Erden Timur

Tamamen amacı trollük olan insanların hiçbir şekilde ciddiye alınmaması tarafındayım.Ciddiye alınacak insanlar değil ki.

Bunlar öyle insanlar ki önce trollük yaparlar,sonrasındada karşı cevap geldiğinde kendilerini savunmaya çalışırlar.

Fakat zıvanadan çıkmış durumdalar,ortada hiçbir şey yokken,durduk yere Erden Timur'un yıpratılmaya çalışılması günümüzde spor medyasının ve Türkiye'de sporun yeteri kadar neden gelişemediğinin örneğidir.
 
Rakipler tabiki onu yıpratmaya çalışacak. Ama genel kurul ve taraftar bu adamın arkasında durursa 2-3 sene içinde ligin Bayern Münih'i olacağız. Karşı tarafında rahatsızlığı bundan kaynaklanıyor. Burada bize düşen ona sonuna kadar destek olmaktır...
 
Galatasaray’in mevcut yonetici veya yonetici potansiyeli olan butun kisilerden en buyuk neferi ve gelecekteki en buyuk sansi..Bu adama sahip cikalim.Bu adam cikarsiz,zararsiz sadece bu kulubu seviyor ve hic bir siyasi guc veya baska birsey umrunda degil.
Ekleme : Yalniz kendisinden ve tum Gs’nin bugunku ve gelecekteki yoneticilerinden tek ricam su Beyaz Tv denen tuvalet kagidi parcasina herhangi bir beyan vermeyin,programlarina baglanmayin.Umarim ki en fazla 7-8 aylik omurleri kaldi zaten bu tarz viruslerin.
 

Üst