Derbiler İpekçi'de oynansın!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar son Tekel maçı gösterdiki derbi maçlarda hatta Telekom ve EFES maçlarında A.cömerte sığmayacağız bir çok insan dışarıda kalacak.
Takımımız artık seyirci açısından daha büyük bir potansiyele sahip ve Yönetiminde çağrı yapması ile (resmi site+gstv+medya) A.ipekçi'yi doldurabiliriz unutulmamalıki Türkiye'de en fazla taraftarı olan klüp biziz yeterki gücümüzün bilincinde olup harekete geçirelim.......
Son olarak 5000 üzerindeki her rakamda A.İPEKÇİ A.CÖMERT'TEN iyidir
geçen sene bir cuma maçında 8. olabilmek için bu rakamı fener maçına getirebildiysek iddalı bir takımla pazar günü oynanacak bir derbide bunun çok üzerine çıkacağımız aşikardır....
LÜTFEN HOCA VE ŞUBE İLE TEMASI OLAN ARKADAŞLAR BUNU İLETSİNLER EN AZINDAN DÜŞÜNÜLSÜN!!!!
SAYGILARIMLA

Ercan Ertek' Alıntı:
recep şen gs tv de sezon sonuna kadar maçlarımızı ahmet cömert spor salonunda oynıyacağımızı söyledi.
derbileri Sadece ipekçide oynayalım diyorum ben.
fener maçında cömertte çok insan dışarıda kalır...

eyüp abi bence rakibi ahmet cömert te daha iyi boğarız abdi ipekçi de tribünle saha arasında mesafe uzak salon çok büyük iyi bir ambians için 2 3 kişilik bağırmak gerekir.geçen sene fb maçı nı hatırlıyorum da boğazımdaki damarlarım felak olmuştu.taraftarın dışarıda kalması konusuna gelecek olursak..taraftar sezon boyunca maça gelmesin fb maçı oynansın taraftar dışarıda kalsın çok zıt bir olay.maçlara seyirci gelsin ki güsel bir salona sahip olabilelim bir an önce.

Fenerbahçe maçının İpekçiye alınması bizcede mantıklı.Dün bir beyin fırtınası yaptıkta gelicek insanlar olarakta saha içine uzaklık olarakta daha sağlıklı olacaktır.

ahmet cömertte o macı o salonda tamamlayabilicegimizi zannetmiyorum..
ama bence ahmet cömertte oynanmalı abdi ipekçiyi dolduramayız gibi geliyo bana

çok çok çok yanlış olur bana göre neden diyeceksiniz
fenerli oyuncular idmanlarını maçlarını hep orda oynuyorlar
potalara filan çok alştılar hem orası bize olimpiyat stadı gibi gelir
ahmet cömertte öyle bir hava oluştuki ora hem küçük hem daha fazla baskı yapılabilir ali samiye gibi yani
ama ynede abilerimiz daha iyi bilir nerenin daha iyi geleceğini bana göre ahmet cömertte kalınması mantıklı

bana göre en iyisi ahmet cömert.biz yabancı sayılırız a.ipekçi'ye .adam gibi atmosfer yaratalım ahmet cömert'te herkes ürksün.zaten sonuçta son karar yönetimin.ama bence ahmet cömert daha uygun olur.

taraftar açısından ipekçi güzel olabilir ama o zaman sadece bağırmaya gitmiş oluruz biraz kazanma şansımız varsa da fener maçında onuda kaybederiz mrsic zaten leblebi gibi atıyor ipekçide üçlükleri duman oluruz ahmet cömert daha iyi olur bencede

Tunç Altanlar' Alıntı:
taraftar açısından ipekçi güzel olabilir ama o zaman sadece bağırmaya gitmiş oluruz biraz kazanma şansımız varsa da fener maçında onuda kaybederiz mrsic zaten leblebi gibi atıyor ipekçide üçlükleri duman oluruz ahmet cömert daha iyi olur bencede

öle bundan korkarsak sokar bundan korkarsak çok ii savunma yapıo diye başarıya ulaşamayız murat hocamız sistemini oturtsun bide 4 numara geldimi işimize yarıcak değil mrsiç alayı gelse tutamaz bizi

kimsenin kimseden korktuğu yok bunlar gerçekler fener bizden daha kaliteli ve iyi bir takım fazla duygusallığa gerek yok. ama ipekçide oynarlarsa çok rahat kazanacaklardır.Yok ama ikinci periyot bitiyor,üçüncüde kovalamaca başlıyor bir de polislerin yamultması cabası

geçen sene sahamızda yaptığımız bjk maçında yenilmemize rağmen maç içinde 40 dk.küfürsüz tezahüratlar yaptıysak artık fb maçlarındada aynısını yapmamız lazım.fb maçlarında edilen küfürler fb'lilere zarar vermiyor.olan yine taraftara ce kendi oyuncularımıza oluyor.biz küfürsüz olaysız tam destek verirsek takıma oyuncuların moral durumu yükselir.böylece fb'yi yeneriz kesin.

Uygun bir maç gün ve saati ile Abdi İpekçide çok rahat 7-8 binli rakamları görebiliriz. Tabi takım o maça kadarda iyi gitmeli mutlaka.

Herkes aynı sorunu söylüyor. Gaza gelip gereksiz işler yaparak salonunu boşaltılmasına neden olmamalıyız. Herkes kendine hakim oldugu gibi yanındakine de sahip çıkmalı.

Eğer bu maç Cömertte olursa, sanırım ilk defa bir basket maçına 3-4 saat önceden gitmek gerekecek girebilmek için.

Bana görede Abdi İpekçi Olimpiyat stadı gibi bizim için. Dolsa da Ahmet Cömert'teki gibi atmosfer olmaz(Malum oyuncuya yakınlık). Ama Ayhan Şahenk mi Ahmet Cömert mi kıyaslaması daha mantıklı olur.

Birde artık taraftar gün geçtikçe bilinçleniyor. Aşırı bir tahrik olmazsa ve polis abartmazsa bence salon boşaltılmaz.