Denham Brown

brown:1,98 granger 2,01 ama brown daha güçlü. Granger da fiziki olarak sakatlığı hala atlatamadığı için sayı atıyor ama savunmada ciddi zaaf gösteriyor bu anlamda gerçeknte bir match up sıkıntısı oldu. İlginç olan ise bizim Efes'in bu match up sıkıntısını kullanmış olmamız. Brown'a yüksek postta to verilirse oradan ligdeki her üç numaraya problem çıkartacak bir oyun tarzı var. umarım bu şekilde çocuğu kullanırız.

sonuç olarak bu adam Efes maçında bizim en iyi oyuncularımızdan biriydi.Öyle yada boyle bir eşleşme problemi yarattı ve bundan faydalandı takımada yarar sağladı bunu diğer savunmacı modellerine karşıda yapıp yapamayacağını önümüzdeki maçlarda görebiliriz ancak

Yine şut atamayan abuk subuk bi forvet.Beyaz amerikalı bi şutör forvet almalıydılar.Neden illa zenci amerikalı geliyo hiç mi beyaz oyuncu yok amerikada.zenciler şut sokamıyo en azından bizim seçtiklerimiz.

Oluyo bence.Beyazlar daha dengeli oluyolar forvet mevkiinde.

Eurolegaue de dikkat edersen csk hariç üst düzey takımların hiçbirinde siyahi forvet yok genelde avrupalı beyaz oyuncular ve bu uzun zamandır böyle.

Neden fazla siyahi amerikalı almıyolar acaba.

drew nıcholas(gecen senenın sayı kralı)antonıo granger alex acker vs.bu konu uzar gıder fıkrıne saygı duyuyorum ;)

ya hala şutör tartışması oluyor :) takımda fatih,cemal,graves dışında şuy tamayan oyuncu varmı ki biz hala şutör arıyoruz
bence şutör aramanın anlamı yok top kullansa mtihat bana göre takımın en iyi şutörüdür...

takimda sutor war bize bole 1 oyuncu lazimdi tufan murat fitch mithat tolga burak mitchell hepsi sut atabilen oyuncular bize nasi sutör lazim istikrarli sutör lazim fitch 2/10 3 lük isabetiyle oynamis biz istikrarli 1 sutör almaliydik fitchin sut stilide düzgün degil denhaminda degil.
granger her 3 lük kullandiginda dikkat edin insana girecek hissi weriyor bunun sebebide sutu çok dogru atmasi ayni sey harun erdenayda da war
fitchte hep diodum 1 lezzet eksikligi onun sebebide sut olarak ritm bulamiyor hep bu anlamda malik dixon dan geride kaliyor
1 eksikligide maç ne zaman zora girse normalde skorer in maçi açmasi lazim fitch hemen ortadan kayboluyor fitchin sutu bana guwen wermiyor sebebini bilmiorum ama sut elinden çiktiginda girecek hissi wermior ama malikte bu top girer diebiliordum

iste ritm bulmak böle bisey eski gunleri hatirlayalim biraz
http://www.youtube.com/watch?v=LAkScyjsWHI

bende bunu uzun zaman önce dile getirmistim. Fitch ritim filan tutamiyor. paso sut kullaniyor. iki tane üst üste sokuyor tamam simdi isindi diyorsun bir bakmisin 5 sut arka arkaya kacirmis sonra tekrar 1-2 tane sokuyor yine kacirmaya basliyor. bence rezalet bir sutör ve en önemlisi cok yanlis seciyor sutlari. Granger nerde Fitch nerde..kiyaslamaya bile degmez. Murat Kaya Fitch kadar israrla sut kullansa eminim daha yüzdeli atar. ama Murat'in Fitch'te olan torpil yok. iki sut kacirsin hooop kenara. Fitch potalari dövsün mac boyunca. :claps

Hay sutorunuze , anlamıyorsunuz sanirim bu takımın icerden sayi uretebilen adami yok mitchell disardan fitch disardan tolga burak disardan murat disardan tufan disardan cemal sayi uretemiyor fatih top gelince aval aval bakiyor graves disinda iceri yuklenecek adamimiz yoktu bence cok dogru bir secim bu takim icin hatta 2 kere dogru 10 kere dogru tam aradigimiz adam zorlamiyor calip cirpiyor sayi yapiyor + ustune + bence cok iyi eger efes macindaki gibi oynarsa dikkat ettiyseniz maca cok kotu basladi ama 1-2 guzel hareketten sonra kendine guveni geldi umarim kendine guvenir ve bu takima yararli olur bence cok cok iyi bir secim ...

