Denham Brown

Slaughter bu seneki performansından sonra degerini iyi katladı.Bunun sonucunda onu önümüzdeki sene kadrosunda görmek isteyen takımlar kesenin agzını açacaktır yalnız bana göre Marcus o kadarda çok iyi fiyata gitmez bir takıma eğer Galatasaray gerekli parayı denkleştirirse Slaughter önümüzdeki sene Galatasaray'da oynar yalnız elimizi biraz çabuk tutup erkenden anlaşmamız lazım

http://www.youtube.com/watch?v=Inm7muXA ... ed&search=

arkadaslar merak ettim su video bir tbl final macinin videosu gs la karsiyaka oynuyor yil 1986 1987 sezonu ve gs ust uste 2 senedir sampiyonmus bu macla 3. sampiyonlugu kacirmis bakin bakalim takimin koçu size 1 yerden tanidik gelio mu(Halil üner). sonra bana cevap verin bizi 1984 1985 ve 1985 1986 da o mu sampiyon yapti eger cevap evet se çok sasiririm dogrusu

Aklımdan geçiyordu doğrusu,alınsa harika olur.Görüldüğü üzere takımın heyecanını kaybettiği zamanlar ateşleyici etki yapacak bir oyuncuya -tercihen uzun- ihtiyacımız var.Mevcut oyuncuların çoğu kalacağı için bu ihtiyaç gelecek sezonki kadromuzda da mevcut olacak.
Çalışmalara erken başlanması güzel.3-4 oyuncu dışında bir kazancımız yok bu sezon.Ama gelecek sezon için akıllı hamleler şimdiden yapılırsa bu sezon çektiklerimize değer.

ya bilmiyorum ama graves baya iyi uyum sağladı tahminime göre marcusun istiyeceği para graves ten 2 kat daha fazla olacak biz gravesle idare etsek te o parayı 1 numarada harcasak mantıklı olmazmı
1 numarada mitchell var ama avrupa kupasında ona güvenemeyiz önüne 1 oyun kurucu alabiliriz bu türkte olabilir ender aslan gibi barış ermiş gibi onları alabilirmiyiz onuda bilmiyorum

Fitch- Gitsin (gidecek zaten)

Mitchell-gitsin

Graves- Kalsin

Brown-gitsin

adam gibi takim oyunu oynayan skorer gelsin

Mitchell yerine Green gelsin

Brown yerine Marcus gelsin

arakdaslar lutfen bence yabancılarla ılgılı bır sournumuz yok pek fazla.En buyuk sorun yerlıler takımı tasıyacak ekstra bısıler yapacak oyuncumuz varmı allahaskına soyleyın.Bence tum yabancılar kalsın tum yerlıler gıtsın bu kadarda arakdasıdnayım lafımın bugun eger dorduncu olduysak bıle bu yabancıların sayesınde...

Hakan Oksuz' Alıntı:
arakdaslar lutfen bence yabancılarla ılgılı bır sournumuz yok pek fazla.En buyuk sorun yerlıler takımı tasıyacak ekstra bısıler yapacak oyuncumuz varmı allahaskına soyleyın.Bence tum yabancılar kalsın tum yerlıler gıtsın bu kadarda arakdasıdnayım lafımın bugun eger dorduncu olduysak bıle bu yabancıların sayesınde...

Tufan'dan daha iyi bir Türk söyle bana (alabileceğimiz ama) sana haklısın diyim.

Murat'tan daha iyi bir Türk söyle bana (alabileceğimiz tabi) sana haklısın diyim.

Fatih'ten daha iyi bir Türk söyle (alabileceğimiz tabi) sana haklısın diyim...

o zaman yabancılara yuklenmıyeceksın kardesım herseyın sorumlusu yabancılar demıyeceksın. Hem 3 yerlı oyuncu yazmıssın fatih ve tufan zaten yerlıler ıcersınde sıvrılenler pekı ya dıgerlerı...casada oynayan alpellada oynayan tas gıbı yerlıler var bu bahane degıl....

