Eurochallenge 1. Maç | Galatasaray CC 87 - 72 KK Zagreb

Zagreb takımıyla yeni avrupa kupasında ilk maç Ayhan Şahenk'te.Yeni kupaya iyi başlamak bir kaza yapmamak iyi olur bizim açımızdan.
Rakibin kadrosu:
-Vedran Morovic
-Luka Pesut
-Luka Zoric
4 Ante Tomic
5 Jakov Vladovic
6 Petar Babic
7 Krunoslav Simon
8 Ivan Papac
9 Mario Dundovic
11 Andrej Stimac
12 Toni Dijan
13 Filip Basljan
14 Darko Novosel
15 Dzenan Rahimic
24 Luka Drezga

Bu takımda bizi en çok zorlayacak isim 4 numaralı oyuncuları Tomic olacak.
17 S,13 R,3 AS ile oynuyor.

Re: Fiba EuroChallenge|Galatasaray-KK Zagreb(26.11.2008)

eurochallenge ile spormaxin bir anlaşması yok diye biliyorum yani vermez tek umudum galatasaray tv oda şuan test yayınında oda veremez ki test yayını bitsede bi canlı yayın aracı alınmadan oda çok ama çok zor da nese inş hayırlı olur

Onur Karakuzu' Alıntı:
eurochallenge ile spormaxin bir anlaşması yok diye biliyorum yani vermez tek umudum galatasaray tv oda şuan test yayınında oda veremez ki test yayını bitsede bi canlı yayın aracı alınmadan oda çok ama çok zor da nese inş hayırlı olur

Canlı yayın aracı alınmış diye biliyorum.Bir karışıklık var sanırım tvmizde o karışıklık giderilince maçları yayınlarlar...

İşin tuhaf yanı o gün Bayan takımının saat 20.00 da kendi sahasında maçı var. Erkek maçını 17.00 filan yaparlar heralde.

Erkek maçında 100 kişi kız maçında da oradan kalan 50 kişi olur.
Rahat bir galibiyet olur sanıyorum.

şu ligedeki basket maçlarını pazar günleri yapsalar olmaz mı? cumartesi günü çalışanları hiç düşünmüyorlar.

artık zagrebide geçemezsek neler olur tahmin bile edemiyorum

Selçuk Kahveci' Alıntı:
şu ligedeki basket maçlarını pazar günleri yapsalar olmaz mı? cumartesi günü çalışanları hiç düşünmüyorlar.

artık zagrebide geçemezsek neler olur tahmin bile edemiyorum

Bunlar hafta sonu olursa lig maçları ne zaman oynanacak üstat :)

herhangi bir yayıncı kuruluş yoksa,ve gstv de yeterli imkanı bulursa yayınlayacaktır.Ama izlemeyeceğim oda ayrı bir konu.

Zizic Badalona'yla anlaşsa bile bu maçı oynadıktan sonra ayrılmalı. Olmazsa içeride sorun yasayabiliriz, özellikle hucumda.

bu kupa hakkında hiç bir bilgim yok biraz bilgilendirirseniz iyi olacak :) sanırım futboldaki inter toto gibi bir şey olmalı :)

aslanlara başarılar lütfen maça gidelim :)

Çok gereksiz ve zamansız bir maç bu maçları oynamanın takıma ne bir katkısı olur ,nede yararı mantıksız bir karar

Burak Barut' Alıntı:
Erkek maçında 100 kişi kız maçında da oradan kalan 50 kişi olur.
Rahat bir galibiyet olur sanıyorum.

Buducnost serisinden önce de böyle yorumlar okuyordum. Adamlar sonucta Yugoslav ekolüne sahip ve kendini göstermeye calısan genç bir kadrosu var. (Cok tanıdık geliyor degil mi ;) ) Adriyatik Ligi' nde Buducnost' un 6 galibiyet 3 maglubiyeti, Zagreb' in ise 2 galibiyet 7 maglubiyeti var.

Ancak sunu da onemli bir anektod olarak sunabiliriz ki; aynı ligde daha gecen hafta Istanbul' da F.Ulker' e Euroleague' de 3. uzatma sonunda zar zor kaybeden Vlado Ilievski' li, Mirza Begic' li, Marco Milic' li , Saso Osbolt' lu Union Olimpija' da 3 galibiyet 6 maglubiyetle Zagreb' in 1 puan üzerinde yer alıyor.

Pota altındaki oyuncuları Ante Tomic 1987 dogumlu ve gelecek sene cok daha buyuk organizasyonlarda kendini izleyecegimizi tahmin ediyorum.(Ornek: Nikola Pekovic ve Zoran Erceg)
Adriyatik Ligi ' nde Partizan ve Cibona gibi Euroleague takımları karşısında bile double double performanslar sergileyen Tomic' i iyi savunmak maçın gidişatı açısından oldukça önemli. Tomic ile beraber; iki kısaları Krunoslav Simon ve Jakov Vladovic' de kaydadeger oyuncuları olarak göze carpıyor.

Emre Satır' Alıntı:
bu kupa hakkında hiç bir bilgim yok biraz bilgilendirirseniz iyi olacak :) sanırım futboldaki inter toto gibi bir şey olmalı :)

aslanlara başarılar lütfen maça gidelim :)
Galatasarayın Uefa Kupasını almadan önceki hali diyebiliriz.Yani Galatasaray Uefayı almadan önce Uefa avrupanın 3 numaralı kupasıydı, bizim aldığımız sezon ise kupa galipleriyle birleştirilip avrupanın 2 numaralı kupası olmuştu.inter-toto biraz ağır kaçar gibi.Hatta bazı yorumcular Efesin aldığı koraç kupasına denk görüyor.Koraç da 3 numaralı kupaydı.