Denham Brown

içeri giriyor ama yaptıkları yetersiz kalıyor umarım uyum sorunu vardır!

Ben şöle bir kanı edindim.

Brown olsada olur olmasada...

Yani bu adam bize yarı finali geçirttirecek biri değil.İlk turu o olmadan da geçme şansımız zaten yüksek.

arkdaslar bu adamın geldınden berı oynadıgı tum macları ızledım emınım cogunuzda ızlemıssınızdır.Bu adam emın olun bos bır adam degıl asıst zekası var sut kabılıyetıde var ama keske turkıyede baska bır takıdma bır sezon fılan oynayıpta oyle gelseydı gs ye.bı arkadas fıtch dısında kısme yok demıstı ıcerıye dıkıne oynayan sımdı demham da var ama ne yazık kı yuzdesız attı alpella macında.neyse hayırlısı artık.

Hakan Oksuz' Alıntı:
arkdaslar bu adamın geldınden berı oynadıgı tum macları ızledım emınım cogunuzda ızlemıssınızdır.Bu adam emın olun bos bır adam degıl asıst zekası var sut kabılıyetıde var ama keske turkıyede baska bır takıdma bır sezon fılan oynayıpta oyle gelseydı gs ye.bı arkadas fıtch dısında kısme yok demıstı ıcerıye dıkıne oynayan sımdı demham da var ama ne yazık kı yuzdesız attı alpella macında.neyse hayırlısı artık.

kesinlikle katılıyorum ben stilini begendim.uyum sorunu mutlaka olucaktır aşarsa bişiler yapabilicegini düşünüyorum

NBDL'den gelen her oyuncu 2-3maç sonra açılıyor; gerçek kimliği ortaya çıkıyor... Çünkü NBDL'de oyuncular çok fazla antrenman yapmıyor. NBDL maçlarında savunma bile nerdeyse yoktur... Jeff Graves'in ilk 3 maçına bakın bir de şimdiki oyununa... içeriyi bu kadar iyi zorlayan bu kadar mücadele eden bir oyuncu olacağını ilk 2-3maça bakıp söyleyebilir miydiniz? Denham'da Kolej liginde en iyi savunmacılardan biri olup hücüm özelliği yüksek bir oyuncuydu... Playofflar başladığında takımı bir üst seviyeye çıkartacağını umuyor; ümit ediyorum.

Denham'ın bu kadar kısa zamanda bizi ileriye taşıması zor ama sorun Denham'da değil.Bu 2 transfer 2. devre başında yapılsa herşey daha farklı olurdu bizim açımızdan.

sedace Türkiye Kupası için geldi ama biraz stratejik hata yapılmıs olabilir alısması için transfer doneminin bitmesinden 2-3 hafta once gelebilirdi.
ama yeteneksiz bir adam olmadığını anlayabiliyorum ama alışmak her Amerikalı için kolay olmuyor demek

Gün geçtikçe daha iyiye gidiyor.Efes maçında da fena değildi.İnşallah play-off'lara kadar daha hazır bir görüntü çizer.Play-off'larda bize çok faydalı olur.

türkiye kupası maçında son dakikalarda sorumluluk alması iyiye işaretti. bence playoff ta bizi bir üst tura belki çıkaramayabilir ama onunla daha güçlü bir şekilde rakip karşısına çıkacağımıza şüphe yok

dün iyi bir oyuncu olduğunu gösterdi umarım play offlarda faydalı olur!

Sırtı dönük oyunu dünkü maçta çok iyi oynadı..Özellikle bu oyunu Granger gibi çok iyi bir 3 numaralı oyuncunun üstünden yapması apayrı bir önem..Ayrıca çok kuvvetli bir oyuncu Denham Brown.Mücadeleyi çok seviyor.Bu özellikleri bize play-off'larda büyük yarar saqlayacaktır..

Taner Tuna' Alıntı:
Sırtı dönük oyunu dünkü maçta çok iyi oynadı..Özellikle bu oyunu Granger gibi çok iyi bir 3 numaralı oyuncunun üstünden yapması apayrı bir önem..

Hayır, önem mönem de.. Granger çok iyi bir üç numara savunmacısı değil ki (fiziken 2 numara zaten, aman aman savunması da yoktur), Brown iki katı onun..

Ömer H.' Alıntı:
Hayır, önem mönem de.. Granger çok iyi bir üç numara savunmacısı değil ki (fiziken 2 numara zaten, aman aman savunması da yoktur), Brown iki katı onun..
zaten brownun en büyük avantajı eşleştiği adamdan çok daha uzun ve kalıplı olmasıdır vede granger üstünden değilde efes gibi boyalı alan savunmasını çok iyi yapan bi takıma karşı dünkü etkili oynunu oynaması beni çok mutlu etti ve iyi bi oyuncu gibi durdu hatta gibisi fazla

Denham'e haksızlık ediyor bazı arkadaşlar bence , kumaşı iyi bir oyuncu biraz sabretmek gerekir diye düşünüyorum. Bir de şöyle bi durum var Galatasaray bugün Banvit'in mücadelesini ve sonuçta kazandıkları galibiyeti gördüyse bundan ders çıkarmalıdır bence , bizim Banvit'ten eksiğimiz yok fazlamız bile var ama yapmamız gereken şey onlar gibi savaşabilmek.Biz belki savaşıyoruz ama eğer yetersizse bu bi işe yaramıyor demektir , biraz daha bilinçli ve kaliteli basketbol oynamak adına savaşmalıyız , 25 metreden şut atmamalıyız :) Burak Sezgin'in yaptığı gibi.

Ömer öyle olsaydı dünkü maçta Denham'ı Granger yerine Mustafa Abi tutardı .. Ayrıca kastetmek istediqim aslında yaptıkları . Sonuçta Granger'da Efes takımında uzun süredir oynayan o takımın yapısına alışkın bir oyuncu.Her ne kadar hücum aqırlıklı olsada savunmasıda gelişmiş bir oyuncu.

Denham'ı Mustafa Abi anca 2 ay önce tutardı, yani Granger sakat iken. Mustafa Abi'nin maçta maksimum sabredilebilme süresi 10 dakika, hücumda o kadar berbat ki, Oktay hocanın sinirleri bile ona dayanamıyor. Bu yüzden "öyle olsaydı" Denham'ı Mustafa Abi tutmazdı. :)

İstediği kadar savunması gelişmiş olsun, Granger Brown'ın aksine gerçek bir 3 numara fiziğine sahip değil, bir anlamda bu avantajlı bir eşleşme. Basketbol tabiri ile miss match up bana göre (hoş bu genelde uzun kısa eşleşince kullanılır ama..).