Hakan Oksuz' Alıntı:
o zaman yabancılara yuklenmıyeceksın kardesım herseyın sorumlusu yabancılar demıyeceksın. Hem 3 yerlı oyuncu yazmıssın fatih ve tufan zaten yerlıler ıcersınde sıvrılenler pekı ya dıgerlerı...casada oynayan alpellada oynayan tas gıbı yerlıler var bu bahane degıl....
Herşey dışarıdan göründüğü gibi değil. Ne malum Casa Ted'de çok iyi oynayan, Alpella'da çok iyi oynayan yerlilerin bizim takımımızda da çok iyi oynayacakları? Bana göre alabileceğimiz en iyi yerlileri almışız zaten sene başında. Tabiki 2-3 değişiklik olacaktır. Dersen ki Tolga gönderilmeli, kaptan Burak gönderilmeli, o zaman kimse bişey demez zaten. Çünkü bu oyuncular sezon içerisinde takıma pek katkıda bulunamadılar ama gelipte bütün yerlilere sallarsanız, hepsinin gönderilmesini isterseniz, o zaman yanlış şeyler söylemiş olursunuz.

Murat Kaya Büyük Kolej de her maç 20 atıyordu.Ama Büyük kolejde.
Şimdi Yunus atıyor her maç 15 sayı Selçuk üniversitesinde.

Buyurun ayrımı siz yapın.

Selcuk Üniversitesi takiminin daha fazla skor opsiyonlarinin oldugu su götürmez bir gercek. hatta savunma zaaflarini bir kenara birakalim. bizden kötü takim degiller. yani Yunus'un Selcuk'ta yaptigini Murat Kaya nin Büyük Koej'de yaptigi ile bir tutmam.

Valla ister tutun,ister tutmayın ama bu bir gerçek.Tamam Yunus gelsin seneye bize.Keşke gelsede haklı olduğumu herkes görse.

Tolga,Mithat gitsin diğerleri kalsın bence.

murat kaya duygusal bir adam sene başında Türkiye Kupasında oynarken canavar gibiydi niye?
çünkü ilk 5 te çıkıyordu ve sürekli kenara bakmıyordu yani rahattı
fitch ile birlikte Murat'ta özgüvenini yitirdi
neyse benim Murat'ın yetenekleri konusunda en ufak bir şüpem yok ama bu sene kendini bulamadı alısamadı bench oyuncusu olmaya ama alıştığı zamn takımın oyununu her girdiğinde 1 vites yükselticek bir oyuncu

evet brown'ın şutunda bozukluk var ama bunun sebebi taç atarmış gibi atması değil topa yükseklik kazandırmadan çember hizasında yolluyor bu yuzden top çembere çok sert çarpıyor şutu bozan o.
yoksa şutları çembere düzgün gidiyor
şurda haklısınız bencede kalıcı olması zor bir adam kalıcı olması gereken adam Greves gibi olmalı ki onu çok yararlı buluyorum

brown'un atış stili çok kötü yaa.havada zaten topun girmiyeceği belli oluyor.iyi yanı ise bana atletik geldiii...

şut stili iyi veya kötü bence bunu değil şut yüzdesi tartışılmalı.şut yüzdesine bakarsak fena değil boş kaçırmıyo,potaya arkası dönükken dönüp atabilio.
bana göre çok faydalı bi oyuncu özellikle savunmada vede 3veya 4 numara oynuyabilio

Bende Brown'ın şut stiline filan bakmıyorum. Şut stili çok değişik olupta çok yüzdeli oynayan basketbolcular var. Bana göre Brown'daki asıl sorun çok bencil oynaması. Topu eline aldığı zaman pas atmayı pek düşünmüyor. Çok zor bir pozisyonda olsa dahi ilk tercihi hep şut atmak. Bu yüzden de takıma pek fayda sağlayamıyor. Atletik bir oyuncu, iyi özellikleri var fakat çok bencil. Öncelikle takım oyunu oynamayı öğrenmesi lazım.