Eurochallenge 2. Tur 5. Maç | Galatasaray CC 73 - 80 BC Kyiv

Re: Galatasaray-Bc Kyiv

Sevgili Ahmed abimizinde dediği gibi Kyiv için tek çıkış yolu tempoyu düşürüp süreyi en iyi şekilde kullanmak olacaktır. Kadroları ne kadar yetersiz olursa olsun bunu başarırlarsa istedikleri skoru alırlar. Ama bu birazda Galatasaray'lı oyuncuların ellerinde. Bu kupada sürekli inişli çıkışlı grafikler olduğu için kesin konuşmak zor ama yüksek tempolu oyun ve yüzdeli dış atışlar en önemli faktör olacaktır.. Yeri gelince 4 kısa ile oynayıp bunları gerçekleştirmek lazım. Hosley oynarsa onu 4 numarada kullanmak akıllıca olacaktır..

hayır, hemen çıkmicaz.kyiv in bologna ya yenilmesini beklicez.bizim de Ewe Baskets Oldenburg u yenmemiz gerekecek.

Bolonga maçına ne kadar umtsuz ve sadece zevk almak için gitmişsem buna o kadar inançlı ve yine zevk almak için gideceğim.Ben inanıyorum bu farkı sağlayacağımıza daha önce yaptık çünkü.Beki önceki maçlar gibi çılgın bir dış şut yüzdemiz olmaz ama onların tempo düşürmesine izin vermezsekiki iki sayar gideriz.

O parmak arma ve takım aşkı uğruna kalkar ama hayalperest gibi hissediyor insan kendini bizim takım daha oturmamış, belirli bir düzeyde basketbol oynayan bir takımımız maalesef mevcut değil, sakatlar ise cabası. Tamam iyi oynuyoruz kötü değil ama 34 sayı Kyiv değil başka bir takıma da fark atabileceğimizi sanmıyorum,ama isterlerse yapabilirler bundan şüphem yok.

Alison Sudol' Alıntı:
O parmak arma ve takım aşkı uğruna kalkar ama hayalperest gibi hissediyor insan kendini bizim takım daha oturmamış, belirli bir düzeyde basketbol oynayan bir takımımız maalesef mevcut değil, sakatlar ise cabası. Tamam iyi oynuyoruz kötü değil ama 34 sayı Kyiv değil başka bir takıma da fark atabileceğimizi sanmıyorum,ama isterlerse yapabilirler bundan şüphem yok.
viewtopic.php?f=1&t=6185

Bu akşamki Ewe-Virtus maçı da önemli aslında. Eğer Ewe Virtusu yenerse , Virtusun gruptan çıkamama ihtimali doğar O yüzden son maçlarında Kievi deplasmanda yenmek zorunda kalırlar. (EWenin son maçta bizi yenme ihtimali nedeniyle)

Sonuç olarak bence herşey olası. Bugün geniş rotasyon ve önemli hucüm silahlarımızla istediğimiz farkı yakalayabiliriz. 3lükler işimizi kolaylaştırsa da potaaltına topu indirip rakibi faul problemine sokabiliriz.

çoook çoook gereksiz bir maç diyemiyeceğim yeni katılan iki oyuncu açısında takıma alışma sürecinde iyi bir antreman olacağını umuyorum.

Mithat Duran' Alıntı:
çoook çoook gereksiz bir maç diyemiyeceğim yeni katılan iki oyuncu açısında takıma alışma sürecinde iyi bir antreman olacağını umuyorum.
Yeni transferler bu maçta forma giyebilecek mi?