Eurochallenge 2. Maç | Dexia 91 - 65 Galatasaray CC

Re: FIBA EuroChallenge|Dexia-Galatasaray(02.12.2008)

Çetin Yılmaz bu iki oldu!
kara bulut gibi çöktün başımıza
"KARASES"

Kadroya bakıyorum umutlanıyorum , maçları izliyorum tüm umudum tükeniyor !

Ayrıca Murat Kaya bu takımda topu ilk kullanacak isim olmalı . Eli bir yerine kaçan yabancıdansa Murat bu işi yapsın . Ayrıca gördük ki bunu rahatlıkla kaldırır . Sakatlıktan çıkmış haliyle bile çok geliştirmiş olduğunu belli ediyor .

MS ve ruhsuz Zizic'e güle güle ...

polat başkan bunları floryaya sokma genç takımla çıkalım diyenler + 1

söylenecek o kadr cok sey varki.dikkat ettiniz mi cogu 3lukte biizm oyuncularımız el bile göstermedi cemal gurovic milo sadece benım hatırladıklarım.zizic zaten kafasında bitirmiş tamam bitiirebilrsin ama aldıgın paranın hakkını vermek zorundasın.strciklanda kimse bi şey demesin adamın yetenegi bu bugunde elinden geleni yaptı.suc diger oyuncularımızda ve murat ozyerde.kimsenn camiayı böyle kucuk dusurmeye hakkı yok.adamların seyircileri resmen dalga geçti:mad::mad:

Eser Atalay' Alıntı:
Çetin Yılmaz bu iki oldu!
"KARASES"

Ne diyor gene abi maç başında olur böyle başlangıçlar Galatasaray geri döner geçer diyordu :D :D

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":1ny7u6zr]Çetin Yılmaz bu iki oldu!
"KARASES"

Eser abi ne dedi yine Çetin yılmaz??[/quote:1ny7u6zr]

Emreciğim bişey demedi adamın sesini duyduğumuz maç 30 yiyoruz yeter ama!
bi sıra İlker Yasin böyleydi :)

10 adet oto yıkıyıcısına yenilen takıma ve çalışanlarına birşey diyemiyorum artık kelimeler anlamsız. Düşmanız biz sadece...

teoman örge
antonio graves
alican güney
dejan milojevic
cemal nalga

altay özürgancı

ve benchten birkaç oyuncu çıkarsak en azından savaşırlar.En azından formalarına diğer oyuncularımızdan daha çok önem verirler.

size bir daha destek verenin.... bundan sonra erkek baskebolu takip etmicem.maçlara gelmicem.. yazıklar olsun hepinize

hala murat özyer napsın diyen var !!
bu takımı böle kötü ruhsuz inançsız basiretsiz ve sistemsiz oynamasının nedeni anlamak için bir komisyon kurup duayenler biraraya gelip fikir alışverişinde bulunup bir karar vermeleri mi gerekio...

haa oyuncular oynamıyomu dediklerini yapmıyolarmı hangi takımın formasını giydiklerinin farkında değillermi çekersin kenara oynatmazsın koyarsın onların yerine alicanı altayı teomanı kybedersek de böle kaybedelim ben razıyım en azından bir nedenimiz olur

Osman Aydın' Alıntı:
Edebiyatçı sesin çıkmıyor.

Ya olum bak terbiyeni takın.Tanımadığın insanlar hakkında laf atma.Bide git kendi asıl adınla üye ol..suat aydın üyeliği yetmedimi sana..

Osmanmısın suatmısın nesin... ikili tartışmalarını git başka yerde yap...

Millet gider tau'yla başa baş oynar badalonayı deplasmanda yener.biz oto yıkamacılarından 26 sayı fark yiyoruz. REVİZYON ŞART BU TAKIMA ! ! !

O formanın hakkını vermeyen bu saat itibaren gitsin istifa etsin gereken kişilerde yeter