Erden Timur

Tamamen amacı trollük olan insanların hiçbir şekilde ciddiye alınmaması tarafındayım.Ciddiye alınacak insanlar değil ki.

Bunlar öyle insanlar ki önce trollük yaparlar,sonrasındada karşı cevap geldiğinde kendilerini savunmaya çalışırlar.

Fakat zıvanadan çıkmış durumdalar,ortada hiçbir şey yokken,durduk yere Erden Timur'un yıpratılmaya çalışılması günümüzde spor medyasının ve Türkiye'de sporun yeteri kadar neden gelişemediğinin örneğidir.

Rakipler tabiki onu yıpratmaya çalışacak. Ama genel kurul ve taraftar bu adamın arkasında durursa 2-3 sene içinde ligin Bayern Münih'i olacağız. Karşı tarafında rahatsızlığı bundan kaynaklanıyor. Burada bize düşen ona sonuna kadar destek olmaktır...

Bende 30 yasindayim. Hayatimda iki yönetici gördüm Galatasaray büyklügünü ve vizyonunu kavrayabilen.

1. Haldun Üstünel (malesef cok kisa dönem yöneticlik yapti)
2. Erden Timur

Tek Duam Erden Timur uzun süre yöneticilik, baskanlik yapar. O oldugu sürece istersek sampiyon olmayalim ücüncü. dördüncü olalim ama hep destekleyelim.

Bu yaz zerre kadar futbol takip etmedim, zerre kadar duyum veya transfer kovalamadım. hazırlık maçı bile izlemedim, önümüzdeki sezon 11'imiz nasıl olacak zerre kadar fikrim yok. bu rahatlığın tek sebebi erden timur. o nasıl olsa iyi bir kadro dizmiş, Okan hocayı memnun etmiştir diye düşündüğüm için transfer kovalayan ve duyumcu takılan arkadaşlarıma da o kadar sallamayın bu işleri diyip makara yapıyorum kendileriyle, cidden ilk kez bu kadar rahatım eskiden hazırlık maçında mağlup olsak sıkıntıdan uyku uyuyamazdım. Kendisine basketbol konusunda ne kadar sitem etsek de futbolda 1 sene içinde getirdiği vizyon, Avrupa kupası hayalleri kurdurması, yaptığı transferlerin kalitesi ve maliyet olarak bu kaliteli oyuncuları da çok ucuza kapatması, Galatasaray'ın yapılacak tesis ve projelerine sorgusuz sualsiz parasını çıkarıp dökmesi (Kemerburgaz için 600 milyon lira ödemiş diye okudum bir yerde ve yönetimde buraya para akıtan tek kişiymiş, doğruysa heykeli dikilsin cidden.), uzun süredir "ha battı ha batacak" diye medyada ve iş adamları arasında alaya alınan Galatasaray'ın borçlarının bitirilecek olmasında büyük pay oynaması ve saymakla bitmeyecek bir sürü şey. Kendisinin futbolda hakkı ödenmez, bir önceki döneminde Galatasaray'ı ele güne rezil kepaze eden Dursun Özbek yönetimi, tabiri caizse yatıp kalkıp Erden Timur'a dua etmeli.

Yaşı benden biraz büyük olanlar, kendisini Adnan Polat'ın kusursuz yöneticilik dönemiyle eşliyor. Adnan Polat gerçekten tarihin en kudurtucu (20:45), en başarılı yöneticilerinden biri. Ama ne yazık ki bir o kadar da kötü bir başkan, Galatasaray tarihinin en rezil en kotu dönemlerini biz o varken yaşadık. Stad açılışı yaptığımız yıl yaşananlar falan neyse detaya girip keyif bozmaya gerek yok. Tek korkum, Erden Timur'un başkan olması durumunda kendisi ile aynı kaderi yaşaması. Umarım böyle bir durum olmaz, umarım yarın öbür gün zamanı geldiğinde ve başkan olduğunda eşlediğimiz Adnan Polat'tan 180 derece daha farklı, daha başarılı ve daha kupalı bir dönem geçiririz. Ömrü uzun olsun diyelim.

Basketbol konusunda da kendisinden yakın bir zamanda kontra görmek dileğiyle...

Kulübe kazandırdığı sponsorluklar adına da tekrar tekrar tebrik etmek lazım. Araplara, Uzakdoğuya, Ruslara yalakalık yapmadan gidip Galatasaraylı ve Milli değerlerimiz olan dev markalarla dev kulüplerin finansal standartlarında sponsorluk gelirleriyle kulübe her yönden fayda sağlayacak sponsorluklar kazandırdı. Çok büyük adam.

Kulübe kazandırdığı sponsorluklar adına da tekrar tekrar tebrik etmek lazım. Araplara, Uzakdoğuya, Ruslara yalakalık yapmadan gidip Galatasaraylı ve Milli değerlerimiz olan dev markalarla dev kulüplerin finansal standartlarında sponsorluk gelirleriyle kulübe her yönden fayda sağlayacak sponsorluklar kazandırdı. Çok büyük adam.

Ruslara yalakalık yapmama olayına ayrı parantez açmak lazım. Fenerbahçe inanılmaz aciz bir durumda. Şuan UEFA sarmak istese Fenerbahçe'ye çok net yaptırım uygular mesela. Arda Güler ile yakaladıkları prestiji Kiev'in açıklamaları yerle bir etti gibi, akabine birde yaptırım gelse kimse selam bile vermez bunlara. Ruslara yalakalık yapmaları falan inanılmaz eziklik. senelik 5-10 milyon Gazprom parası akacak diye savaştaki heriflerin dibinden ayrılmıyor kendilerini rezil ediyorlar. Taraftarları falan Putin diye bağırıyordu en son onları hiç dile getirmiyorum bile. Aynı durum keza Beşiktaş için de geçerliydi ama Beşiktaş'ı sallayan yoktu pek.

Bizim bu toplara girmemiş olmamız yönetime büyük + yazıyor. kendilerine bu konuda da teşekkür ederim bir taraftar olarak.

Angelino: "Bir an evvel takım arkadaşlarımla tanışmak ve başlamak için sabırsızlanıyorum. Kilit olan şey, Erden Bey'in yaklaşımı oldu. Barcelona'ya gelip beni ziyaret etmesi, bana olan yaklaşımı, karar vermemi kolaylaştırdı."

Bende 30 yasindayim. Hayatimda iki yönetici gördüm Galatasaray büyklügünü ve vizyonunu kavrayabilen.

1. Haldun Üstünel (malesef cok kisa dönem yöneticlik yapti)
2. Erden Timur

Tek Duam Erden Timur uzun süre yöneticilik, baskanlik yapar. O oldugu sürece istersek sampiyon olmayalim ücüncü. dördüncü olalim ama hep destekleyelim.
Haldun Üstünel Galatasaray'ın başına gelmiş en kötü yöneticilerdendi.

Zaha'ya yıllardır hayranım.Fenerbahçe ile anılması bile üzüyorken bir anda bize transfer olması büyük şaşkınlık yarattı.Büyüksün Erden Timur çok büyük.

Son düzenleme: