Eurochallenge 3. Maç | Khimik 87 - 75 Galatasaray CC

Re: Eurochallenge | Khimik: 87 - Galatasaray: 75

96 ruhunda paraya açlık yoktu.Alp Yalman sıfır borç ve kasada para ile bırakmıştır Faruk Süren'e.O kadroda başarıya açlık vardı başkanından antrenörüne oradan da topçusuna kadar...
Parasız dönemimiz 2000'den sonra başladı...

Resmi site ve basket dergisi siteleri grupta son sırada yer aldığımızı yazmışlar ya kimse fibanın resmi sitesine bakmıyor yada maçları akip etmiyor sanırım, averajla üçüncü sıradayız, umarım kalan bütün maçları alıp en azından ikinci olarak ilk 16 ya kalırız..

Sonuç değerlendirmesi yapacağım. Maçı takip etmedim, sonucu yeni gördüm. Artık benim de sabrım kalmadı.

Potansiyelimiz olmasa tamam eyvallah der geçerim ama varken böyle bir potansiyel bu mağlubiyet yakışmadı takımımıza.

O kadar yatırıma emeğe yazık..

Diyecek artık birşey malesef kalmadı.Biliyorum ki bu mağlubiyetlere sevinenlerde var içimizde.
Onlara hakettikleri alkışı vermek istiyorum.
Evet siz haklıydınız biz yanlış yaptık.

Kimse kendini üzmesin bence bu takım desteklenmeyi haketmiyor. Murat Özyer'de bi de ne hakla salona seyirci gelmesini istiyor anlamak güç.Bundan sonra bu takım için üzülmeye gerek yok

Benim üzüldüğm durum oyuncuların bir türlü asılmamaları maça aynı zamanda kuruluş amacımızı ters hareket etmeleri kulübümüzün en büyük ilkesi Türk olmayan takımları yenmekti yalnış hatırlamıyosam bunu geçen sene gerçekleştirmiştik yazık

Burak Barut' Alıntı:
Diyecek artık birşey malesef kalmadı.Biliyorum ki bu mağlubiyetlere sevinenlerde var içimizde.

İmza :(

Burak Barut' Alıntı:
Sasıracaksın ama İMZA!!!

Bu mağlubiyetlere en cok MURAT ÖZYER karsıtları sevinmiştir Burak baska kim sevinirki

Burak Barut' Alıntı:

Burakcım canım kardeşim Galatasaray armasının altında alınan hiçbir mağlubiyete sevinmedim,sevinmem de...

Şunu söyleyebilirim ki evet biz haklıydık, bizler haklı olduğumuzu zaten biliyorduk.Mühim olan sizin bilmenizdi.Sizlerin bunu alınan saçma sapan mağlubiyetler sonrası dile getirmeniz zaten olayın tüm içyüzünü ve düştüğümüz rezil durumu gözler önüne seriyor.Zaten şu kötü duruma düşmesek sevgili Murat Hoca'nızın arkasından çekilmezdiniz...Eminim.

Son söz konuyu açan Okan kardeşimize, amça kardeşim bir daha olmuyorsa açma :p Uğursuz seni =)
Tugay artık savunulacak birşey yok.

Ben de Murat Özyer karşıtıyım ama bugün sahada oynanan oyun çok canımı acıttı,o formanın bu kadar küçüldüğünü düştüğünü görmek çok kötü.Ne olursa olsun takımın kaybetmesini bekleyen zannetmiyorum ki bizden olsun,Galatasaray'lı olsun.

Artık bardak taştı falan değil,bardak kırıldı kimsenin umrunda değil,ne yapılıcaksa bir an önce yapılmalı.

arkadaslar tamam hepimiz sinirliyiz isteksiz oyundan dolayi ama saygi sinirlarini zormaliyalim lutfen, bize yakistigi gibi tepki verelim.. bide su parasizlik icinde basari edebiyatida bi son bulsun artik, gerek 96-2000 gerekte daha sonra galatasaray'da odemelerde gecikme olmustur ama herkes parasini almistir, hic bir futbolcunun ac kaldiginida sanmiyorum.. turkiye futbol tarihinin en cok kazanan futbolculari galatasarayin o donem oynayan oyuncularidir..

Herkes ağzından çıkanı kulağı duysun ben muhalifim mağlubiyete sevinecek kadar şerefsiz değilim.Hiç bir gerçek galatasaray'lı da sevinmez.

Hatalarınıza kılıf ararken doğruları zamanında gören ve bunu söyleyenleri bu şekilde itham edemezsiniz.

Bu forumda kimseyi yaşına bakmadan yalnızca Galatasaray'lı diye muhatap alıp cevap verdik,bilgilendirdik.Doğruları zamanında görüp,söylediğimiz içinmi!!! mağlubiyete sevinecek kadar eziğiz.

Ben bu kupanın ne kadar anlamsız olduğunu takıma yarardan çok,zarar getireceğini bizim takımın yaşlı ve rotasyon sorunu çekeceğini ,bununda takım üzerinde olumsuz yanları olduğumu söylediğimde bir araba dolusu laf edenler şimdi haklı olduğumuzu görünce ,böyle terbiyesiz ve kifayetsiz cümleler kurup bizi Galatasaray yenilince sevinecek kadar şerefsiz mi!!! sanıyorlar.

Bizim sevdamızın hocaya değil yalnızca armaya olduğunu hatırlatırım!!bundan sonra böyle yakışıksız tavırlara kendimce ve kendi tarzımda cevap vereceğimi bütün forum üyelerine duyuruyorum.

MİTHAT DURAN

Arkadaşlar birbirimizi yemeğe gerek yok , saygı çerçevesi içinde bundan sonra neler yapılabilir onu konuşmamız daha mantıklı olacaktır. Lütfen yazılarımıza biraz daha dikkat edelim. Bu aralar herkes sinirli , gönder tuşuna basmadan önce biraz daha düşünmeliyiz.

2500 kemik seyirci ... Sen bu oyunla 25 kemik seyirciyi bile haketmiyorsun . Herşeyden önce ayıp !

takım iyi gidince detske vermeyi çok iyi bilyoruz.işte geçen sene lider olduğumuzda oyak renault maçı full doluydu salon.türkiey de hiç kimse böyel bişey başaramadı. ya da efes pilsen depslamnında 12000 gs li vardı

şimd kim gider maça gidip te kiöi izleyecek??

Cikarin agizinizdan cikletleri,sabrimiz kalmadi Ultraslan geliyor titretecek SALONU!!!!! Bu boyleee gidemeez,bu boylee biline,sabrimiz kalmadii caylak hareketlere,cikarin sakizlari,kalkinn ayaga,siraa geldi bu ligde final oynamaya!!!

Yenilmek değil!

Böyle takımlara böylesine yenilmek koyuyor!