DeSean Hadley

savunmayı ayakta tutan isim onun sayesinde malik te savunma yapmaya başladı

biz dawkinse yetişemedik maalesef.bizim seyredip beğendiğimiz oyuncular daha çok hücumlarıyla öne çıkıyordu.ama dawkinsi bir kez olsun seyredebilmek isterdim.

tam bir defans oyuncusu ve surpriz bi skorer boyunu cok iyi kullanıyor ve hırslı oynuyor kopek gibi yapısıyor adamına ve kitliyor adammı bnim sezon basından beri begenerek izledigim bi oyuncu ama uner sağ olsun adama cok az sure verdi nedenini daha anlamadım ama son haftalarda oyuncu sıkıntısı yuzunden fazla sure alıo ve performansını yukseltti

Son GALATASARAY-Ülker maçına damgasını vurdu...
Narmal şartlarda 3 lük denemeyen denesede çok düşük bir yüzde tutturan Hadley son maçta adete çoştu.
Maçı kaybetmemize rağmen oyunu ile bana oldukça zevk verdi.
Yanlış hatırlamıyorsam 4/3 3 lükle %75 yüzde yakaladı.
Zaten tek maç için yorum yapmak onun için oldukça yanlış olur.
Ülkemize gelen en iyi savunmacılardan biri....
Umarım bu sezonda da onu kadromuzda görürüz.
2005/2006 sezonunda bize izlettiği süper oyun ve mücadeleci
ruhu ile herkese örnek olduğun için sağol....
We Love DeSean :claps :claps :claps

bıraz daha guler yuzlu yani sıcak bir oyuncu olsa coook daha iiyi olurdu ama bncede super bir savunmacı nba de olmamasının nedeni kısa boyu cunku 3 numara adamı top kullanması 2 ye uygun diil ama tam bir avrupa savunmacısı

aslında hücumda da başarılı olabilirde fakat taktik olarak hücumda ona fazla sorumluluk werilmedi weya topu fazla elinde istemedi.gerektiği zaman hücumda da iyi maçlar çıkartmıştı.bu sezon ondan iyisini bulamıcaksak kalsın.kendisi faydalı oyuncu özellikle büyük maçlarda.erman hoca ondan çok iyi yararlanır bence.çünkü tam bir görev adamı

Tamam spektaküler bir adam değil ama başarı isteniyorsa takımda kesinlikle olması lazım. Defansıyla, top çalmasıyla, hücum ribaundlarıyla çok etkili, skorer kimliği zayıf ama zaman zaman sayı üretiminde de başarılı olduğunu unutmayalım. Hadley'i kaybetmeyiz umarım.