Onur Sezgin' Alıntı:
Oluyo bence.Beyazlar daha dengeli oluyolar forvet mevkiinde.

Eurolegaue de dikkat edersen csk hariç üst düzey takımların hiçbirinde siyahi forvet yok genelde avrupalı beyaz oyuncular ve bu uzun zamandır böyle.

Neden fazla siyahi amerikalı almıyolar acaba.

Eğer Marcus Brown şutör değilse bende bu işi bilmiyorum. :D Hatta onun siyahi olup olmadığı bile sutörlüğünden daha çok konuşabilecek bir konu. :kop :kop

uğur sanırım sen demıstım daha once fıtch dısında ıcerı kateden oyuncumuz yok dıye sanırım sımdı sende goruyosun kı bıde buna denham eklendı elımızde bu var ve bız mecburen bunu kullanıcaz.Sanırım efes macındada yararlı oldu ınsallah boyle devam eder.

Gökce Başaran' Alıntı:
Eğer Marcus Brown şutör değilse bende bu işi bilmiyorum. :D Hatta onun siyahi olup olmadığı bile sutörlüğünden daha çok konuşabilecek bir konu. :kop :kop

İyi de Gökçe, burada bir kavram ikilemi oluyor. Şimdi şutör ve şut atabilen oyuncu arasındaki ayrımı bir yapalım, ondan sonra oyunculara şutör ve şut atabilen oyuncu diye itham ederiz.

Ben anlayamadım pek Ömer.Şimdi MArcus Brown'a kısaca ne diyorsun.

Yani ben şöle diyebilirim.Marcus deli sutördür ve o şutlarıda çemberin içinden geçirir.

Belki yanlış anlayarak yazdım ama kafa bir dünya zaten. :)

Ya ben zaten brownisavunuyorum evet fitch birazda tufan iceri giriyor obur oyuncular yalan dedim graveste vucudunu kullanarak atiyor ama fitchi oyun tarzi olarak tutmuyorum sıkıstıgı zaman asist yapmasini bilmiyor o yuzden graves ile en yararli yabancimiz olacaga benziyor seneye kesinlikle elimizde tutmaliyiz

Ömer H.' Alıntı:
İyi de Gökçe, burada bir kavram ikilemi oluyor. Şimdi şutör ve şut atabilen oyuncu arasındaki ayrımı bir yapalım, ondan sonra oyunculara şutör ve şut atabilen oyuncu diye itham ederiz.

????? abi sut atabilen oyuncu sut atar yani aslinda sut atabilen oyuncu diye birsey yoktur hepsi sut atar sutor ise cemberin icinden gecirip sutunu sokandir ben sana mesela sen kucukkene kenny travis diye bir zenci wardi bilirmisin mesela zenciydi attigi girerdi yada casa daki su hic oynamayan zenci adi aklima gelmedi attigi girer yada tolbert wardi gsda attigi girerdi yada dixon attigi girerdi simdi zenci sutor kavrami ??? ben anlamadim zenciden sutor olur eger ona yonelmisse eger yonelmemisse zenciden iceri drive edenki bence cok daha iyidir bu oyle bir oyuncu olur sutu hicbir ozelligi olmayan bir adam da atabilir yeterki boyu uzun olsun....Mesela korver :D

video ya bakınca maliki özlüyorum.bence gelecek sene için düşünülebilir.her ne kadar savunması olmasa ribaund almasada tam bi skorer..ayrıca asistta yapıyo bence malik seneye gelmeli.

kaan kural alpella-ksk maçını anlatırken galatasarayın marcus la ilgilendiği duyumlarını aldığını belrtti

Karşıyaka maçı olduğuna göre Marcus Slaughterdan bahsetmiştir.

Galatasaray Slaughterı alırsa ne olur? Kısaca.

Dehşet olur...