ayrıca ben mücadeleye bakarım. O adam değil mi arması için kendini yerden yere atan o adam değil mi beykoz maçında bir top için futbolcu gibi sağadan sağaya depar atan. Bana bir tane Amerikalı gösterin bu kadar özverili bir basketci. Solomon ve Galatasaray savaş ve barış kadar birbirine uzakdursun!